Lat: 2.011 2012 2013 2.014 2015 2016 2017 Dekady: 1980 1990 2000 2010 2020 2030 2040 wieki XX th century XXI th century XXII th century Millennium: II th Millennium III th Millennium IV th Millennium |
Afryka
Republika Południowej Afryki , Algieria , Angola , Benin , Botswana , Burkina Faso , Burundi , Kamerun , Republika Zielonego Przylądka , Central African Republic , Komory , Kongo , Demokratyczna Republika Konga , Wybrzeże Kości Słoniowej , Dżibuti , Egipt , Erytrea , Etiopia , Gabon , Gambia , Ghana , Gwinea , Gwinea Bissau , Gwinea Równikowa , Kenia , Lesotho , Liberia , Libia , Madagaskar , Malawi , Mali , Mauretania , Mauritius , Maroko , Mozambik , Namibia , Niger , Nigeria , Uganda , Rwanda , Wyspy Świętego Tomasza i -Principle , Senegal , Seszele , Sierra Leone , Somalia , Sudan , Sudan Południowy , Suazi , Tanzania , Czad , Togo , Tunezja , Zambia i Zimbabwe AmerykaAntigua i Barbuda , Argentyna , Bahamy , Barbados , Belize , Boliwia , Brazylia , Kanada ( Alberta , Kolumbia Brytyjska , Manitoba , Nova Scotia , New Brunswick , Nunavut , Ontario , Quebec , Saskatchewan , Nowa Fundlandia i Labrador , Terytoria Północno-Zachodnie i Yukon ) , Chile , Kolumbia , Kostaryka , Kuba , Dominikana , Dominika , Ekwador , Stany Zjednoczone , Grenada , Gwatemala , Gujana , Haiti , Honduras , Jamajka , Meksyk , Nikaragua , Panama , Paragwaj , Peru , Saint Kitts i Nevis , Saint Vincent i , Antigua i Barbuda , Salvador , Surinam , Trynidad i Tobago , Urugwaj i Wenezuela AzjaAfganistan , Arabia Saudyjska , Armenia , Azerbejdżan , Bahrajn , Bangladesz , Bhutan , Birma , Brunei , Kambodża , Chiny , Cypr , Korea Północna , Korea Południowa , Zjednoczone Emiraty Arabskie , Gruzja , Indie , Indonezja , Irak , Iran , Izrael , Japonia , Jordania , Kazachstan , Kirgistan , Kuwejt , Laos , Liban , Malezja , Malediwy , Mongolia , Nepal , Oman , Uzbekistan , Pakistan , Filipiny , Katar , Rosja , Singapur , Sri Lanka , Syria , Tadżykistan , Tajlandia , Timor Wschodni , Turkmenistan , Turcja , Wietnam i Jemenu EuropaNiemcy , Albania , Andora , Armenia , Austria , Azerbejdżan , Belgia , Białoruś , Bośnia i Hercegowina , Bułgaria , Cypr , Chorwacja , Dania , Hiszpania , Estonia , Finlandia , Francja ( Bretania , Lotaryngia i Paryż ) , Gruzja , Grecja , Węgry , Irlandia , Islandia , Włochy , Kazachstan , Łotwa , Liechtenstein , Litwa , Luksemburg , Macedonia , Malta , Mołdawia , Monako , Czarnogóra , Norwegia , Holandia , Polska , Portugalia , Rumunia , Wielka Brytania ( ) , Rosja , San Marino , Serbia , Słowacja , Słowenia , Szwecja , Szwajcaria , Czechy , Turcja , Ukraina i Watykan OceaniaAustralia , Sfederowane Stany Mikronezji , Fidżi , Salomona , Kiribati , Wyspy Marshalla , Indonezja , Nauru , Nowa Zelandia , Palau , Papua Nowa Gwinea , Samoa , Timor Wschodni , Tonga , Tuvalu i Vanuatu |
