Wyniki

Koszulki

Afrykański lewy zestaw ramienia1819h.png Afrykański zestaw do ciała1819h.png African Right Arm Kit1819h.png Afrykańskie spodenki kit1819h.png Zestaw afrykańskich skarpetek1819h.png Dom Zestaw lewe ramię.png African body kit1819a.png Zestaw prawe ramię.png Afrykańskie spodenki kit1819a.png Afrykańskie skarpetki kit1819a.png Na zewnątrz Afrykański lewy zestaw ramienia1819t.png African body kit1819t.png African Right Arm Kit1819t.png Spodenki w czerwone paski.png Afrykańskie skarpetki kit1819t.png Inny

Chronologia

Sezon 2019-2020 z Klubu afrykańskiej jest 65 th  kolejnym sezonie klub Into the elite . Klub bierze również udział w Pucharze Tunezji .

Transfery

Zimowe okno transferoweTabela transferów na zimowe okno transferowe
Nazwisko Narodowość Poczta Transfer Pochodzenie / przeznaczenie Podział
Moataz Zemzemi Tunezja Defensywny pomocnik Gotowy RC Strasbourg L1
Saber khalifa Tunezja Napastnik Bezpłatny transfer Emirates Club Arabska Liga Zatoki Perskiej
Abdelkader Oueslati Tunezja Ofensywny pomocnik Bezpłatny transfer Klub sportowy Al-Fateh Saudi Premier League
Breno Lorran Brazylia Z powrotem w lewo Bezpłatny transfer Londrina Esporte Clube Brasileiro serii C.
Carlos Chavarría Nikaragua Napastnik Bezpłatny transfer Shahr Khodrou FC Pro League Iran
Ghazi Ayadi Tunezja Środkowy Zakończenie
Manoubi Haddad Tunezja Napastnik Zakończenie
Waly Diouf Senegal Obrońca Zakończenie

Mecze towarzyskie

Szczegóły meczu

3 września 2019 r Afrykański klub 2-0 Klub sportowy Wadi Degla El Menzah Olympic Stadium , Tunis
14:00 CET
( 1-0 )
7 września 2019 r Afrykański klub 1-2 Sportowa przyszłość Solimana Stade Chedly-Zouiten , Tunis
15:00 CET
( 1–2 )
12 września 2019 r Kairouan sportowa młodzież 1-1 Afrykański klub Stadion Hamda-Laouani , Kairouan
16:00 CET
( 0–1 )
18 września 2019 r Afrykański klub 3-1 Klub sportowy Hammam Lif Stade Chedly-Zouiten , Tunis
15:00 CET
( 2-0 )
5 października 2019 r Afrykański klub 3-0 Sportowa przyszłość La Soukra Stade Chedly-Zouiten , Tunis
15:00 CET
( 1-0 )
9 października 2019 r Sportowa przyszłość Solimana 1-3 Afrykański klub Stadion miejski Soliman , Soliman
15:00 CET
( 0-0 )
12 października 2019 r Afrykański klub 3-1 Béja Olympic El Menzah Olympic Stadium , Tunis
14:00 CET
( 2-1 )
16 października 2019 r Afrykański klub 2-0 Stadion tunezyjski Stade Chedly-Zouiten , Tunis
14:00 CET
( 0-0 )
18 listopada 2019 r Afrykański klub 4-0 Sportowa przyszłość La Soukra El Menzah Olympic Stadium , Tunis
15:00 CET
( 1-0 )
23 listopada 2019 r Sportowa Bir Mcherga 0-4 Afrykański klub El Menzah Olympic Stadium , Tunis
15:00 CET
( 0–2 )
23 stycznia 2020 r Afrykański klub 3-1 Biskra Sports Union Międzynarodowy kompleks sportowy Aïn Draham , Aïn Draham
14:00 CET
20 lutego 2020 r Afrykański klub 3-1 Sportowa przyszłość La Soukra El Menzah Olympic Stadium , Tunis
15:00 CET

Zawody

Mistrzostwa Tunezji

1 st dni Afrykański klub 3-0 Stadion tunezyjski El Menzah Olympic Stadium , Tunis
24 sierpnia 2019 r
16:30 GMT + 1
Ayadi Gol zdobyty po 33 minutach33 th ( Pen. ) , Compaoré Gol zdobyty po 72 minutach72 p , Ahmed Khalil Bramka zdobyta po 89 minutach89 th Widzowie: przed kamerą.
Arbitraż: Sadok Selmi

2 th dni Klub sportowy Hammam Lif 1-0 Afrykański klub El Menzah Olympic Stadium , Tunis
28 sierpnia 2019 r
Ben Yahia Gol zdobyty po 67 minutach67 tys Widzowie: 1000
Sędziowie: Rochdi Guezguez

3 th dni Sportowy rogalik Chebbien 0-2 Afrykański klub El Menzah Olympic Stadium , Tunis
24 września 2019 r
15:00 GMT + 1
Ayadi Bramka zdobyta po 51 minutach51 th ( pen. ) , Ben Yahia Bramka zdobyta po 85 minutach85 th Widzowie: przed kamerą.
Arbitraż: Naim Hosni

