Liga | Magnus League |
---|---|
Główny menadżer | Sebastien sode |
Trener | Antoine Lucien Basile |
Kapitan | Edo Terglav |
Lodowisko | Lodowisko René Froger |
Rankingi | 4 th |
---|---|
Najlepsi gracze |
Mickaël Pérez (40 punktów ) Marc-André Bernier (23 bramki ), Damien Raux (29 asyst ) |
Postęp | 6 th |
---|---|
Najlepsi gracze |
Raux (6 punktów ) Pérez, Alberti , Korenko (2 gole ), Raux (5 asyst ) |
Kolektywy | Marcel Claret Trophy |
---|---|
Indywidualny | Jean-Pierre Graff Trophy (Loïc Lampérier) |
Inne sezony
Red Devils z Briançon odtworzyć 2010-2011 sezon w Magnus League , elity francuskiego hokeju na lodzie . Drużyna zajęła szóste miejsce w Magnus League i przegrała w finale Pucharu Ligi .
W poprzednim sezonie zespół zdobył swój pierwszy ważny tytuł we Francji w 2010 Coupe de France . Czerwone Diabły brały udział w półfinałach Coupe de la Ligue i Ligue Magnus .
Podczas gdy rekrutacja zakończy się w czerwcu, Francuska Federacja Hokeja na Lodzie bada akta klubów na nadchodzący sezon. Klub Czerwonych Diabłów, który zgromadził dług w wysokości 427 000 euro, jest zmuszony przez federację do poświęceń, aby utrzymać swoje miejsce w elicie. Wszystkie wynagrodzenia są obniżane o 15%. Menedżer i trener Antoine Lucien Basile decyduje się rozstać ze napastnikiem Joni Lindlöfem . Obrońca Craig Switzer z Las Vegas Wranglers woli pozostać w Ameryce Północnej i nie zostaje zastąpiony. Plik26 lipca 2010klub nie jest zatwierdzony w Lidze Magnus przez Krajową Komisję Monitorowania i Kontroli Zarządzania Francuskiej Federacji Hokeja na Lodzie po odmowie podpisania warunków dopuszczenia do gry w lidze. W związku z tym został praktycznie zdegradowany do Dywizji 3 . Gracze mogą wtedy szukać klubu w innym miejscu.
Plik 4 sierpnia 2010klub postanawia odwołać się od decyzji.
Decyzja o odwołaniu zostaje wydana 18 sierpnia 2010 : Briançon jest zatwierdzony. Drużyna jest upoważniona do startu w mistrzostwach, jeśli zapłaci mandaty za przekroczenie wynagrodzenia w poprzednich sezonach. W SAEMS des Diables Rouges jest zobowiązana do rozliczania zobowiązań. W tym czasie akcje miasta zostaną sprzedane profesjonalnemu sportowcowi Société anonyme sportowemu Grand Briançonnais Hockey, stworzonemu przez siedemnastu przedsiębiorców z Briançonnais . Niemniej jednak to właśnie ci aktorzy prowadzą SEM od początku sezonu. Sébastien Sode na stanowisku prezesa. Dodatkowo spółka Sport Contest zostaje udziałowcem klubu. Zarządza nim Haut-Alpin Thierry Chaix , prezes klubu Rouen .
Klub jest wykluczony z Coupe de France 2010-2010 i Match des Champions . W tym meczu zastępuje go Angers . Organizacja zapowiedzianego na jakiś czas meczu mistrzów w Briançon odbywa się w Rouen. Prezydent Jean-Paul Garnero jest zawieszony na dwa lata w pełnieniu wszystkich funkcji za poważne naruszenie uczciwości w sporcie i naruszenie zasad sportowej rywalizacji. Klub otrzymuje od federacji nową karę, która zwiększa zadłużenie do 472 000 euro.
Na początku czerwca rekrutacja Bazylego dobiegła końca. Jego drużyna zachowuje solidny kręgosłup w ataku i jako bramkarz z Ramónem Sopko . Obrona została przetasowana, ponieważ tylko dwóch starszych graczy zostało zatrzymanych Gary Lévèque i Viktor Szélig .
Podczas tych wydarzeń:
Nazwisko | Narodowość | Poczta | Pochodzenie | Miejsce docelowe |
Erwan Pain | Francja | Środek | Dijon ( LM ) | Caen (LM) |
Craig switzer | Kanada | Obrońca | Las Vegas Wranglers ( ECHL ) | Las Vegas Wranglers (ECHL) |
Andrej Tavželj | Słowenia | Obrońca | SG Cortina ( Serie A ) | SG Pontebba (Serie A) |
Nicolas dumoulin | Kanada | Obrońca | SC Riessersee ( 2. Bundesliga ) | EC Red Bull Salzburg ( EBEL ) |
Steven Kaye | Kanada Grecja | Skrzydłowy | SSI Vipiteno ( seria A2 ) | Arizona Sundogs ( LCH ) |
Napastnik Sébastien Rohat wyjechał do Ours de Villard-de-Lans po lipcowym braku walidacji. Ale był w stanie wrócić do Briançon, kiedy klub został zatwierdzony.