Aeronautyka • Architektura • Sztuki plastyczne • Astronautyka • Astronomia • Motoryzacja • Komiksy • Koleje • Kino • Disney • Prawo • Szachy • Gospodarka • Wybory • Fantastyka • Piłka nożna • Komputery • Gry • Gry wideo • Literatura • Muzyka popularna • Muzyka klasyczna • Numizmatyka • Parki rozrywki • Fotografia • Filozofia • Radio • Zdrowie i medycyna • Nauka • Science-fiction • Socjologia • Sport • Telewizja • Terroryzm • Teatr |
Romański · Chiński · Gregoriański · Hebrajski · Hinduski · Hidżry · Perski · Republikański |
2013 w animacji azjatyckiej - 2014 w animacji azjatyckiej - 2015 w animacji azjatyckiej
Pora roku | Początek transmisji | Tytuł | Format | Studio animacji | Kanał transmisyjny |
H I V E R | |||||
4 stycznia | Future Card Buddyfight | Serial telewizyjny |
OLM Studio Xebec |
Telewizja w Tokio | |
Mushishi: Tokubetsu-hen | Odcinek specjalny | Artland | Tokio MX | ||
Robot Dziewczyny Z | Serial telewizyjny | Animacja Toei | Kanał Toei | ||
Saikin Imuto no Yosu | Serial telewizyjny | Projekt nr 9 | Tokio MX | ||
Seitokai Yakuindomo (sezon 2) | Serial telewizyjny | GoHands | AT-X | ||
5 stycznia | Kompleks Buddy (ja) | Serial telewizyjny | wschód słońca | Tokio MX | |
Minna Atsumare Falcom Gakuen | Serial telewizyjny |
Chara Ani Dax Produkcja |
Tokio MX | ||
Nobunaga głupiec | Serial telewizyjny | Światło satelitarne | Telewizja w Tokio | ||
Nobunagun | Serial telewizyjny | Most | Tokio MX | ||
Noragami | Serial telewizyjny | Kości | Tokio MX | ||
Saki Zenkoku-hen | Serial telewizyjny | Studio Gokumi | Telewizja w Tokio | ||
Kosmiczny Dandy | Serial telewizyjny | Kości | Tokio MX | ||
Tonari no Seki-kun | Serial telewizyjny | Animacja Shin-Ei | Telewizja w Tokio | ||
Prace czarów | Serial telewizyjny | JCStaff | Tokio MX | ||
6 stycznia | D-Frag! | Serial telewizyjny | biały Lis | Telewizja w Tokio | |
Miłosna piosenka dla pilota | Serial telewizyjny | Rozrywka TMS | Tokio MX | ||
Super Sonico animacja | Serial telewizyjny | Podstawa mózgu | AT-X | ||
7 stycznia | Hamatora | Serial telewizyjny | NAZ | Telewizja w Tokio | |
Wooser no Sono Higurashi Kakusei Hen | Serial telewizyjny | Sanzigen | Telewizja w Tokio | ||
8 stycznia | Miłość, Chunibyo i inne złudzenia! (Sezon 2) | Serial telewizyjny | Animacja z Kioto | Tokio MX | |
Mikakunin z Shinkoukei | Serial telewizyjny | Dogakobo | ABC | ||
Onee-chan ga Kita | Serial telewizyjny | C2C | Tokio MX | ||
Zegarek Youkai | Serial telewizyjny | OLM | Telewizja w Tokio | ||
9 stycznia | Udać się! Udać się! 575 | Serial telewizyjny | C2C | Tokio MX | |
Hōzuki bez reitetsu | Serial telewizyjny | Wit Studio | MBS | ||
Magiczna Wojna | Serial telewizyjny | Dom wariatów | TBS | ||
Poczwarka | Serial telewizyjny | Studio Deen | Tokio MX | ||
Sakura sztuczka | Serial telewizyjny | Studio Deen | TBS | ||
Srebrna Łyżka (sezon 2) | Serial telewizyjny | Zdjęcia A-1 | Fuji TV | ||
Dziwne Więcej | Serial telewizyjny | Tworzenie snów | Teletama | ||
