(68 bramek, 45 bramek przeciw)
Puchar Anglii 5 p  rundy przeciwko Everton ( 5-4 )
Puchar Carabao Finalista przeciwko Manchesterowi City ( 1-0 )
Liga Europy 1/8 finału przeciwko Dynamo Zagrzeb ( 3-2 w sumie)
Najlepszy napastnik Mistrzostwa  : Harry Kane (23 gole) Wszystkie rozgrywki  : Harry Kane (33 gole)
Najlepszy przechodzień Mistrzostwa  : Harry Kane (14 asyst) Wszystkie konkurencje  : Harry Kane (17 asyst)

Koszulki

Zestaw lewego ramienia tottenham2021h.png Zestaw body tottenham2021h.png Zestaw prawego ramienia tottenham2021h.png Zestaw spodenki tottenham2021h.png Zestaw skarpet tottenham2021h.png Rezydencja Zestaw lewego ramienia tottenham2021a.png Zestaw body tottenham2021a.png Zestaw prawego ramienia tottenham2021a.png Zestaw spodenki tottenham2021a.png Zestaw skarpet tottenham2021a.png Na zewnątrz Zestaw lewego ramienia tottenham2021t.png Zestaw body tottenham2021t.png Zestaw prawego ramienia tottenham2021t.png Zestaw spodenki.png Zestaw skarpet tottenham2021t.png Inne

Chronologia

Sezon 2020-2021 z Tottenham Hotspur jest 29 th klub sezon w Premier League i 43 th kolejny sezon w najwyższej klasie angielskiego futbolu.

Transfery

Nazwisko Stanowisko Narodowość Przenosić Odszkodowanie Merkato Pochodzenie/przeznaczenie! Podział
Między  Przyloty
Pierre-Emile Højbjerg Pomocnik Dania Przenosić 17 milionów euro Letnie okno transferowe Southampton Premier League
Joe Hart Opiekun Anglia Przenosić - Letnie okno transferowe - -
Matt Doherty Tył w prawo Irlandia Przenosić 17 milionów euro Letnie okno transferowe Wędrowcy z Wolverhampton Premier League
Sergio Reguilón Tył w lewo Hiszpania Przenosić 30 milionów euro Letnie okno transferowe Real Madryt La Liga
Gareth Bale Skrzydłowy Walia Gotowy - Letnie okno transferowe Real Madryt La Liga
Carlos Vinicius Napastnik Brazylia Gotowy - Letnie okno transferowe Benfica Lizbona Liga NOS
Joe rodon Obrońca Walia Przenosić 12 milionów euro Letnie okno transferowe Miasto Swansea Mistrzostwo
Zastąpiono Wyjazd
Jan Vertonghen Obrońca Belgia Koniec kontraktu - Letnie okno transferowe - -
Michel vorm Opiekun Holandia Koniec kontraktu - Letnie okno transferowe - -
papuga trojańska Napastnik Irlandia Gotowy - Letnie okno transferowe Millwall Mistrzostwo
Kyle Walker-Peters Obrońca Anglia Przenosić 13 milionów euro Letnie okno transferowe Southampton Premier League
Oliver pomiń Pomocnik Anglia Gotowy - Letnie okno transferowe Miasto Norwich Mistrzostwo
Juan Foyth Obrońca Argentyna Gotowy - Letnie okno transferowe Villarreal La Liga
Ryan sessegnon Obrońca Anglia Gotowy - Letnie okno transferowe GTS Hoffenheim Bundesliga

