Turniej przedolimpijski CONMEBOL 1996 Generał
Trials 26 spotkań

Posiadacz tytułu Paragwaj (1)
Zwycięzca Brazylia (6)

Nawigacja

Celem 1996 CONMEBOL wstępnie olimpijski turniej był do wyznaczenia 2 wykwalifikowanych narody w strefie Ameryki Południowej do udziału w turnieju finałowym piłkarskiego , zaskarżonej podczas Atlanta Igrzysk Olimpijskich w 1996 roku .

Odbył się południowoamerykański turniej przedolimpijski 18 lutego w 6 marca 1996w dwóch miastach Argentyny  : Tandil i Mar del Plata . Dziesięć uczestniczących krajów zostało podzielonych na dwie pule po pięć drużyn. Dwa najwyżej sklasyfikowane kraje z każdej z dwóch grup spotkały się na turnieju finałowym w jednej grupie, a dwie najwyżej sklasyfikowane w turnieju olimpijskim po pojedynczym meczu pomiędzy każdym z przeciwników. Pod koniec tych kwalifikacji zakwalifikowały się Brazylia i Argentyna .

Kwalifikowane kraje

Daktyle Lokalizacja Miejsca Wykwalifikowany
z 18 lutego w 6 marca 1996 Argentyna 2 Brazylia Argentyna

Format kwalifikacji

Na etapach eliminacji grupowych rozgrywanych w systemie mistrzostw, w przypadku remisu punktowego pomiędzy kilkoma zespołami na koniec ostatniego dnia stosuje się następujące kryteria w podanej kolejności do ustalenia ich klasyfikacji:

Miasta i stadiony

Odbył się południowoamerykański turniej przedolimpijski 18 lutego w 6 marca 1996w dwóch miastach Argentyny  : Tandil i Mar del Plata .

Tandil
Estadio Municipal General San Martín  (es)

Wyniki kwalifikacyjne

Pod koniec tych kwalifikacji zakwalifikowały się Brazylia i Argentyna .

Pierwsza runda

Grupa 1

Mecze rozgrywane były w Tandil w Argentynie od18 w 27 lutego 1996.