Z / X Zapłon | Serial telewizyjny | / | Telewizja w Tokio | ||
10 stycznia | Norin | Serial telewizyjny | Srebrny link | Tokio MX | |
Pobudka dziewczyny! | Film z serii TV |
Produkcja Ordet Tatsunoko |
Telewizja Kino Tokio |
||
11 stycznia | Nisekoi | Serial telewizyjny | Wał | Tokio MX | |
Sekai Seifuku, fabuła Zvezdy | Serial telewizyjny | Zdjęcia A-1 | Tokio MX | ||
12 stycznia | Czarodzieje Adwokaci | Serial telewizyjny | Ramiona | Tokio MX | |
15 stycznia | Inari KonKon Koi Iroha. | Serial telewizyjny | Produkcja IMS | Tokio MX | |
Maken-ki! Dwa (sezon 2) | Serial telewizyjny | Studio Xebec | Tokio MX | ||
17 stycznia | Miasto, w którym mieszkasz | KOROWODY | Gonzo | płyta DVD | |
25 stycznia | Fate / kalejd liniowiec Prisma Illya | KOROWODY | Srebrny link | płyta DVD | |
Film Idolmaster | Film | Zdjęcia A-1 | Kino | ||
29 stycznia | Niezniszczalna maszyna-lalka | OAV | Lerche | DVD / Bluray | |
Mali obalacze! DAWNY | OAV | JCStaff | DVD / Bluray | ||
2 lutego | SzczęścieNaładuj PreCure! | Serial telewizyjny | Animacja Toei | Asahi TVhi | |
22 lutego | Wyspa Giovanniego | Film | Produkcja szyb zespolonych | Kino | |
P R I N T E M P S | |||||
1 st kwiecień | Kość Majina | Serial telewizyjny | Animacja Toei | Telewizja w Tokio | |
2 kwietnia | Avengers Wojny na Dysku | Serial telewizyjny | Animacja Toei | Telewizja w Tokio | |
3 kwietnia | 12-sai. | KOROWODY | SynergiaSP | płyta DVD | |
Akuma bez zagadek | Serial telewizyjny | Diomedea | MBS | ||
Ostrze i dusza | Serial telewizyjny | Gonzo | TBS | ||
Bokura wa minna kawaisou | Serial telewizyjny | Podstawa mózgu | TBS , BS-TBS | ||
Inugami-san do Nekoyamy-san | Serial telewizyjny | Siedem | Teletama | ||
Selektor zainfekowany Wixoss | Serial telewizyjny | Personel JC | MBS | ||
4 kwietnia | Dziwna przygoda JoJo : Stardust Crusaders | Serial telewizyjny | David Produkcja | Tokio MX | |
Mushishi: Zoku-shō | Serial telewizyjny | Artland | Tokio MX | ||
5 kwietnia | Kapitan ziemia | Serial telewizyjny | Kości | MBS | |
Złoty Sznur: Błękitne niebo | Serial telewizyjny | Animacje TYO | Telewizja Nippon | ||
Dochodzenia Kindaichi: Powrót | Serial telewizyjny | Animacja Toei | Telewizja Nippon | ||
Ogon wróżki | Serial telewizyjny | Zdjęcia A-1 , Most | Telewizja w Tokio | ||
Kamigami no Asobi | Serial telewizyjny | Podstawa mózgu | Tokio MX | ||
Kenzen Robo Daimidaler | Serial telewizyjny | TNK | AT-X | ||
Pani Jewelpet | Serial telewizyjny | Studio Comet | Telewizja w Tokio | ||
Pretty Rhythm: wybór wszystkich gwiazd | Serial telewizyjny | Produkcja Tatsunoko , animacja DongWoo | Telewizja w Tokio | ||
Seikoku no Dragonar | Serial telewizyjny | Stacja C | AT-X | ||
Nieregularni w Magic High School | Serial telewizyjny | Dom wariatów | Tokio MX | ||
Świat jest wciąż piękny | Serial telewizyjny | Pierrot | Telewizja Nippon | ||