Na poziomie sportowym zespół składa się z dziewiętnastu graczy, czyli takiej samej liczby zawodników jak początkowo. Drużyna rozpoczęła sezon z jednym zawodnikiem mniej, ale pod koniec października trenowany w klubie obrońca Florian Chakiachvili wrócił do Briançon.
Podobnie jak Luka Tošič, zwerbowany na siódmego obrońcę, który zajmuje pozycję wyjściową, drużyna została odmłodzona i straciła doświadczonych zawodników, aby nadrobić straty.
Ruchy zawodników poza sezonem są następujące:
Red Devils 2010-2011 są trenowane przez Luciano Basile . Za przygotowanie fizyczne odpowiada Edo Terglav .
Numer | Narodowość | Nazwisko | Łapać | Data urodzenia | Miejsce urodzenia |
---|---|---|---|---|---|
39 | Francja | Aurelien Bertrand | sol | 7 lutego 1987 | Gap ( Francja ) |
60 | Słowacja | Ramon sopko | sol | 6 kwietnia 1981 | Koszyce ( Czechosłowacja ) |
Numer | Narodowość | Nazwisko | Strzelać | Data urodzenia | Miejsce urodzenia |
---|---|---|---|---|---|
5 | Węgry | Viktor Szélig ( A ) | sol | 22 września 1975 | Dunaújváros ( Węgry ) |
8 | Finlandia | Kai Öhberg | sol | 13 października 1979 | Helsinki ( Finlandia ) |
18 | Słowenia | Luka Tošič | sol | 10 marca 1988 | Jesenice ( Socjalistyczna Republika Słowenii ) |
25 | Francja | Gary Lévèque ( A ) | sol | 11 sierpnia 1981 | Saint-Pierre-and-Miquelon ( Francja ) |
62 | Francja | Florian Chakiachvili | sol | 18 marca 1992 | Briançon ( Francja ) |
79 | Słowacja | Michał Korenko | re | 22 lipca 1987 | Poprad ( Czechosłowacja ) |
91 | Francja | Kevin Dusseau | sol | 24 lipca 1991 | Rouen ( Francja ) |
Numer | Narodowość | Nazwisko | Strzelać | Data urodzenia | Miejsce urodzenia |
---|---|---|---|---|---|
7 | Francja | Mickaël Pérez | sol | 2 lipca 1983 | Gap ( Francja ) |
9 | Słowenia | Edo Terglav ( C ) | sol | 24 stycznia 1980 | Kranj ( Socjalistyczna Republika Słowenii ) |
10 | Francja | Peter Bourgaut | sol | 17 maja 1987 | Tours ( Francja ) |
26 | Słowenia | Jaka Ankerst | sol | 27 marca 1989 | Jesenice ( Socjalistyczna Republika Słowenii ) |
27 | Francja | Loïc Lampérier | sol | 7 sierpnia 1989 | Rouen ( Francja ) |
28 | Francja | Damien Raux | sol | 3 listopada 1984 | Rouen ( Francja ) |
37 | Stany Zjednoczone | Charles Townsend | re | 19 kwietnia 1987 | Pennington ( Stany Zjednoczone ) |
41 | Kanada | Marc-André Bernier | re | 5 lutego 1985 | Laval ( Kanada ) |
67 | Stany Zjednoczone | Gregory Alberti | re | 16 stycznia 1988 | Bernardsville ( Stany Zjednoczone ) |
71 | Kanada Włochy | Nicholas Romano | re | 14 kwietnia 1984 | Montreal ( Kanada ) |
75 | Francja | Pierre-Charles Hordelalay | sol | 5 stycznia 1989 | Saint-Germain-en-Laye ( Francja ) |
85 | Francja | Sebastien rohat | sol | 18 lutego 1985 | Annecy ( Francja ) |
Zmieniono również harmonogram przedsezonowy. Czerwone Diabły nie mogły uczestniczyć w Poletna Liga Rudi Hiti z Bledu . Zostały one zastąpione przez Budapesztańskie Gwiazdy . Dwa mecze towarzyskie z Grenoble zostały odwołane. Po walidacji drużyna rozegrała dwa mecze przygotowawcze. Dwa mecze zaplanowane na początek września w Valence przeciwko Lynx de Valence i Castors d'Avignon zostały odwołane z powodu braku licencji dla niektórych zawodników.