Zaszeregowanie
Ranga Zespół Pkt jot sol NIE P. Bp Pne Zróżn Wyniki (▼ dom., ► zew.)
1 Brazylia 10 4 3 1 0 11 3 +8 Brazylia 0-0 4-1 3-1 4-1
2 Urugwaj 10 4 3 1 0 9 4 +5 Urugwaj 2-0 3-2 4-2
3 Boliwia  (en) 3 4 1 0 3 6 9 -3 Boliwia  (en) 4-1 1-2
4 Paragwaj 3 4 1 0 3 8 12 -4 Paragwaj 4-2
5 Peru 3 4 1 0 3 7 13 -6 Peru
Szczegóły spotkań
1 dzień Brazylia 4 - 1 Peru Estadio Municipal General San Martín  (es)
Tandil , Argentyna
18 lutego 1996
Juninho Paulista Gol zdobyty po 42 minutach42 ND
Sávio Gol zdobyty po 77 minutach77 th ( pióra. ) Bramka zdobyta po 87 minutach87 p
Jamelli Bramka zdobyta po 90 minutach90 TH
( 1 - 1 ) Ferrari  (w) Bramka zdobyta po 23 minutach23 e Arbitraż: Óscar Ruiz
Raport
Dida Bramkarz - Zé Maria , Carlinhos  (pt) , Narciso , Roberto Carlos ( 72 e André Luiz ) - Amaral , Flávio Conceição , Souza ( 64 e Beto ), Juninho Paulista ( 72 i Jamelli ) - Caio , SávioWymienionyPrzyszedł po 72 minutach WymienionyPrzyszedł po 64 minutach WymienionyPrzyszedł po 72 minutach  Drużyny Villanueva Bramkarz( 46 e  Díaz ) - Solano , Marengo (en) , Espinoza (en) , Portilla (en) - Torres (en) , Ferrari (en) , Hidalgo , Magallanes ( 77 e  Muñoz) - Ramírez ( 72 e Maldonado (es) ) ), Guadalupe (en)WymienionyPrzyszedł po 46 minutachBramkarz     WymienionyPrzyszedł po 77 minutachWymienionyPrzyszedł po 72 minutach
19 lutego 1996 Urugwaj 2 - 0 Boliwia  (en) Estadio Municipal General San Martín  (es)
Magallanes Gol zdobyty po 52 minutach52 e
Abeijón Gol zdobyty po 66 minutach66 e
( 0 - 0 ) Arbitraż: Eduardo Gamboa
Raport
Flores - Olveira (en) , López , Rotundo (es) , Silva ( 40 e Fleurquín ) - Abeijón , de los Santos , Adinolfi , Tejera (en) ( 75 e Correa ) - Magallanes , Álvez ( 58 e Sosa (es) ) Bramkarz  WymienionyPrzyszedł po 40 minutach  WymienionyPrzyszedł po 75 minutach WymienionyPrzyszedł po 58 minutach   Drużyny Adorno Bramkarz- Méndez  (en) , Pizarro  (en) ( 84 e Carballo (en) ), Peredo, Ibáñez - Arteaga (it) 55 e , Vaca, Paz (en) ( 72 e Medeiros (it) ), Uriona - Moreno ( 70 th Gutiérrez ), CoimbraWymienionyPrzyszedł po 84 minutach    Czerwona kartka  WymienionyPrzyszedł po 72 minutach  WymienionyPrzyszedł po 70 minutach
2 dzień Urugwaj 4 - 2 Peru Estadio Municipal General San Martín  (es)
Raport
Flores - Olveira (en) , López , Rotundo (es) ( 58 e  Díaz), Fleurquín ( 69 e Lemos (en) ) - Abeijón , de los Santos , Adinolfi , Tejera (en) ( 71 e  dos Santos) - Magallanes , Correa 60 tys Bramkarz  WymienionyPrzyszedł po 58 minutachWymienionyPrzyszedł po 69 minutach   WymienionyPrzyszedł po 71 minutach Czerwona kartka Drużyny Díaz Bramkarz- Solano , Marengo  (en) , Espinoza  (en) , Hidalgo - Torres  (en) ( 46 th Olivares (es) ), Ferrari (en) , Pereda (en) ( 68 th Maldonado (es) ), Magallanes 78 th - Ramírez ( 63 e Sáenz ), Guadalupe (en)WymienionyPrzyszedł po 46 minutach    WymienionyPrzyszedł po 68 minutach   Czerwona kartka WymienionyPrzyszedł po 63 minutach