6 kwietnia | Abarenbo Rikishi !! Matsutaro | Serial telewizyjny | Animacja Toei | Asahi TVhi | |
Dziecięce kroki | Serial telewizyjny | Pierrot | NHK-E | ||
Złamane ostrze | Serial telewizyjny | Produkcja IG , Studio Xebec | Tokio MX | ||
Brynhildra w ciemności | Serial telewizyjny | Ramiona | Tokio MX | ||
Dragon Ball Z Kai (Saga Boo) | Serial telewizyjny | Animacja Toei | Fuji TV | ||
Haikyū !! | Serial telewizyjny | Produkcja szyb zespolonych | MBS , TBS | ||
Przyjaciele Isshūkanū | Serial telewizyjny | Podstawa mózgu | Tokio MX | ||
Kanojo ga Flag w Oraretara | Serial telewizyjny | Okapy Rozrywka | Tokio MX | ||
Kocham życie! (Sezon 2) | Serial telewizyjny | wschód słońca | Tokio MX | ||
Yu Gi O! Łuk-V | Serial telewizyjny | Galop | Telewizja w Tokio | ||
7 kwietnia | Kolekcja smoków | Serial telewizyjny | OLM | Telewizja w Tokio | |
Bank bohaterów | Serial telewizyjny | Rozrywka TMS | Telewizja w Tokio | ||
Mangaka-san do Asystenta-san do | Serial telewizyjny | Zexcs | Tokio MX | ||
Potwór Retsuden Oreca Bitwa | Serial telewizyjny | OLM , Studio Xebec | Telewizja w Tokio | ||
8 kwietnia | Czarna kula | Serial telewizyjny | Kinema Cytrusowa | AT-X | |
Mahō Shojo Taisen | Serial telewizyjny | Gainax | Tokio MX | ||
Pożeracz Dusz Nie! | Serial telewizyjny | Kości | Telewizja w Tokio | ||
9 kwietnia | Atak Tytanów | OAD 2 | Wit Studio | płyta DVD | |
Fuun Ishin Dai Shogun | Serial telewizyjny | Personel JC | Tokio MX | ||
Hitsugi no Chaika | Serial telewizyjny | Kości | Tokio MX | ||
Nie ma gry, nie ma życia | Serial telewizyjny | Dom wariatów | AT-X | ||
Rycerze Tenkai | Serial telewizyjny | Kości | Tokio MX | ||
10 kwietnia | Atelier Escha & Logy: Alchemicy Zmierzchu Nieba | Serial telewizyjny | Studio Gokumi | Tokio MX | |
Gochūmon wa usagi desu ka? | Serial telewizyjny | biały Lis | Tokio MX | ||
Rycerze Sydonii | Serial telewizyjny | Zdjęcia wielokątów | MBS , TBS | ||
Pochowany skarb Nanany | Serial telewizyjny | Zdjęcia A-1 | Fuji TV | ||
tenis stołowy | Serial telewizyjny | Produkcja Tatsunoko | Fuji TV | ||
11 kwietnia | Data A na żywo II | Serial telewizyjny | Produkcja IMS | Tokio MX | |
12 kwietnia | Aktorzy z Mekaku | Serial telewizyjny | Wał | Tokio MX | |
19 kwietnia | Detektyw Conan: Wymiarowy snajper | Film | Rozrywka TMS | Kino | |
21 kwietnia | M3 Ciemny metal | Serial telewizyjny | Światło satelitarne | Tokio MX | |
23 kwietnia | Mali obalacze! DAWNY | OAV 4 | Personel JC | płyta DVD | |
26 kwietnia | Historia miłosna Tamako | Film | Animacja z Kioto | Kino | |
Finał Sora no otoshimono: Eternal My Master | Film | Produkcja IMS | Kino | ||
16 maja | Sindbad no Boken | KOROWODY | Lay-duce | płyta DVD | |
E T E | |||||
1 st lipca | Ai Mai Mi: Katastrofa w Mousou (sezon 2) | Serial telewizyjny | Siedem | AT-X | |
2 lipca | Skała Bakumatsu | Serial telewizyjny | Studio Deen | Tokio MX | |
Poza granicą 0 | OAV | Animacja z Kioto | DVD / Blu-ray | ||