Mecze towarzyskie
7 września 2010 20:30 |
Lawina z Mont-Blanc |
3-1 ( 0-0 , 2-1 , 1-0 ) |
Czerwone Diabły z Briançon | Lodowisko Saint-Gervais |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
Chang Sullivan R. Orset |
Romano (Terglav, Lampérier) | |||
Kupuj | Strażnicy | Sopko Bertrand |
||
12 września 2010 20:30 |
Buldogi z Valpellice |
1–7 ( 0– 1 , 0– 3 , 1–3 ) |
Czerwone Diabły z Briançon |
Olimpijskie lodowisko Torre Pellice Giorgio Cotta Morandini |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
54 min 37 s , Nikiforuk ( A. Aquino , Iannone ) |
16 min 52 s , Pérez (Bernier, Raux) 24 min 38 s Townsend (Korenko) 35 min 13 s , Rohat (Ankerst, Tosic) 38 min 20 s , Bernier (Leveque, Öhberg) 50 min 49 s , Raux (Öhberg, Lévèque) 54 min 3 s , Rohat (Bourgaut, Korenko) 56 min 29 s , Bernier (Öhberg, Lévèque) |
|||
A. Rivoira | Strażnicy | Sopko | ||
w tym 5 min + 20 min McDonough i Ganzak : min | Kary | 5 min + 20 min do Townsend i Hordelalay :? min | ||
Briançon zajmuje czwarte miejsce w sezonie zasadniczym za Rouen, Angers i Gap. W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Czerwone Diabły prowadziły 2: 1 z Épinalem, minutę i trzydzieści sekund przed końcem trzeciego spotkania. Drużyna przegrała 3-2 w regulaminowym czasie i straciła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej na korzyść Rapaces de Gap. Sobota26 lutego 2011, SASP Grand Briançonnais Hockey zostaje większościowym udziałowcem SAEM les Diables Rouges (80%). Następnie utworzono SA les Diables Rouges.
Mecz po meczu
Mecz po meczuPrzestarzały | Przeciwnik | Wynik | Strzelcy Czerwonych Diabłów | Opiekun |
---|---|---|---|---|
09/18 | @ Angers | 2-3 później |
27 min 21 s , Dusseau (Terglav, Lampérier) 49 min 17 s , Bernier (Raux) 64 min 58 s , Dusseau (Terglav, Lévèque) |
Sopko |
02/10 | Mont-Blanc | 3-1 |
15 min 10 s , Romano (Szélig, Dusseau) SN 33 min 10 s , Lampérier (Terglav) 52 min 46 s , Terglav (Lampérier, Romano) |
Sopko |
09/10 | @ Rouen | 4-2 |
39 min 3 s , Lampérier (Terglav, Romano) 49 min 13 s , Romano (Lampérier, Terglav) |
Sopko |
10/16 | Luka | 1-3 | 10 min 33 s , Bernier (Lampérier, Terglav) | Sopko |
10/23 | @ Villard-de-Lans | 2-10 |
6 min 38 s , Pérez (Raux, Bernier) 22 min 55 s , Bernier (Pérez, Raux) 30 min 20 s , Raux (Bernier, Szélig) 32 min 9 s , Pérez (Bernier, Raux) SN 34 min 34 s , Pérez (Bernier, Szélig) 34 min 49 s , Alberti (Bourgaut, Szélig) 36 min 2 s , Lampérier (Öhberg, Terglav) 43 min 35 s , Szélig (Romano, Townsend) 45 min 19 s , Lampérier (Rohat) IN 57 min 42 s , Raux (Pérez, Bernier) |
Sopko |
10/30 | Strasburg | 3-2 tab |
4 min 51 s , Öhberg (Bernier, Pérez) SN 41 min 36 s , Romano (Öhberg, Lampérier) SN Dusseau |
Sopko |
06/11 | @ Amiens | 3-5 |
13 min 44 s , Romano (Lampérier, Townsend) 22 min 9 s , Bernier (Raux, Szélig) SN 28 min 31 s , Hordelalay (Raux, Szélig) 53 min 40 s , Bernier (Raux, Pérez) 56 min 18 s , Townsend (Lampérier, Romano) |
Sopko |
20/11 | Morzine-Avoriaz | 6-2 |
6 min 30 s , Terglav (Romano, Lampérier) SN 10 min 18 s , Pérez (Raux, Romano) 32 min 15 s , Lampérier (Szélig, Terglav) 35 min 57 s , Bernier (Pérez, Raux) 53 min 59 s , Lampérier (Terglav, Townsend) 55 min 49 s , Bernier (Pérez, Raux) SN |
Sopko |
27/11 | @ Caen | 3-2 |
31 min 41 s , Townsend (Raux) SN 43 min 18 s , Romano (Lampérier, Terglav) SN |
Sopko |
03/12 | Chamonix | 3-0 |
10 min 12 s , Pérez (Raux, Bernier) 22 min 45 s , Townsend (Ankerst, Korenko) 33 min 47 s , Townsend (Szélig, Pérez) SN |
