2017 - 2019 Anglia ma nadzieję 011 0(0)
1 Oficjalne zawody krajowe i międzynarodowe.
2 oficjalne mecze (w tym mecze towarzyskie zatwierdzone przez FIFA).
Ostatnia aktualizacja: 13 kwietnia 2021 r

Kyle Walker-Peters , urodzony dnia13 kwietnia 1997w Edmonton , w Anglii , jest angielski piłkarz grający na prawej obronie w Southampton FC .

Biografia

W klubie

Trenowany w Tottenham Hotspur Walker-Peters wziął udział w swoim pierwszym spotkaniu z pierwszą drużyną, zaczynając od pierwszej kolejki Premier League przeciwko Newcastle United (zwycięstwo 0-2) dnia13 sierpnia 2017.

Plik 26 grudnia 2018 r, zapewnia trzy asysty w ciągu dwudziestu minut w zwycięstwie Spurs z AFC Bournemouth (5-0).

Plik 29 stycznia 2020 r, jest wypożyczony do Southampton FC do końca sezonu 2019-2020.

Plik 11 sierpnia 2020, Walkers-Peters zdecydowanie angażuje się w Southampton.

W drużynie narodowej

Z drużyną do lat 19 brał udział w mistrzostwach Europy do lat 19 w 2016 roku . Anglia przegrywa w półfinale z Włochami .

W wieku poniżej 20 lat brał udział w Mistrzostwach Świata do lat 20 w 2017 roku, które odbyły się w Korei Południowej . Anglia wygrywa rywalizację, pokonując Wenezuelę w finale.

Jest jednym z dwudziestu piłkarzy wybranych do reprezentacji Anglii U23 do rywalizacji w 2018 International U21 Festival .

Statystyka

Statystyki Kyle'a Walkera-Petersa z 13 kwietnia 2021 r
Pora roku Klub Mistrzostwo Puchar Krajowy Puchar Ligue Konkurencja (-e)

Uwagi i odniesienia

1. (w) „  Tottenham 5: 0 Bournemouth: Kyle Walker-Peters wyznacza gole dla Christiana Eriksena, Heung-Min Son i Lucasa Moura w 19 minut blitz  ” na dailymail.co.uk ,26 grudnia 2018 r.
  2. „  Kyle Walker-Peters (Tottenham) wypożyczony do Southampton  ” , na lequipe.fr ,29 stycznia 2020 r.
  3. (w) „  pełna umowa Spurs Pierre-Emile Hojbjerg, gdy Kyle Walker-Peters dołącza do Saints  ” na www.bbc.com ,11 sierpnia 2020.
  4. „  plik Kyle Walker-Peters  ” , na transfermarkt .fr
  5. (w) '  Drużyna Anglii U21 udaje się na Turniej Mauritiusa Revello w Tulonie z 20-osobową drużyną  " na thefa.com ,18 maja 2018 r.