Wolny! Wieczne lato | Serial telewizyjny | Animacja z Kioto | ABC | ||
3 lipca | Futsū no Joshikōsei ga Locodol Yattemita | Serial telewizyjny | czuć. | TBS , BS-TBS | |
Szklana warga | Serial telewizyjny | PA działa | Tokio MX | ||
Wojny kolejowe! | Serial telewizyjny | Pasja | TBS , BS-TBS | ||
Tokijski ghul | Serial telewizyjny | Pierrot | Tokio MX | ||
5 lipca | Aldnoah.Zero | Serial telewizyjny | Zdjęcia A-1 , Troyca | Tokio MX | |
Barakamon | Serial telewizyjny | Kinema Cytrusowa | Telewizja Nippon | ||
Girls und Panzer: Kore ga Hontou no Anzio-sen Desu! | OAV | Zachowuje się jak | Blu-ray | ||
Śliczny Kryształ Czarodziejki z Księżyca | Serial telewizyjny | Animacja Toei | Niconico | ||
Pri Para | Serial telewizyjny | Produkcja Tatsunoko , Dongwo | Telewizja w Tokio | ||
Sengoku Basara: Koniec sędziego | Serial telewizyjny | Telekomunikacyjny film animowany | Telewizja Nippon | ||
Shōnen Hollywood: Holly Stage za 49 | Serial telewizyjny | Zexcs | Tokio MX | ||
Sword Art Online II | Serial telewizyjny | Zdjęcia A-1 | Tokio MX | ||
6 lipca | Francesca: Dziewczyny są ambitne | Serial telewizyjny | Telekomunikacyjny film animowany | UHB | |
Gekkan Shōjo Nozaki-kun | Serial telewizyjny | Doga Kobo | Telewizja w Tokio | ||
Jinsei | Serial telewizyjny | czuć. | Tokio MX | ||
Maido! Urayasu Tekkin Kazoku | Serial telewizyjny | Studio Deen | Tokio MX | ||
Miecz Red Eyes: Akame ga Kill! | Serial telewizyjny | biały Lis | Tokio MX | ||
Sabagebu! | Serial telewizyjny | Pierrot | Tokio MX | ||
Barakamon | Serial telewizyjny | Kinema Cytrusowa | NTV | ||
Kosmiczny Dandy (sezon 2) | Serial telewizyjny | Kości | Tokio MX | ||
7 lipca | Niebieska wiosenna przejażdżka | Serial telewizyjny | Produkcja szyb zespolonych | Tokio MX | |
Hanayamata | Serial telewizyjny | Dom wariatów | Telewizja w Tokio | ||
Himegoto | Serial telewizyjny | Studio Deen | BS11 | ||
Odp: Hamatora (sezon 2) | Serial telewizyjny | Lerche | Telewizja w Tokio | ||
8 lipca | Miecz Momo Kyun | Serial telewizyjny | Tri-Slash , projekt nr 9 | Tokio MX | |
9 lipca | Yama no Susume (sezon 2) | Serial telewizyjny | 8 bitowy | Tokio MX | |
Fate / kalejd liner Prisma Illya 2wei! | Serial telewizyjny | Srebrny link | Tokio MX | ||
Magimoji Rurumo | Serial telewizyjny | Personel JC | Tokio MX | ||
10 lipca | Terror w rezonansie | Serial telewizyjny | MAPA | Fuji TV | |
Rozszerzona edycja Psycho-Pass | Serial telewizyjny | Produkcja szyb zespolonych | Fuji TV | ||
Czarny lokaj: Księga cyrkowa | Serial telewizyjny | Zdjęcia A-1 | MBS | ||
Persona 4: Złota Animacja | Serial telewizyjny | Zdjęcia A-1 | MBS | ||
11 lipca | Koncert Nobunagi | Serial telewizyjny | Fuji TV | Fuji TV | |
Rokujōma no Shinryakusha!? | Serial telewizyjny | Srebrny link | Tokio MX | ||
Shin Dziwne Więcej | Serial telewizyjny | Siedem , tworzenie snów | / | ||