Sopko |
11/12 | @ Épinal | 2-8 |
21 min 3 s , Bernier (Korenko, Pérez) 26 min 6 s , Bernier (Raux, Pérez) 29 min 28 s , Bernier (Raux, Pérez) 33 min 27 s , Terglav (Romano, Lampérier) 43 min 51 s , Rohat (Bourgaut, Ankerst) 44 min 32 s , Romano (Lampérier, Tošič) 47 min 38 s , Romano (Terglav, Lampérier) 56 min 35 s , Terglav (Romano, Lampérier) |
Sopko Bertrand |
12/26 | Grenoble | 0-2 | Sopko | |
01/04 | @ Grenoble | 2-1 | 19 min 10 s , Bernier | Sopko |
08/01 | Angers | 3-2 |
18 min 34 s , Romano (Raux, Bernier) SN 42 min 50 s , Alberti (Bourgaut, Tosic) 51 min 4 s , Townsend (Alberti, Hordelalay) |
Sopko |
01/11 | Dijon | 4-0 |
9 min 24 s , Romano (Rohat, Bourgaut) 14 min 27 s , Bernier (Raux, Pérez) 19 min 42 s , Bernier (Pérez, Öhberg) SN 48 min 51 s , Pérez (Raux, Dusseau) |
Sopko Bertrand |
01/15 | @ Dijon | 3-2 |
14 min 47 s , Tosic (Alberti, Hordelalay) 21 min 32 s , Romano (Rohat, Hordelalay) |
Sopko |
01/18 | @ Mont-Blanc | 2-11 |
4 min 10 s , Dusseau (Ankerst) SN 7 min 10 s , Alberti (Hordelalay) SN 22 min 10 s , Bernier (Raux, Pérez) 23 min 50 s , Pérez (Ankerst, Öhberg) 28 min 22 s , Bernier (Raux ) SN 35 min 24 s , Rohat (Romano, Ankerst) 40 min 52 s , Pérez (Raux) 43 min 33 s , Bernier (Korenko) 52 min 26 s , Romano (Öhberg, Pérez) SN 55 min 20 s , Pérez ( ral, Öhberg) SN 56 min 40 s , Romano (Ankerst, Rohat) |
Sopko Bertrand |
01/22 | Rouen | 2-5 |
7 min 0 s , Korenko (Alberti, Lampérier) 15 min 54 s , Pérez (Bernier, Raux) |
Sopko |
01/25 | @ Gap | 3-6 |
26 min 38 s , Raux (Pérez, Lévèque) 34 min 4 s , Pérez (Raux, Bernier) 35 min 49 s , Romano (Pérez, Öhberg) 38 min 37 s , Bernier (Raux, Lévèque) W 54 min 21 s , Bernier (Pérez, Öhberg) 59 min 2 s , Raux (Bernier, Pérez) |
Sopko |
01/28 | Villard-de-Lans | 9-0 |
0 min 11 s , Romano (Lampérier, Townsend) 12 min 25 s , Pérez (Leveque, Rohat) 18 min 1 s , Townsend (Korenko, Lampérier) 18 min 29 s , Raux (Pérez, Lévèque) 30 min 55 s , Raux (Pérez, Alberti) 51 min 22 s , Chakiachvili (Lampérier, Hordelalay) SN 56 min 9 s , Alberti (Tošič, Bertrand) SN 57 min 1 s , Korenko (Lampérier, Romano) SN 59 min 6 s , Szélig (Bourgaut, Perez) SN |
Sopko Bertrand |
02/01 | @ Strasburg | 1-4 |
22 min 8 s , Bernier (Pérez, Raux) SN 34 min 23 s , Lampérier 35 min 18 s , Pérez 46 min 5 s , Dusseau (Romano, Lampérier) SN |
Sopko |
02/05 | Amiens | 5-3 |
10 min 32 s , Bernier (Hordelalay) 12 min 35 s , Bernier (Raux, Öhberg) SN 14 min 9 s , Alberti (Townsend, Szélig) 17 min 43 s , Korenko (Lampérier, Dusseau) SN 59 min 15 s , Raux (Pérez, Bernier) pusta klatka |
Sopko |
02/18 | @ Morzine-Avoriaz | 1-4 |
2 min 29 s , Bernier (öhberg, Pérez) SN 26 min 6 s , Townsend (Hordelalay, Chakiachvili) 40 min 54 s , Öhberg (Bourgaut, Lampérier) 58 min 5 s , Pérez (Townsend, Szélig) pusta klatka |
Sopko |
02/20 | Caen | 6-0 |
17 min 54 s , Raux (Bernier) 18 min 49 s , Chakiachvili (Alberti, Townsend) 22 min 3 s , Townsend (Korenko, Lampérier) 40 min 31 s , Bernier (Pérez, Raux) 43 min 49 s , Townsend (Bernier ) SN 59 min 55 s , Bougaut (Öhberg, Lampérier) |
Sopko Bertrand |
02/22 | @ Chamonix | 3-2 ap |
46 min 42 s , Korenko (Lampérier, Bourgaut) SN 54 min 59 s , Hordelalay (Lampérier, Bourgaut) |
Sopko |
02/26 | Epinal | 2-3 |
2 min 50 s , Raux (Bernier, Pérez) 54 min 17 s , Lampérier (Ankerst, Öhberg) |
Sopko |
Czerwone Diabły przegrywają w ćwierćfinale.