Przed sezonem

Mecze towarzyskie

Szczegóły meczów
1 st meczów Tottenham Hotspur 30 Miasto Ipswich Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
W sobotę 22 sierpnia 2020 r.
16:00
Sessegnon ( Decydujące podaniealli ) Bramka zdobyta po 6 minutach6 th
Syn ( Decydujące podaniealli ) Bramka zdobyta po 10 minutach10 th ( Decydujące podanieFoyth ) Bramka zdobyta po 29 minutach29 th
( 3 - 0 ) Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
Sędzia: Kevin Friend
2 nd meczów Tottenham Hotspur 4 - 1 Czytanie FC Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
piątek 28 sierpnia 2020 r.
16:30
Richards Bramka zdobyta po 6 minutach6 e ( csc )
alli ( Decydujące podanieLucas ) Bramka zdobyta po 21 minutach21 e
His ( Decydujące podanieBergwijn ) Bramka zdobyta po 39 minutach39 e
Lamela Bramka zdobyta po 52 minutach52 e ( por. )
( 3 - 0 ) Pușcaș Bramka zdobyta po 80 minutach80 th ( pióro ) Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
Sędzia: Craig Pawson
3 E meczów Tottenham Hotspur 1 - 0 Miasto Birmingham Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
W sobotę 29 sierpnia 2020 r.
16:00
Bergwijn Gol strzelony po 89 minutach89 tys ( 0 - 0 ) Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
Arbitraż: Peter Bankes
4 th meczów Watford 2 - 1 Tottenham Hotspur Vicarage Road , Watford ( Anglia )
W sobotę 5 września 2020 r.
16:00
Quina ( Decydujące podanieDele-Bashiru ) Bramka zdobyta po 21 minutach21 e
Szary Bramka zdobyta po 39 minutach39 e ( Pióro )
( 2 - 0 ) Jego Gol strzelony po 79 minutach79 th ( pen. ) Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
Sędzia: Jarred Gillett

Skuteczny

Wypożyczeni gracze

Poniższa tabela przedstawia wypożyczonych zawodników na sezon 2020-2021.

Przegląd sezonu

Premier League Puchar Anglii Puchar Carabao Liga Europy
8 miejsce (w trakcie) 5 runda Finalista (w toku) 1/8 finału (w toku)
39 pkt - - -
11V 6N 8D 2V 0N 1D 3V 0N 0D 9V 1N 1D
RAZEM: 25V 7N 10D