21 lutego 1996 Brazylia 3 - 1 Paragwaj Estadio Municipal General San Martín  (es)
Roberto Carlos Bramka zdobyta po 19 minutach19 th
Souza Gol zdobyty po 44 minutach44 th Gol zdobyty po 72 minutach 72 th
( 2 - 0 ) Ferreira Bramka zdobyta po 79 minutach79 tys Arbitraż: Javier Castrilli
Raport
Dida Bramkarz - Zé Maria , Carlinhos  (PT) , Narciso , Roberto Carlos ( 90 th Andre Luiz ) - Amaral , Flávio Conceição , Souza , Juninho Paulista - Caio ( 80 th Jamelli ) SávioWymienionyPrzyszedł po 90 minutach WymienionyPrzyszedł po 80 minutach  Drużyny Aceval Bramkarz - Espínola  (en) , Sarabia , Rolón  (en) , Caniza - Enciso , Esteche , Ramírez, Blanco ( 65 e Estigarribia (en) ), Ferreira - Avalos (en) ( 60 e Villalba (en) ) WymienionyPrzyszedł po 65 minutach   WymienionyPrzyszedł po 60 minutach
3 dzień Paragwaj 4 - 2 Peru Estadio Municipal General San Martín  (es)
23 lutego 1996
Villalba  (en) Bramka zdobyta po 2 minutach2 II Bramka zdobyta po 16 minutach 16 th
Ferreira Bramka zdobyta po 24 minutach24 th
Esteche Gol zdobyty po 40 minutach40 TH
( 4 - 2 ) Sáenz Bramka zdobyta po 3 minutach3 rd
Ramírez Gol zdobyty po 32 minutach32 nd
Arbitraż: Roberto Ruscio
Raport
Aceval Bramkarz - Espínola  (en) , Sarabia , Rolón  (en) , Ramírez - Enciso , Esteche , Blanco ( 85 e Caniza ), Ferreira - Villalba (en) ( 77 i  Burgos), Soto ( 65 i  Ortíz) WymienionyPrzyszedł po 85 minutach  WymienionyPrzyszedł po 77 minutachWymienionyPrzyszedł po 65 minutach Drużyny Díaz Bramkarz- Solano , Marengo  (en) , Espinoza  (en) 87 e , Hidalgo - Muñoz, Ferrari (en) , Vásquez ( 46 e Ramírez ), Pereda (en) - Sáenz ( 72 e Maldonado (es) ), Guadalupe (en) )Czerwona kartka  WymienionyPrzyszedł po 46 minutach  WymienionyPrzyszedł po 72 minutach
23 lutego 1996 Brazylia 4 - 1 Boliwia  (en) Estadio Municipal General San Martín  (es)
Caio Bramka zdobyta po 8 minutach8 th Gol zdobyty po 35 minutach 35 th Gol zdobyty po 59 minutach 59 th Bramka zdobyta po 85 minutach 85 th ( 2 - 1 ) Coimbra Bramka zdobyta po 25 minutach25 tys Arbitraż: Paolo Borgosano
Raport
Dida Bramkarz - Zé Maria , Carlinhos  (pt) , Alexandre Lopes , Roberto Carlos - Amaral ( 50 e Beto ), Souza , Marcelinho (en) , Juninho Paulista - Caio , SávioWymienionyPrzyszedł po 50 minutach   Drużyny Adorno Bramkarz- Méndez  (en) , Carballo  (en) , Peña , Ibáñez - Peredo, Vaca, Paz  (en) ( 67 e Gutiérrez ), Uriona - Moreno ( 74 e Gottardi (en) ), CoimbraWymienionyPrzyszedł po 67 minutach WymienionyPrzyszedł po 74 minutach
4 dzień Peru 2 - 1 Boliwia  (en) Estadio Municipal General San Martín  (es)
25 lutego 1996
Lazo Gol zdobyty po 31 minutach31 e
Solano Gol zdobyty po 39 minutach39 th
( 2 - 1 ) Coimbra Gol zdobyty po 44 minutach44 tys Arbitraż: Javier Castrilli
Raport