W ćwierćfinale zmierzą się Briançon (czwarty) z Amiens (piąty). Amiens wygrał 3 zwycięstwa do 1.
8 marca 2010 | Czerwone Diabły z Briançon |
5–3 ( 1–0 , 1–1 , 3–2 ) |
Gothic Amiens |
Lodowisko René Froger 1593 widzów |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
16 min 42 s , Raux (Pérez, Bernier) 22 min 27 s , Korenko (Ankerst, Lampérier) SN 47 min 13 s , Alberti (Lampérier, Bourgaut) SN |
30 min 25 s , Béron (Deniset, Bachet) 52 min 39 s , Béron (Mortas, Deniset) 57 min 41 s , Marcos (Petit, Bault) |
Arbitraż: Bergamelli Margry Grabit |
||
Ramon sopko | Strażnicy | Billy Thompson | ||
6 min | Kary | 14 min | ||
9 marca 2010 | Czerwone Diabły z Briançon |
4-5 ( 1-1 , 1-1 , 2-3 ) |
Gothic Amiens |
Lodowisko René Froger 1293 widzów |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
4 min 13 s , Ankerst (Townsend, Hordelalay) 33 min 36 s , Korenko (Ankerst, Tosic) 45 min 9 s , Szélig (Pérez, Raux) SN 48 min 29 s , Öhberg (Bernier, Raux) |
13 min 0 s , Deniset (Tomášek) SN 25 min 5 s , Mortas (Tomášek) 41 min 14 s , Kowalczyk (Deniset, Mortas) 47 min 7 s , Bergin (Hecquefeuille) SN 56 min 59 s , Hecquefeuille (Mortas, Pažák ) |
Arbitraż: Colleoni Margry Barcelo |
||
Ramon sopko | Strażnicy | Billy Thompson | ||
14 min | Kary | 16 min | ||
11 marca 2010 | Gothic Amiens |
5-1 ( 4-0 , 0-0 , 1-1 ) |
Czerwone Diabły z Briançon |
Koloseum 3033 widzów |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
2 min 7 s , Hecquefeuille 6 min 46 s , Tomášek (Pažák, Bergin) 11 min 15 s , Deniset (Hecquefeuille) SN 13 min 24 s , Bergin (Tomášek, Pažák) 52 min 18 s , Tomášek (Bergin Pažák) SN |
40 min 15 s , Pérez (Bernier, Szélig) SN |
Sędzia : Hauchart Dehaen Rauline |
||
Billy Thompson | Strażnicy | Ramon sopko | ||
16 min | Kary | 24 min | ||
12 marca 2010 | Gothic Amiens |
3-2 ( 0–1 , 3–0 , 0–1 ) |
Czerwone Diabły z Briançon |
Koloseum |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
26 min 50 s , Deniset 29 min 59 s , Roussel (Hecquefeuille, Pažák) podwójne SN 32 min 14 s , Hecquefeuille (Deniset) podwójne SN |
15 min 10 s , Alberti (Lampérier) Double SN |
Arbitraż: Barbez Dehaen Loos |
||
Billy Thompson | Strażnicy | Ramon sopko | ||
16 min | Kary | 34 min | ||
Czerwone diabły rozpoczynają Coupe de la Ligue w grupie D przeciwko Rapaces de Gap , Brûleurs de Loups de Grenoble i francuskiej drużynie juniorów . Dwóch pierwszych kwalifikuje się następnie do ćwierćfinału.
Zespół | PJ | V | Wiceprezes | DP | re | BP | pne | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palniki Grenoble Wolf | 6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 26 | 7 | 11 |
2 | Czerwone Diabły z Briançon | 6 | 4 | 0 | 1 | 2 | 24 | 17 | 9 |
5 | Raptors of Gap | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 20 | 26 | 6 |
4 | Młodzieżowy zespół Francji | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 15 | 35 | 0 |
21 września 2010 20:30 |
Czerwone Diabły z Briançon |
1-2 ( Fus ), ( 0-0 , 0-1 , 1-0 , 0-0 , 0-1 ), |
Palniki Grenoble Wolf | Lodowisko René Froger |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
49 min 23 s ”, Bernier (Terglav, Lampérier) SN |
30 min 32 s ", Le Blond ( Tartari ) 70 min 0 s ", Krayzel |
|||
Ramon sopko | Strażnicy | Eddy Ferhi | ||
4 min | Kary | 10 min | ||
29 września 2010 20:00 |
Raptors of Gap |
1–6 ( 1–1 , 0–3 , 0–2 ) |
Czerwone Diabły z Briançon | Lodowisko René Froger |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
6 min 52 s ”, Carnegie |