Tokio ESP | Serial telewizyjny | Studio Xebec | Tokio MX | ||
12 lipca | K: Zaginieni Królowie | Film | GoHands | Kino | |
14 lipca | Seirei Tsukai no Blade Dance | Serial telewizyjny | TNK | AT-X | |
17 lipca | Noragami | OAV 2 | Kości | płyta DVD | |
18 lipca | Mushibugyo | OAV | Siedem łuków | płyta DVD | |
19 lipca | Wspomnienia Marnie | Film | Studio Ghibli | Kino | |
Film Pokémon XY: Diancie i Kokon Zagłady | Film | OLM | Kino | ||
23 lipca | Nie Nie Biyori | KOROWODY | Srebrny link | płyta DVD | |
30 lipca | Mali obalacze! DAWNY | KOROWODY | Personel JC | płyta DVD | |
8 sierpnia | Atak Tytanów | KOROWODY | Wit Studio | płyta DVD | |
16 sierpnia | Hanamonogatari | Serial telewizyjny | Wał | Tokio MX | |
18 sierpnia | Sindbad no Boken | KOROWODY | Lay-duce | płyta DVD | |
20 sierpnia | Terra Formars | OAV | Filmy Liden | płyta DVD | |
23 sierpnia | Nowy inicjał D: film 1 | Film | Liden Films , Sanzigen | Kino | |
29 sierpnia | Ano Natsu z Matteru | OAV | Personel JC | Blu-ray | |
A U T O M N E | |||||
26 września | Terra Formars | Serial telewizyjny | Filmy Liden | Telewizja w Tokio | |
28 września | Fajna załoga plemienia | Serial telewizyjny |
Zdjęcia Sunrise BN (odkwiecień 2015) |
Asahi TVhi | |
29 września | Buddy Complex Kanketsu-hen | Serial telewizyjny | wschód słońca | Tokio MX | |
2 października | Aikatsu! (sezon 3) | Serial telewizyjny | wschód słońca | Telewizja w Tokio | |
Amagi Brilliant Park | Serial telewizyjny | Animacja z Kioto | TBS | ||
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken | Serial telewizyjny | Siedem | Teletama | ||
Denkigai no Honya-san | Serial telewizyjny | Animacja Shin-Ei | Tokio MX | ||
Gundam Reconguista w G | Serial telewizyjny | wschód słońca | MBS | ||
3 października | Garo: Honō no Kokuin | Serial telewizyjny | MAPA | Telewizja w Tokio | |
Nisekoi | OAV | Wał | płyta DVD | ||
Selektor Spread WIXOSS | Serial telewizyjny | Personel JC | Tokio MX | ||
4 października | Krzyż Anioł: Tenshi do Ryū no Rondo | Serial telewizyjny | wschód słońca | Tokio MX | |
Donten ni Warau | Serial telewizyjny | Doga Kobo | Telewizja Nippon | ||
Los/zostań na noc: Nieograniczona praca z ostrzami | Serial telewizyjny | Ufotable | Tokio MX | ||
Log Horizon (sezon 2) | Serial telewizyjny | Światło satelitarne | NHK-E | ||
Madan no do Vanadis | Serial telewizyjny | Światło satelitarne | AT-X | ||
Magiczny Kaito 1412 | Serial telewizyjny | Zdjęcia A-1 | YTV , Nippon TV | ||
Ushinawareta Mirai o Motomete | Serial telewizyjny | czuć. | AT-X | ||
5 października | Grisaia no kajitsu | Serial telewizyjny | 8 bitowy | AT-X | |
Gugur! Kokkuri-san | Serial telewizyjny | Rozrywka TMS | Telewizja w Tokio | ||
Siedem grzechów głównych | Serial telewizyjny | Zdjęcia A-1 | MBS , TBS | ||
Sora bez metody | Serial telewizyjny | Studio 3Hz | Tokio MX | ||
Wilczyca i Czarny Książę | Serial telewizyjny | Animacje TYO | Tokio MX | ||