Villanueva Bramkarz- Solano , Marengo  (en) , Olivares  (es) , Hidalgo - Jayo , Ferrari  (en) ( 75 th Torres (en) ), Pereda (en) ( 74 th Maldonado (es) ), Magallanes - Ramírez ( 75 tys. Guadalupe (en) ), LazoWymienionyPrzyszedł po 75 minutach   WymienionyPrzyszedł po 74 minutach  WymienionyPrzyszedł po 75 minutach   Drużyny Adorno Bramkarz- Méndez  (en) ( 52 e  Murillo), Carballo (en) , Peña , Ibáñez - Peredo ( 46 e Arteaga (it) ), Vaca, Paz (en) ( 75 e Mercado ), Uriona - Moreno , CoimbraWymienionyPrzyszedł po 52 minutach WymienionyPrzyszedł po 46 minutach   WymienionyPrzyszedł po 75 minutach
25 lutego 1996 Urugwaj 3 - 2 Paragwaj Estadio Municipal General San Martín  (es)
Raport
Flores - Olveira (en) , López , Rotundo (es) , Abeijón - de los Santos , Adinolfi 46 e , dos Santos, Lemos (en) ( 59 e Tejera (en) ) - Sosa (es) ( 77 e Fleurquín ), alvez ( 55 th Magallanes ) Bramkarz   Czerwona kartka  WymienionyPrzyszedł po 59 minutach   WymienionyPrzyszedł po 77 minutach WymienionyPrzyszedł po 55 minutach  Drużyny Aceval Bramkarz - Espínola  (en) , Sarabia , Rolón  (en) ( 54 e Caniza ), Ramírez - Enciso , Esteche , Estigarribia (en) , Ferreira - Villalba (en) ( 61 e Avalos (en) ), SotoWymienionyPrzyszedł po 54 minutach   WymienionyPrzyszedł po 61 minutach
5 dzień Boliwia  (en) 4 - 1 Paragwaj Estadio Municipal General San Martín  (es)
27 lutego 1996
Coimbra Bramka zdobyta po 14 minutach14 e Gol zdobyty po 29 minutach 29 e Gol zdobyty po 34 minutach 34 e
Gutiérrez Gol zdobyty po 38 minutach38 e
( 4 - 1 ) C. Espínola  (w) Gol zdobyty po 45 minutach45 tys Arbitraż: Roberto Ruscio
Raport
Adorno 44 e - Murillo, Carballo (en) , Peña , Ibáñez - Arteaga (it) , Vaca, Uriona, Gutiérrez ( 44 e  Berdugo ) - Moreno ( 79 e Paz (en) ), Coimbra ( 89 e Gottardi (en) ) Bramkarz Czerwona kartka   WymienionyPrzyszedł po 44 minutachBramkarzWymienionyPrzyszedł po 79 minutach  WymienionyPrzyszedł po 89 minutach   Drużyny Aceval Bramkarz ( 46 e  García ) - C. Espínola (en) , Sarabia , A. Espínola , Ramírez ( 71 e Villalba (en) ) - Enciso 38 e , Esteche 17 e , Estigarribia (en) , Ferreira - Avalos (en) ( 35 e  Blanco), SotoWymienionyPrzyszedł po 46 minutachBramkarz WymienionyPrzyszedł po 71 minutach   Czerwona kartka Czerwona kartka   WymienionyPrzyszedł po 35 minutach
27 lutego 1996 Brazylia 0 - 0 Urugwaj Estadio Municipal General San Martín  (es)
( 0 - 0 ) Arbitraż: Óscar Ruiz
Raport
Dida Bramkarz - Zé Maria , Carlinhos  (pt) , Narciso , Roberto Carlos - Amaral , Flávio Conceição , Souza , Juninho Paulista - Caio , Sávio ( 85 th Jamelli ) WymienionyPrzyszedł po 85 minutach  Drużyny Nicola  (en) Bramkarz - Sum, López , Olveira  (en) , Díaz - Vanzini  (en) , de los Santos , dos Santos, Lemos  (en) ( 72 e Sosa (es) ), Tejera (en) ( 83 e Fleurquín ) - Álvez ( 55- ty Magallanes ) WymienionyPrzyszedł po 72 minutach   WymienionyPrzyszedł po 83 minutach WymienionyPrzyszedł po 55 minutach
Grupa 2