12 min 55 s ", Ankerst (Rohat) 22 min 47 s ", Alberti (Hordelalay, Townsend) 33 min 48 s ", Bernier (Terglav, Lampérier) SN 36 min 29 s ", Lampérier (Romano) 50 min 23 s " , Dusseau 55 min 15 s ", Romano (Terglav, Lampérier) |
|||
Ronan Quemener Adrien Fénart |
Strażnicy | Ramon sopko | ||
12 min | Kary | 10 min | ||
5 października 2010 20:30 |
Czerwone Diabły z Briançon |
5–3 ( 1–0 , 2–2 , 2–1 ) |
Raptors of Gap | Lodowisko René Froger 1543 widzów |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
13 min 31 s , Bourgaut (Ankerst) 29 min 20 s , Rohat (Lampérier, Terglav) SN 30 min 10 s , Pérez (Bernier, Raux) 40 min 37 s , Townsend (Terglav) IN 50 min 23 s , Pérez (Alberti , Raux) |
21 min 36 s , Jelen ( Rambousek ) 28 min 30 s , Charette ( Correia ) 42 min 52 s , Charette (Correia) |
|||
Ramon sopko | Strażnicy | Ronan Quemener | ||
24 min | Kary | 8 min | ||
12 października 2010 20:00 |
Palniki Grenoble Wolf |
5-2 ( 0-0 , 2-0 , 3-2 ) |
Czerwone Diabły z Briançon |
Lodowisko na biegunie południowym |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
24 min 54 s , Papa ( Gillet ) 37 min 34 s , walec (Broz, Wallin ) SN 43 min 36 s , Krayzel ( Sivic , Broz) 44 min 54 s , walec (Gillet, Bedin) 52 min 30 s , Wallin ( Broz, Sivic) SN |
49 min 28 s , Terglav 56 min 13 s , Korenko (Terglav, Raux) |
|||
Eddy Ferhi | Strażnicy | Ramon sopko | ||
10 min | Kary | 6 min | ||
19 października 2010 20:30 |
Czerwone Diabły z Briançon |
5–3 ( 2–0 , 3–0 , 0–3 ) |
Francja junior | Lodowisko René Froger |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
4 min 12 s , Townsend (Tosic Dusseau) 14 min 31 s , Bernier (Pérez, Tosic) 27 min 2 s , Pérez (Bernier, Szélig) 30 min 34 s , Rohat (Lampérier, Szélig) 37 min 15 s , Pérez ( Bernier, Tošič) |
41 min 58 s , Valier (Vitton Mea) 50 min 30 s , Baazzi (Rech, Gutierrez) 59 min 6 s , Gutierrez (Rech, Baazzi) |
|||
Aurelien Bertrand | Strażnicy | Leo Bertein | ||
20 min | Kary | 12 min | ||
20 października 2010 20:30 |
Francja junior |
3–5 ( 1–1 , 1–3 , 1–1 ) |
Czerwone Diabły z Briançon | Lodowisko René Froger |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
19 min 59 s , Valier (Guillemain, Vitton Mea) SN 35 min 50 s , Valier (Baazzi, Faure) 46 min 3 s , Valier (Burgert, Thillet) |
18 min 12 s , Pérez (Bernier, Raux) 23 min 46 s , Pérez (Bernier, Dusseau) 29 min 20 s , Townsend (Romano, Lévèque) 32 min 27 s , Rohat (Romano, Lévèque) 48 min 25 s , Bernier (Pérez, Raux) |
|||
Léo Bertein Sebastian Ylönen |
Strażnicy | Aurelien Bertrand | ||
14 min | Kary | 18 min | ||
2 listopada 2010 20:30 |
Czerwone Diabły z Briançon |
2–4 ( 0–3 , 0– 1 , 2–0 ) |
Pingwiny Morzine-Avoriaz |
Lodowisko René Froger 928 widzów |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
43 min 8 s , Ankerst (Öhberg) SN 50 min 44 s , Townsend (Raux, Rohat) podwójne SN |
5 min 38 s , Koivonen ( Kralj , Santala) 8 min 8 s , kadic (Koivunen, Jestin) 14 min 17 s , Brodin ( Papa O'Connor) IN 34 min 30 s , Kralj (Santana, Koivunen) SN |
|||
Ramon sopko | Strażnicy | Guillaume Richard | ||
2 min | Kary | 40 min | ||
17 listopada 2010 20:30 |
Pingwiny Morzine-Avoriaz |
1-5 ( 0–1 , 1–0 , 0–3 ) |
Czerwone Diabły z Briançon |
Morzine Sports Park 420 widzów |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
35 min 21 s , Koivunen (Kadic, Santala) SN |
4 min 7 s , Bernier (Pérez, Raux) SN 40 min 43 s , Bernier (Townsend) SN 42 min 56 s , Pérez (Bernier, Szélig) 54 min 6 s , Pérez (Townsend) SN 59 min 31 s , Terglav IN (pusta klatka) |
|||
Tuomas Lohtander | Strażnicy | Ramon sopko | ||
24 min | Kary | 12 min | ||
1 st grudzień +2.010 20:30 |
Czerwone Diabły z Briançon |