Zawody

Premier League

Zaszeregowanie Ranking - aktualizacja:6 grudnia 2020 r.
20 Sheffield zjednoczone 1 11 0 1 10 5 18 -13
Kwalifikacje europejskie Liga Mistrzów 2021-2022 Liga Europy 2021-2022 Konferencja Ligi Europy 2021-2022 Relegacja Skróty Ewolucja rankingu i wyników
Dzień 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 Dni w pamięci
Grunt D mi D mi D mi D mi D mi D D D -
Wyniki D V NIE V NIE V V V V NIE V NIE -
Zwrotnica 0 3 4 7 8 11 14 17 20 21 24 25 -
Kwadrat 15 6 8 6 7 5 3 2 1 1 1 1 4
Przejdź do fazy Szczegóły meczów
1 st dni Tottenham Hotspur 0 - 1 Everton FC Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
niedziela 13 września 2020 r.
17:30
( 0 - 0 ) Calvert-Lewin ( Digne Decydujące podanie ) Gol strzelony po 55 minutach55 tys Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
Sędzia: Martin Atkinson
Højbjerg 85 tysOstrzeżenie po 85 minutach
2 th dni Southampton 2 - 5 Tottenham Hotspur St Mary's Stadium , Southampton ( Anglia )
niedziela 20 września 2020 r.
13:00
Danny Ings ( Walker-Peters Decydujące podanie ) Gol strzelony po 31 minutach31 e Bramka zdobyta po 90 minutach 90 e ( Pis. ) ( 1 - 1 ) Syn ( Kane Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 45 + 2 minutach45 + 2 II ( Kane Decydujące podanie ), Gol strzelony po 47 minutach47 th ( Kane Decydujące podanie ), Gol strzelony po 64 minutach64 th ( Kane Decydujące podanie ) Gol strzelony po 73 minutach73 III
Ostrzeżenie po 90 + 3 minutach
3 th dni Tottenham Hotspur 1 - 1 Newcastle United Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
niedziela 27 września 2020 r.
15:00
Lucas ( Kane Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 25 minutach25 tys ( 1 - 0 ) Wilson Bramka zdobyta po 90 + 7 minutach90 + 7 th ( pióra. ) Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
4 th dni Manchester United 1 - 6 Tottenham Hotspur Old Trafford , Manchester ( Anglia )
W sobotę 4 września 2020 r.
16:00
Fernandes Bramka zdobyta po 2 minutach2 II ( na pióro. ) ( 1 - 4 ) Ndombele Bramka zdobyta po 4 minutach4 e
His ( Kane Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 7 minutach7 e ( Aurier Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 37 minutach37 e
Kane ( His Decydujące podanie ) Gol strzelony po 31 minutach31 e Gol strzelony po 79 minutach 79 e ( Pis. )
Aurier ( Højbjerg Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 51 minutach51 e
Sędzia: Anthony Taylor
5 th dni Tottenham Hotspur 3 - 3 West Ham United Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
niedziela 18 września 2020 r.
17:30
His ( Kane Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 1 minucie1 re
Kane ( His Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 8 minutach8 e ( Reguilón Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 16 minutach16 e
( 3 - 0 ) Balbuena ( Cresswell Decydujące podanie ) Gol strzelony po 82 minutach82 ND
Sanchez Bramka zdobyta po 85 minutach85 th ( CSC )
Lanzini Bramka zdobyta po 90 + 4 minutach90 + 4 th
Sędzia: Paul Tierney
6 th dni Burnley 0 - 1 Tottenham Hotspur Turf Moor , Burnley ( Anglia )
W poniedziałek 26 września 2020
21:00
( 0 - 0 ) Syn ( Kane Decydujące podanie ) Gol strzelony po 76 minutach76 tys Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
Sędzia: Michael Oliver
7 th dni Tottenham Hotspur 2 - 1 Brighton i Hove Albion Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
niedziela 1 st listopad 2020
20:15
Kane Gol strzelony po 13 minutach13 e ( Pen. ),
Bazylea ( Reguilón Decydujące podanie ) Gol strzelony po 73 minutach73 e
( 1 - 0 ) Lamptey ( groß Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 56 minutach56 tys Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
Sędzia: Graham Scott
8 th dni West Bromwich Albion 0 - 1 Tottenham Hotspur The Hawthorns , West Bromwich ( Anglia )
niedziela 8 listopada 2020 r.
13:00
( 0 - 0 ) Kane ( Doherty Decydujące podanie ) Gol strzelony po 88 minutach88 e Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
Arbitraż:
9 th dni Tottenham Hotspur 2 - 0 Manchester Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
W sobotę 21 listopada 2020 r.
18:30
Syn ( Ndombele Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 5 minutach5 th
Lo Celso ( Kane Decydujące podanie ) Gol strzelony po 65 minutach65 th
( 1 - 0 ) Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
Sędzia: Mike Dean
10 th dni Chelsea FC 0 - 0 Tottenham Hotspur Stamford Bridge , Londyn ( Anglia )
niedziela 29 listopada 2020 r.
17:30
( 0 - 0 ) Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
11 th dni Tottenham Hotspur 2 - 0 Arsenał Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )

Puchar Anglii

Tottenham Hotspur zaczyna zawodach na 3 th rundę, będąc angielski klub zaskarżeniu Puchar Europy. Klub Londyn jest przeciwny do FC Navy granicy 8 th angielskiej ligi.

Puchar ligi angielskiej

Tottenham Hotspur zaczyna zawodach na 3 th rundę, będąc angielski klub zaskarżeniu Puchar Europy. Londyński klub jest przeciwny zwycięzcy meczu pomiędzy Leyton Orient i Plymouth Argyle . Spotkanie, które miało zostać rozegrane22 września 2020 r., zostaje odroczona po potwierdzeniu kilkunastu przypadków COVID-19 wśród pracowników Leyton Orient. Mecz zostaje ostatecznie odwołany, a Tottenham zostaje ogłoszony zwycięzcą i zmierzy się z Chelsea w następnej rundzie.