Mecze rozgrywane były w Mar del Plata w Argentynie od18 w 26 lutego 1996.

1 Argentyna 12 4 4 0 0 15 1 +14 Argentyna 3-0 2-1 4-0 6-0
2 Wenezuela  (en) 7 4 2 1 1 6 5 +1 Wenezuela  (en) 0-0 1-0 5-2
3 Chile  (en) 5 4 1 2 1 8 5 +3 Chile  (en) 3-3 4-0
4 Kolumbia 2 4 0 2 2 6 11 -5 Kolumbia 3-3
5 Ekwador  (en) 1 4 0 1 3 5 18 -13 Ekwador  (en)
1 dzień Argentyna 6-0 Ekwador  (en) Estadio José María Minella
Mar del Plata , Argentyna
Delgado Bramka zdobyta po 14 minutach14 e Gol zdobyty po 43 minutach 43 e Gol zdobyty po 56 minutach 56 e
Morales Gol zdobyty po 26 minutach26 e
Ortega Bramka zdobyta po 51 minutach51 e
Crespo Bramka zdobyta po 60 minutach60 e
( 3 - 0 ) Arbitraż: Epifanio González
Raport 1
Raport 2

Cavallero Bramkarz - Lombardi,  (pl) , Rotchen , Paz , Sorín - Almeyda ( 68 th Verón ) Bassedas , Morales , Ortega ( 64 th Gallardo ) - Delgado , Lopez ( 59 th Crespo ) WymienionyPrzyszedł po 68 minutach WymienionyPrzyszedł po 64 minutach WymienionyPrzyszedł po 59 minutach  Drużyny Borja  (es) Bramkarz - Coronel , Anangonó  (en) , Hurtado , Poroso - Tenorio  (es) ( 46 e  Yánez), de la Cruz , Matamba (en) , Mora (en) ( 66 e Jácome (en) ), Sánchez ( 84 th  Escobar) - DelgadoWymienionyPrzyszedł po 46 minutach  WymienionyPrzyszedł po 66 minutach  WymienionyPrzyszedł po 84 minutach
18 lutego 1996 Wenezuela  (en) 1 - 0 Kolumbia Estadio José María Minella
Valiente  (it) Bramka zdobyta po 89 minutach89 tys ( 0 - 0 ) Arbitraż: Pablo Peña
Raport 1
Raport 2

Dudamel Bramkarz - Filósa, McIntosh , Rey , Vallenilla - Vera , Valiente  (it) , Hernández  (en) ( 68 i  Vieira 90 e ), Urdaneta - Morán , Castellín ( 68 i  Chirinos) WymienionyPrzyszedł po 68 minutachCzerwona kartka WymienionyPrzyszedł po 68 minutach Drużyny Chiquillo Bramkarz- González , Dinas , Álvarez, Mosquera - Perea ( 46 e Mackenzie (en) ), Valencia, Oviedo ( 65 e Ángel ), Hernández - Castillo , Pérez ( 72 e Ricard ) WymienionyPrzyszedł po 46 minutach  WymienionyPrzyszedł po 65 minutach WymienionyPrzyszedł po 72 minutach
2 dzień Kolumbia 3 - 3 Ekwador  (en) Estadio José María Minella
20 lutego 1996
Dinas Gol zdobyty po 11 minutach11 e
Anangonó  (w) Gol zdobyty po 46 minutach46 e ( csc )
Mackenzie  (w) Bramka zdobyta po 73 minutach73 e
( 1 - 2 ) Delgado Bramka zdobyta po 22 minutach22 nd
Hurtado Gol zdobyty po 44 minutach44 th
Escobar Bramka zdobyta po 89 minutach89 th
Sędzia: José Luís da Rosa
Raport
Chiquillo Bramkarz- González , Dinas , Álvarez, Mosquera - Bolaño ( 59 e Perea ), Valencia, Mackenzie (en) , Hernández ( 89 e Mafla (en) ) - Castillo , Pérez ( 65 e Ángel ) WymienionyPrzyszedł po 59 minutach  WymienionyPrzyszedł po 89 minutach  WymienionyPrzyszedł po 65 minutach  Drużyny Borja  (es) Bramkarz - Coronel , Anangonó  (en) , Hurtado , Poroso - de la Cruz , Matamba  (en) ( 70 th Tenorio (es) ), Yánez ( 86 th  Escobar), Mora (en) ( 79 th Sánchez ) - Delgado , Gruezo (en)WymienionyPrzyszedł po 70 minutach  WymienionyPrzyszedł po 86 minutach WymienionyPrzyszedł po 79 minutach
20 lutego 1996 Argentyna 2 - 1 Chile  (en) Estadio José María Minella
Delgado Gol zdobyty po 28 minutach28 th Gol zdobyty po 41 minutach 41 th ( 2 - 0 ) Acuña Bramka zdobyta po 75 minutach75 tys Arbitraż: Antônio Pereira
Raport 1
Raport 2