6-1 ( 2-0 , 1-1 , 3-0 ) |
Rouen Dragons | Lodowisko René Froger 1423 widzów |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
3 min 24 s , Pérez (Raux, Bernier) 5 min 0 s , Townsend (Rohat, Tosic) 36 min 16 s , Terglav (Romano, Lévèque) 40 min 17 s , Lampérier (Terglav, Lévèque) 48 min 55 s , Romano (Terglav) 52 min 21 s , Raux (Alberti, Korenko) |
32 min 7 s , Zwikel (Salmivirta) | |||
Ramon sopko | Strażnicy | Fabrice Lhenry | ||
18 min | Kary | 22 min | ||
7 grudnia 2010 20:00 |
Rouen Dragons |
4-2 ( 1-0 , 1-1 , 2-1 ) |
Czerwone Diabły z Briançon |
Lacroix Island 2581 widzów |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
1 min 24 s , Alen (Brunelle) 28 min 21 s , T. Da Costa ( Thinel , Holmqvist ) 43 min 47 s , Desrosiers ( Bergström , Alen) 56 min 6 s , Tardif (Bergström, Babka ) SN |
36 min 55 s , Bernier (Raux, Korenko) W 48 min 16 s , Alberti (Ankerst, Rohat) |
|||
Fabrice Lhenry Thibault Maggi |
Strażnicy | Ramon sopko | ||
10 min | Kary | 12 min | ||
29 grudnia 2010 19:30 |
Czerwone Diabły z Briançon |
3-4 ( Pr ) ( 1-1 , 0-1 , 2-1 , 0-1 ) |
Palniki Grenoble Wolf |
Lodowisko olimpijskie Méribel 2499 widzów |
Arkusz meczowy | ||||
---|---|---|---|---|
15 min 20 s , Ankerst (Leveque, Rohat) 48 min 29 s , Bernier (Pérez, Szélig) 58 min 3 s , Bernier (Pérez) SN |
1-0 1-1 1-2 2-2 2-3 3-3 3-4 |
18 min 33 s , Roller (Amar, Šivic) SN 35 min 17 s , Arrossamena (Brož) 56 min 37 s , Arrossamena (Rouleau, Le Blond) 63 min 10 s , Amar (Roll) |
Arbitraż: Jimmy Bergamelli Alexandre Hauchart David Courgeon Gwilherm Margry |
|
Ramon sopko | Strażnicy | Eddy Ferhi | ||
12 min | Kary | 14 min | ||
44 | Strzały | 30 |
Statystyki graczy w League Magnus i Coupe de la Ligue są zestawione w poniższej tabeli. W przypadku strzelonych bramek sumy zdobyte w tej sekcji nie obejmują bramek z serii rzutów karnych .
Puchar Ligue
Gracz | Sezon zasadniczy | Play-offy | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PJ | V | re | DP | pne | Bł | Śr | b | W | Gra słów | PJ | V | re | DP | pne | Bł | Śr | b | W | Gra słów | |
Aurelien Bertrand | ||||||||||||||||||||
Ramon sopko |
Magnus League
Gracz | Sezon zasadniczy | Play-offy | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PJ | V | re | DP | pne | Bł | Śr | b | W | Gra słów | PJ | V | re | DP | pne | Bł | Śr | b | W | Gra słów | |
Aurelien Bertrand | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | |
Ramon sopko | 26 | 17 | 7 | 1 | 50 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Gracz | Magnus League | Puchar Ligue | Całkowity | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sezon zasadniczy | Play-offy | Grupa D | Play-offy | Pora roku | ||||||||||||||||||||||||||
PJ | b | W | Pkt | Gra słów | PJ | b | W | Pkt | Gra słów | PJ | b | W | Pkt | Gra słów | PJ | b | W | Pkt | Gra słów | PJ | b | W | Pkt | Gra słów | ||||||
Gregory Alberti | 24 | 5 | 5 | 10 | 26 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 36 | 9 | 7 | 16 | 30 | |||||
Jaka Ankerst | 16 | 0 | 7 | 7 | 6 | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 2 | 1 | 3 | 6 | 31 | 4 | 11 | 15 | 16 | |||||
Marc-André Bernier | 25 | 23 | 16 | 39 | 20 | 4 | 1 | 4 | 5 | 2 | 6 | 4 | 5 | 9 | 12 | 4 | 5 | 2 | 7 | 2 | 39 | 33 | 27 | 60 | 36 | |||||
Peter Bourgaut | 26 | 1 | 8 | 9 | 8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2 | 9 | 11 | 12 | |||||
Florian Chakiachvili | 21 | 2 | 1 | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 2 | 1 | 3 | 6 | |||||
Kevin Dusseau | 24 | 5 | 3 | 8 | 24 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 38 | 6 | 5 | 11 | 40 | |||||