3 e Tour Leyton Orient Mecz anulowany
0 - 3
Tottenham Hotspur
4 th Tour Tottenham Hotspur 1 - 1 Chelsea FC Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
Wtorek 29 września 2020 r.
20:45
Lamela ( Reguilón Decydujące podanie ) Gol strzelony po 83 minutach83 e ( 0 - 1 ) Werner Bramka zdobyta po 19 minutach19 tys Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
BrakMount
5 th Tour Stoke city 1 - 3 Tottenham Hotspur Stadion Bet365 , Stoke-on-Trent ( Anglia )
Środa 23 grudnia 2020 r.
18:30
Thompson Gol strzelony po 53 minutach53 rd ( 0 - 1 ) Bel ( Winks Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 22 minutach22 ND
Davies Gol strzelony po 70 minutach70 th
Kane ( SISSOKO Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 81 minutach81 TH
Sędzia: Darren England
Półfinał Tottenham Hotspur 2 - 0 Brentford Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
Wtorek 5 stycznia 2021
20:45
Sissoko ( Reguilón Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 12 minutach12 p
Syn ( Ndombele Decydujące podanie ) Gol strzelony po 70 minutach70 th
Finał Manchester 1 - 0 Tottenham Hotspur Stadion Wembley , Londyn ( Anglia )
niedziela 25 kwietnia 2021
17:30
Laporte ( De Bruyne Decydujące podanie ) Gol strzelony po 82 minutach82 nd ( 0 - 0 ) Widzów: 7773
Sędziowie: Paul Tierney

Manchester City vs Tottenham Hotspur 2021-04-25.svg
Zestaw lewego ramienia mancity2021H.png Body kit mancity2021H.png Zestaw prawego ramienia mancity2021H.png Zestaw spodenki mancity2021h.png Zestaw skarpet mancity2021h.png Manchester

21 Ferran Torres
Zestaw lewego ramienia tottenham2021a.png Zestaw body tottenham2021a.png Zestaw prawego ramienia tottenham2021a.png Zestaw spodenki tottenham2021a.png Zestaw skarpet tottenham2021a.png Tottenham Hotspur

Druga runda kwalifikacyjna Szczegóły meczu
2 II runda kwalifikacyjna Lokomotiw Płowdiw 1 - 2 Tottenham Hotspur Stadion Lokomotiwu , Płowdiw ( Bułgaria )
Wczoraj 17 września 2020 r.
18:00
Minczew Gol strzelony po 71 minutach71 e ( 0 - 0 ) Kane Bramka zdobyta po 80 minutach80 th ( pen . )
Tanguy Ndombele ( Lucas Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 85 minutach85 e
Widzów: 0 (z powodu koronawirusa ) Sędzia
: Harm Osmers
  Trzecia runda kwalifikacyjna Szczegóły meczu
3 rd okrągły kwalifikacyjna KF Shkëndija 1 - 3 Tottenham Hotspur Ecolog Arena , Tetovo ( Macedonia Północna )
Wczoraj 24 września 2020 r.
20:00
Nafiu Gol strzelony po 55 minutach55 tys ( 0 - 1 ) Lamela ( jego Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 5 minutach5 p 70 th Kane ( jego ) 79 e
Gol strzelony po 70 minutach
Decydujące podanieGol strzelony po 79 minutach
: Ali Palabıyık
  Tamy Szczegóły meczu
Tamy Tottenham Hotspur 7 - 2 Maccabi Hajfa Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
Wczoraj 1 st październik 2.020
21:00
Kane ( Davies Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 2 minutach2 II Bramka zdobyta po 56 minutach 56 th ( Pen. ) ( Bergwijn Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 74 minutach74 p
Lucas ( Bergwijn Decydujące podanie ) Gol strzelony po 20 minutach20 p
Lo Celso Gol strzelony po 36 minutach36 TH ( Kane Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 39 minutach39 p
alli Bramka zdobyta po 90+1 minutach90 + 1 e ( Pen. )
( 4 - 1 ) Chery ( Rukavytsya Decydujące podanie ) Gol strzelony po 17 minutach17 e
Rukavytsya Bramka zdobyta po 52 minutach52 e ( Pis. )
Sędzia: Ruddy Buquet
  Faza grupowa

Po wygraniu każdej rundy kwalifikacyjnej Tottenham Hotspur zajmuje pierwsze miejsce w losowaniu fazy grupowej. Londyński klub w końcu znalazł się w grupie J wraz z Ludogorets Razgrad , LASK i Royal Antwert .