Cavallero Bramkarz - Lombardi  (en) , Ameli  (en) , Paz , Sorín - Almeyda , Bassedas , Morales , Ortega - Delgado , López ( 74 i Gallardo ) WymienionyPrzyszedł po 74 minutach  Drużyny Varas  (en) Bramkarz - Acuña , Rojas , Lizama  (es) , Pérez - Galdames , Salinas, Pizarro  (es) ( 70 e Osorio ), Rozental - Salas , Núñez ( 82 e Ávila (en) ) WymienionyPrzyszedł po 70 minutach WymienionyPrzyszedł po 82 minutach
3 dzień Chile  (en) 4 - 0 Ekwador  (en) Estadio José María Minella
22 lutego 1996
Salas Gol zdobyty po 7 minutach7 e Gol zdobyty po 64 minutach 64 e Gol zdobyty po 77 minutach 77 e
Galdames Gol zdobyty po 21 minutach21 e ( pen. )
( 2 - 0 ) Arbitraż: Pablo Peña
Raport
Varas  (en) Bramkarz - Acuña , Rojas , Lizama  (es) , Pérez - Galdames , Salinas, Pizarro  (es) ( 75 e Balladares (es) ), Rozental ( 68 e Ávila (en) ) - Salas , Núñez ( 46 e Osorio ) WymienionyPrzyszedł po 75 minutach  WymienionyPrzyszedł po 68 minutach  WymienionyPrzyszedł po 46 minutach  Drużyny Borja  (es) Bramkarz ( 46 th  Morán ) - Coronel , Anangonó (en) , Hurtado , Poroso - de la Cruz , Matamba (en) , Yánez ( 65 th  Escobar), Sánchez ( 66 th Mora (en) ) - Delgado 23 r , Gruezo (en)WymienionyPrzyszedł po 46 minutachBramkarz  WymienionyPrzyszedł po 65 minutachWymienionyPrzyszedł po 66 minutach   Czerwona kartka
22 lutego 1996 Argentyna 30 Wenezuela  (en) Estadio José María Minella
Gallardo Gol zdobyty po 61 minutach61 e
López Gol zdobyty po 69 minutach69 e
Delgado Bramka zdobyta po 86 minutach86 e
( 0 - 0 ) Sędzia: José Arana Villamonte
Raport
Cavallero Bramkarz - Lombardi  (en) , Ameli  (en) , Paz , Domínguez  (en) ( 54 e López ) - Almeyda , Verón ( 46 e Gallardo ), González , Ortega - Delgado , CrespoWymienionyPrzyszedł po 54 minutach WymienionyPrzyszedł po 46 minutach  Drużyny Dudamel Bramkarz - filosa 40 e , McIntosh , Rey , Vallenilla 55 e - Vera ( 73 e  Vieira) Valiente (it) , Hernández (en) , Urdaneta - Moran , Castellin ( 52 e  Salazar) Czerwona kartka Czerwona kartka WymienionyPrzyszedł po 73 minutach  WymienionyPrzyszedł po 52 minutach
4 dzień Wenezuela  (en) 5 - 2 Ekwador  (en) Estadio José María Minella
24 lutego 1996
Castellín Gol zdobyty po 40 minutach40 th Gol zdobyty po 45 minutach 45 th Gol zdobyty po 56 minutach 56 th
Morán Bramka zdobyta po 80 minutach80 th Bramka zdobyta po 90 minutach 90 th
( 2 - 1 ) Escobar Gol zdobyty po 26 minutach26 th
Yanez Gol zdobyty po 68 minutach68 th
Arbitraż: Epifanio González
Raport