Pierre-Charles Hordelalay | 26 | 2 | 7 | 9 | 14 | 4 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 41 | 2 | 9 | 11 | 20 | |||||
Michał Korenko | 26 | 4 | 5 | 9 | 34 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 1 | 0 | 1 | 20 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 | 41 | 7 | 7 | 14 | 62 | |||||
Loïc Lampérier | 24 | 8 | 25 | 33 | 10 | 4 | 1 | 3 | 4 | 18 | 6 | 1 | 5 | 6 | 6 | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 39 | 11 | 33 | 44 | 38 | |||||
Gary Levèque | 25 | 0 | 5 | 5 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5 | 0 | 3 | 3 | 4 | 39 | 0 | 10 | 10 | 14 | |||||
Kai Öhberg | 23 | 2 | 11 | 13 | 22 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 1 | 1 | 4 | 35 | 3 | 12 | 15 | 32 | |||||
Mickaël Pérez | 26 | 14 | 26 | 40 | 4 | 4 | 2 | 3 | 5 | 0 | 6 | 6 | 2 | 8 | 0 | 5 | 2 | 5 | 7 | 0 | 41 | 24 | 36 | 60 | 4 | |||||
Charles Townsend | 24 | 9 | 8 | 17 | 51 | 4 | 0 | 1 | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 4 | 0 | 5 | 3 | 1 | 4 | 4 | 39 | 15 | 11 | 26 | 65 | |||||
Luka Tošič | 25 | 1 | 4 | 5 | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 40 | 1 | 9 | 10 | 6 | |||||
Damien Raux | 26 | 9 | 29 | 38 | 8 | 4 | 1 | 5 | 6 | 2 | 6 | 0 | 5 | 5 | 12 | 5 | 1 | 5 | 6 | 0 | 41 | 11 | 44 | 55 | 22 | |||||
Sebastien rohat | 19 | 2 | 5 | 7 | 4 | - | - | - | - | - | 6 | 3 | 1 | 4 | 2 | 5 | 0 | 4 | 4 | 18 | 30 | 3 | 10 | 13 | 24 | |||||
Nicholas Romano | 21 | 14 | 11 | 25 | 2 | - | - | - | - | - | 6 | 1 | 3 | 4 | 0 | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 32 | 16 | 15 | 31 | 2 | |||||
Viktor Szélig | 26 | 2 | 10 | 12 | 46 | 4 | 1 | 1 | 2 | 16 | 6 | 0 | 2 | 2 | 12 | 5 | 0 | 2 | 2 | 4 | 41 | 3 | 15 | 18 | 78 | |||||
Edo Terglav | 12 | 4 | 11 | 15 | 33 | - | - | - | - | - | 6 | 1 | 6 | 7 | 4 | 4 | 2 | 2 | 4 | 0 | 22 | 7 | 19 | 26 | 37 |
Wrzesień 2010
Nazwisko | Wybór | Konkurencja |
---|---|---|
Florian Chakiachvili | Francja 20 lat | Puchar Ligue |
Kevin Dusseau | Francja 20 lat | Puchar Ligue |
Październik 2010
Nazwisko | Wybór | Konkurencja |
---|---|---|
Florian Chakiachvili | Francja 20 lat | Puchar Ligue |
Kevin Dusseau | Francja 20 lat | Puchar Ligue |
Listopad 2010
Nazwisko | Wybór | Konkurencja |
---|---|---|
Antoine Lucien Basile | Hiszpania | Euro Ice Hockey Challenge |
Florian Chakiachvili | Francja 20 lat | Turniej 4 narodów |
Kevin Dusseau | Francja 20 lat | Turniej 4 narodów |
Loïc Lampérier | Francja | Euro Ice Hockey Challenge |
Damien Raux | Francja | Euro Ice Hockey Challenge |
Viktor Szélig | Węgry | Euro Ice Hockey Challenge |
Edo Terglav | Słowenia | Euro Ice Hockey Challenge |
Grudzień 2010
Nazwisko | Wybór | Konkurencja |
---|---|---|
Florian Chakiachvili | Francja 20 lat | Mistrzostwa Świata Juniorów 2011, Dywizja 2, Grupa A |
Kevin Dusseau | Francja 20 lat | Mistrzostwa Świata Juniorów 2011 Dywizja 2, Grupa A |
Loïc Lampérier | Francja | Mecze towarzyskie |
Damien Raux | Francja | Mecze towarzyskie |
Edo Terglav | Słowenia | Euro Ice Hockey Challenge |
Luty 2011
Nazwisko | Wybór | Konkurencja |
---|---|---|
Antoine Lucien Basile | Hiszpania | Euro Ice Hockey Challenge |
Loïc Lampérier | Francja | Euro Ice Hockey Challenge |
Gary Levèque | Francja | Euro Ice Hockey Challenge |
Damien Raux | Francja | Euro Ice Hockey Challenge |
Kwiecień 2011
Nazwisko | Wybór | Konkurencja |
---|---|---|
Jaka Ankerst | Słowenia | Mecze towarzyskie |
Loïc Lampérier | Francja | Mecze towarzyskie |
Damien Raux | Francja | Mecze towarzyskie |
Luka Tošič | Słowenia | Mecze towarzyskie |