Zaszeregowanie
Ranga Zespół Pts J g NIE P Bp Pne Różnica Wyniki (▼ dom., ► wew.)
1 Tottenham Hotspur 13 6 4 1 1 15 5 +10 Tottenham Hotspur 2-0 3-0 4-0
2 Royal Antwerpia FC 12 6 4 0 2 8 5 +3 Royal Antwerpia FC 1-0 0-1 3-1
3 LASK 10 6 3 1 2 11 12 -1 LASK 3-3 0-2 4-3
4 Ludogorets Razgrad 0 6 0 0 6 7 19 -12 Ludogorets Razgrad 1-3 1-2 1-3
1 st dni Tottenham Hotspur 30 LASK Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
Wczoraj 22 października 2020 r.
21:00
Lucas ( Vinicius Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 18 minutach18 e
Andrade Gol strzelony po 27 minutach27 e ( csc )
His ( Vinicius Decydujące podanie ) Gol strzelony po 84 minutach84 e
( 2 - 0 ) Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
Sędzia: Mohammed Al-Hakim
Raport
2 th dni Royal Antwerpia FC 1 - 0 Tottenham Hotspur Bosuilstadion , Antwerpia ( Belgia )
Wczoraj 29 października 2020 r.
18:55
Rafaelov Bramka zdobyta po 29 minutach29 tys ( 1 - 0 ) Widzów: 0 (z powodu koronawirusa )
Sędzia: Maurizio Mariani
Raport
3 th dni PFK Ludogorets Razgrad 1 - 3 Tottenham Hotspur Ludogorets Arena , Razgrad ( Bułgaria )
Wczoraj 5 listopada 2020 r.
18:55
Keșerü Bramka zdobyta po 50 minutach50 tys ( 0 - 2 ) Kane ( Lucas Decydujące podanie ) Gol strzelony po 13 minutach13 E
Lucas ( Kane Decydujące podanie ) Gol strzelony po 33 minutach33 e
Lo Celso ( Jego Decydujące podanie ) Gol strzelony po 62 minutach62 e
Sędzia: Fran Jović
Raport
4 th dni Tottenham Hotspur 4 - 0 PFK Ludogorets Razgrad Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )
Wczoraj 26 listopada 2020 r.
21:00
Vinícius Bramka zdobyta po 16 minutach16 e ( alli Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 34 minutach34 e
Wink ( Davies Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 63 minutach63 e
Lucas ( Vinícius Decydujące podanie ) Gol strzelony po 73 minutach73 e
( 2 - 0 ) Widzów: 0 (z powodu koronawirusa ) Sędzia
: Giorgi Kruasvili
Raport
5 th dni LASK 3 - 3 Tottenham Hotspur Linzer Stadion , Linz ( Austria )
Wczoraj 3 grudnia 2020 r.
18:55
Michorl Gol strzelony po 42 minutach42 e
Eggestein Gol strzelony po 84 minutach84 e
Karamoko Bramka zdobyta po 90 + 3 minutach90 + 3 e
( 1 - 1 ) Bale Bramka zdobyta po 45 + 2 minutach45 + 2 e ( rys . )
Syn ( Ndombele Decydujące podanie ) Bramka zdobyta po 56 minutach56 e
Alli 86 e ( rys . )Gol strzelony po 86 minutach
: Paweł Raczkowski
Raport
6 th dni Tottenham Hotspur 2 - 0 Royal Antwerpia FC Stadion Tottenham Hotspur , Londyn ( Anglia )

Najlepsi strzelcy

Klasa. Pozycja Nie. Gracz Premier League Puchar Anglii Puchar Ligi Liga Europy Całkowity