Dudamel Bramkarz - Salazar, Mea Vitali  (w) 75 e , Rey , McIntosh - Vera , Castellanos ( 35 e  Vieira) Hernández (en) , Urdaneta - Moran , Castellin ( 76 i  Quiñones) Czerwona kartka WymienionyPrzyszedł po 35 minutach WymienionyPrzyszedł po 76 minutach Drużyny Morán Bramkarz( 59 e Borja (es) ) - Coronel , Anangonó (en) , Poroso ( 46 e Sánchez ), Matamba (en) - de la Cruz , Díaz (en) , Yánez, Lavallén ( 46 e Mora (en) ) - Escobar, Jácome (en)WymienionyPrzyszedł po 59 minutach   Bramkarz WymienionyPrzyszedł po 46 minutach   WymienionyPrzyszedł po 46 minutach
Raport
Chiquillo 70 e - González 1 e , C. Pérez (es) , Álvarez, Mosquera - Bolaño , Valencia, Mackenzie (en) ( 82 e R. Pérez ), Hernández ( 46 e Oviedo ) - Castillo ( 71 e  Mendoza ), ÁngelBramkarz Czerwona kartka Czerwona kartka   WymienionyPrzyszedł po 82 minutach WymienionyPrzyszedł po 46 minutach WymienionyPrzyszedł po 71 minutachBramkarz Drużyny Varas  (en) Bramkarz - Acuña , Rojas , Lizama  (es) , Pérez ( 73 e Ávila (en) ) - Galdames , Salinas, Osorio ( 59 e Núñez ), Rozental - Salas , Peña (en) ( 78 e  Silva) WymienionyPrzyszedł po 73 minutach  WymienionyPrzyszedł po 59 minutach  WymienionyPrzyszedł po 78 minutach
5 dzień Chile  (en) 0 - 0 Wenezuela  (en) Estadio José María Minella
26 lutego 1996
( 0 - 0 ) Sędzia: José Luís da Rosa
Raport
Varas  (en) Bramkarz - Acuña , Bravo, Lizama  (es) , Pérez ( 89 e Cañete (es) ) - Galdames , Silva ( 62 e Osorio ), Pizarro (es) ( 46 e Núñez ), Rozental - Salas , Ávila (en )WymienionyPrzyszedł po 89 minutach  WymienionyPrzyszedł po 62 minutach  WymienionyPrzyszedł po 46 minutach   Drużyny Dudamel Bramkarz - Filósa, McIntosh , Rey , Vallenilla - Vera , Valiente  (it) , Hernández  (en) , Urdaneta - Morán , Castellín ( 78 e  Chirinos) WymienionyPrzyszedł po 78 minutach
26 lutego 1996 Argentyna 4 - 0 Kolumbia Estadio José María Minella
Crespo Bramka zdobyta po 2 minutach2 e Bramka zdobyta po 16 minutach 16 e Gol zdobyty po 52 minutach 52 e
Gonzalez Gol zdobyty po 9 minutach9 th
( 3 - 0 ) Arbitraż: Antônio Pereira
Raport
Cavallero Bramkarz - Pineda ( 43 e Almeyda ), Rotchen , Galván (en) , Domínguez (en) - Bassedas , Verón , González , Gallardo - Crespo , López ( 80 e Delgado ) WymienionyPrzyszedł po 43 minutach   WymienionyPrzyszedł po 80 minutach  Drużyny Mendoza Bramkarz- Oliveros, Pérez, Dinas , Mosquera - Bolaño ( 43 e Perea ), Valencia, Mackenzie (en) ( 46 e Oviedo ), Mafla (en) - Alcíbar ( 46 e Ricard ), ÁngelWymienionyPrzyszedł po 43 minutach  WymienionyPrzyszedł po 46 minutach  WymienionyPrzyszedł po 46 minutach