Światowy wyzwalacz | Serial telewizyjny | Animacja Toei | Asahi TVhi | ||
6 października | Ai Tenchi Muyo! | Serial telewizyjny | AIC PLUS + | Tokio MX | |
Inō-Battle wa Nichijō-kei no Naka de | Serial telewizyjny | Cyngiel | Telewizja w Tokio | ||
Kaitō Joker | Serial telewizyjny | Shin-Ei | Tokio MX | ||
Orenchi no Furo Jijō | Serial telewizyjny | Produkcja Asahi | BS11 | ||
Wściekłość Bahamuta: Genesis | Serial telewizyjny | MAPA | Słońce TV | ||
W siodle Sakamichi: Grande Road | Serial telewizyjny | Rozrywka TMS | Telewizja w Tokio | ||
7 października | Yona: Księżniczka Świtu | Serial telewizyjny | Pierrot | AT-X | |
Trójca siedem | Serial telewizyjny | Siedem łuków | Telewizja w Tokio | ||
8 października | Daitoshokan no Hitsujikai | Serial telewizyjny | Okapy Rozrywka | AT-X | |
Gundam Build Fighters Wypróbuj | Serial telewizyjny | wschód słońca | Telewizja w Tokio | ||
Cześć, super! Seha dziewczyna | Serial telewizyjny | Rozrywka TMS | Animax | ||
Bitwa zemsty Hitsugi no Chaika (sezon 2) | Serial telewizyjny | Kości | Tokio MX | ||
Pasożyt | Serial telewizyjny | Dom wariatów | Telewizja Nippon | ||
9 października | Ruda, Podwójny Ogon ani Narimasu. | Serial telewizyjny | Produkcja IMS | TBS | |
Psycho-Pas 2 | Serial telewizyjny | Produkcja szyb zespolonych | Fuji TV | ||
Shirobako | Serial telewizyjny | PA działa | Tokio MX | ||
Kwartet Yozakura Tsuki ni Naku | OAD 3 | Produkcja Tatsunoko | płyta DVD | ||
10 października | Twoje kłamstwo w kwietniu | Serial telewizyjny | Zdjęcia A-1 | Fuji TV | |
11 października | Cześć Ciasto Koiaji | Serial telewizyjny |
Srebrny Link Połącz |
Niconico | |
SzczęścieNaładuj PreCure! Film | Film | Animacja Toei | Kino | ||
Sanzoku no Musume Rōnya | Serial telewizyjny | Studio Ghibli | NHK-BS | ||
Yamato 2199: Tsuioku no Koukai | Film | Studio Xebec , AIC | Kino | ||
12 października | Przyjaciółka Beta | Serial telewizyjny | Srebrny link | Telewizja w Tokio | |
12 października | Sekai Seifuku - Odcinek 13 | OAV | Zdjęcia A-1 | Blu-ray | |
16 października | Yuki Yuna wa Yūsha de Aru | Serial telewizyjny | Studio Gokumi | MBS | |
17 października | Alicja na Kresach | OAV | Srebrny link | płyta DVD | |
18 października | Mushishi: Zoku-shō (sezon 2) | Serial telewizyjny | Artland | Tokio MX | |
22 października | Watamote - Odcinek 13 | OAV | Srebrny link | płyta DVD | |
Seitokai Yakuindomo * | OAV | GoHands | Blu-ray | ||
25 października | Czarny lokaj: Księga morderstwa | OAV 1 | Zdjęcia A-1 | Kino | |
29 października | Nowy Prince of Tennis kontra Genius10 | OAV | Produkcja szyb zespolonych | / | |
15 listopada | Czarny lokaj: Księga morderstwa | OAV 2 | Zdjęcia A-1 | Kino | |
30 grudnia | Tales of Zestiria: Doushi no Yoake | OAV | Ufotable | Tokio MX | |
31 grudnia | Tsukimonogatari | OAV | Wał | Tokio MX | |
31 grudnia | Tantei Kageki Milky Holmes TD | OAV | Personel JC | Tokio MX |