Turniej finałowy

Mecze rozgrywane były w Mar del Plata w Argentynie od1 ul w 6 marca 1996.

1 Brazylia 7 3 2 1 0 10 3 +7 Brazylia 2-2 3-1 5-0
2 Argentyna 7 3 2 1 0 6 2 +4 Argentyna 2-0 2-0
3 Urugwaj 3 3 1 0 2 4 6 -2 Urugwaj 3-1
4 Wenezuela  (en) 0 3 0 0 3 1 10 -9 Wenezuela  (en)
Raport
Dida Bramkarz - Zé Maria , Carlinhos  (pt) , Narciso , Roberto Carlos - Amaral , Flávio Conceição , Souza ( 78 e Beto ), Juninho Paulista - Caio ( 80 i Jamelli ), SávioWymienionyPrzyszedł po 78 minutach WymienionyPrzyszedł po 80 minutach  Drużyny Dudamel Bramkarz - Filósa ( 50 e  Chirinos ( 80 e  Durán)), McIntosh , Rey , Vallenilla - Vera ( 67 e  Vieira), Valiente (it) , Salazar, Urdaneta - Morán , CastellínWymienionyPrzyszedł po 50 minutachWymienionyPrzyszedł po 80 minutachWymienionyPrzyszedł po 67 minutach
1 st marzec +1.996 Argentyna 2 - 0 Urugwaj Estadio José María Minella
Delgado Gol zdobyty po 26 minutach26 th
López Gol zdobyty po 40 minutach40 th
Raport
Cavallero Bramkarz - Lombardi  (en) , Rotchen , Paz , Sorín - Almeyda , Bassedas , Morales 77 e , Ortega ( 81 e Gallardo ) - Delgado ( 86 i Veron ) LópezCzerwona kartka WymienionyPrzyszedł po 81 minutach WymienionyPrzyszedł po 86 minutach  Drużyny Flores - Olveira (en) , López , Rotundo (es) , Adinolfi - Abeijón , de los Santos , Vanzini (en) ( 51 e Lemos (en) ), dos Santos ( 51 e Tejera (en) ) - Magallanes ( 74 tys. Sosa (es) ), Correa Bramkarz   WymienionyPrzyszedł po 51 minutach  WymienionyPrzyszedł po 51 minutach  WymienionyPrzyszedł po 74 minutach
7 dzień Brazylia 3 - 1 Urugwaj Estadio José María Minella
3 marca 1996
Juninho Paulista Gol zdobyty po 34 minutach34 th Gol zdobyty po 66 minutach 66 th
Beto Gol zdobyty po 38 minutach38 TH
( 2 - 0 ) Fleurquín Bramka zdobyta po 80 minutach80 tys Arbitraż: Epifanio González
Raport
Dida Bramkarz - Zé Maria , Carlinhos  (pt) , Narciso , Roberto Carlos - Amaral , Flávio Conceição , Beto , Juninho Paulista - Caio , Sávio ( 82 i Jamelli ) WymienionyPrzyszedł po 82 minutach  Drużyny Flores - Sum, López 85 e , Olveira (en) , Silva ( 60 e Álvez ) - Abeijón , de los Santos ( 60 e Fleurquín ), Adinolfi , Tejera (en) ( 70 e  Díaz) - Lemos (en) , Sosa ( es) Bramkarz Czerwona kartka  WymienionyPrzyszedł po 60 minutach WymienionyPrzyszedł po 60 minutach  WymienionyPrzyszedł po 70 minutach
3 marca 1996 Argentyna 2 - 0 Wenezuela  (en) Estadio José María Minella
Crespo Gol zdobyty po 70 minutach70 th
López Bramka zdobyta po 89 minutach89 th
Raport
Cavallero Bramkarz - Lombardi  (en) , Rotchen , Paz , Sorín - Almeyda , Bassedas , Gallardo ( 55 e Crespo ), Ortega - Delgado ( 57 e González ), LópezWymienionyPrzyszedł po 55 minutach WymienionyPrzyszedł po 57 minutach  Drużyny Dudamel Bramkarz - Filósa, McIntosh , Rey , Vallenilla - Vera 68 e , Valiente (it) , Hernández (en) ( 75 e  Castellanos), Urdaneta - Morán ( 75 e  Vieira), CastellínCzerwona kartka   WymienionyPrzyszedł po 75 minutachWymienionyPrzyszedł po 75 minutach
Raport
Nicola  (en) Bramkarz - Sum, Díaz, Olveira  (en) , Adinolfi - Rotundo  (es) , Abeijón ( 46 e Vanzini (en) ), Fleurquín , dos Santos - Lemos (en) , Sosa (es) ( 88 e Álvez ) WymienionyPrzyszedł po 46 minutach    WymienionyPrzyszedł po 88 minutach  Drużyny Dudamel Bramkarz - Filósa, McIntosh , Rey , Vallenilla - Vieira ( 50 e  Salazar), Valiente (it) , Hernández (en) , Urdaneta - Morán , CastellínWymienionyPrzyszedł po 50 minutach
Raport
Cavallero Bramkarz - Lombardi,  (pl) , Rotchen , Paz , Sorín - Almeyda , Bassedas ( 77 th González 84 -go ), Morales ( 88 th Verón ), Ortega - Delgado ( 75 th Crespo ), LopezWymienionyPrzyszedł po 77 minutach  Czerwona kartka WymienionyPrzyszedł po 88 minutach WymienionyPrzyszedł po 75 minutach  Drużyny Dida Bramkarz - Zé Maria , Carlinhos  (pt) , Narciso , Roberto Carlos - Amaral ( 67 e Marcelinho (en) ), Flávio Conceição , Beto , Juninho Paulista - Caio , Sávio ( 83 i Jamelli ) WymienionyPrzyszedł po 67 minutach  WymienionyPrzyszedł po 83 minutach