4 th dni Afrykański klub 0-1 Monastiran Sports Union Stadion Olimpijski Radès , Tunis
29 września 2019 r
16:00 GMT + 1
Jlassi Gol zdobyty po 29 minutach29 tys Widzowie: 20 000
Sędziowie: Majdi Belhaj Ali

5 th dni Gwiazda sportu Métlaoui 0-2 Afrykański klub Stadion miejski Métlaoui , Métlaoui
24 października 2019 r
14:30 GMT + 1
Chamakhi Gol zdobyty po 64 minutach64 e Bramka zdobyta po 82 minutach 82 e ( pen. ) Widzowie: 4000
Sędziowie: Amir Ayadi

6 th dni Afrykański klub 2-0 Kairouan sportowa młodzież El Menzah Olympic Stadium , Tunis
27 października 2019 r
Compaoré Bramka zdobyta po 65 minutach65 e Bramka zdobyta po 58 minutach 58 e Widzowie: 8000.
Arbitraż: Nidhal Letaief

7 th dni Tataouine Sports Union 0-2 Afrykański klub Stadion Néjib-Khattab , Tataouine
3 listopada 2019 r
Haddad Bramka zdobyta po 3 minutach3 e , Ben Yahia Bramka zdobyta po 13 minutach13 th Widzowie: 2000
Sędziowie: Nasrallah Jaouadi

8 th dni Afrykański klub 2-0 Klub lekkoatletyczny Bizertyna El Menzah Olympic Stadium , Tunis
10 listopada 2019 r
14:00 GMT + 1
Compaoré Bramka zdobyta po 6 minutach6 th , Chamakhi Gol zdobyty po 39 minutach39 th Widzowie: 8000
Arbitraż: Amir Loussif

8 th dni Sportowa nadzieja Tunisu 2-1 Afrykański klub Stadion Olimpijski Radès , Tunis
19 stycznia 2020 r
13:00 GMT + 1
Khenissi Gol zdobyty po 29 minutach29 e ( Pen. ) , Coulibaly Bramka zdobyta po 82 minutach82 e Jaziri Gol zdobyty po 42 minutach42 nd Widzowie: 22 000
Arbitraż: Alioum Brak

10 th dni Afrykański klub 2-0 Sportowa przyszłość Solimana Stadion Olimpijski Radès , Tunis
30 listopada 2019 r
Chamakhi Gol zdobyty po 57 minutach57 p , Compaorégo Gol zdobyty po 68 minutach68 th Widzowie: 12 000
Sędziowie: Walid Bannani

11 th dni Ben Guerdane Sports Union 0-0 Afrykański klub Stade du 7-Mars , Ben Guerdane
7 grudnia 2019 r
Widzowie: 3000
Sędziowie: Naim Hosni

12 th dni Afrykański klub 1-0 Klub sportowy Sfaxien Stadion Olimpijski Radès , Tunis
15 grudnia 2019 r
18:00 GMT + 1
Chamakhi Bramka zdobyta po 79 minutach79 tys Widzowie: 40 000
Arbitraż: Amir Loucif

13 th dni Gwiazda sportu Sahelu 1-1 Afrykański klub Stadion Bou Ali-Lahouar , Hammam Sousse
4 stycznia 2020 r
Msakni Gol zdobyty po 32 minutach32 nd Compaoré Bramka zdobyta po 1 minucie1 re Widzowie: 1500.
Arbitraż: Walid Jeridi

14 th dni Stadion tunezyjski 1-0 Afrykański klub Stadion Hédi-Enneifer , Le Bardo

Sahli Gol zdobyty po 69 minutach69 tys Widzowie: 1500

17 th dni Monastiran Sports Union 0-0 Afrykański klub Stadion Mustapha-Ben-Jennet , Monastir
2 sierpnia 2020
Widzowie: przed kamerą.

18 th dni Afrykański klub 2-1 Gwiazda sportu Métlaoui Stadion Olimpijski Radès , Tunis
9 sierpnia 2020
19:00 GMT + 1
Khlifa Gol zdobyty po 81 minutach81 th , Ahmed Khalil Bramka zdobyta po 90 + 4 minutach90 + 4 th Boughanmi Gol zdobyty po 26 minutach26 th ( pen. ) Widzowie: przed kamerą.
Arbitraż: Oussema Razgallah

19 th dni Kairouan sportowa młodzież 1-1 Afrykański klub Stadion Hamda-Laouani , Kairouan
12 sierpnia 2020
17:00 GMT + 1
Ameur Gol zdobyty po 9 minutach9 th Compaoré Gol zdobyty po 11 minutach11 th Widzowie: przed kamerą.

20 th dni Afrykański klub 1-1 Tataouine Sports Union Stadion Olimpijski Radès , Tunis
16 sierpnia 2020
Ben Yahia Gol zdobyty po 45 minutach45 tys Kamerji Gol zdobyty po 27 minutach27 tys Widzowie: przed kamerą.
Arbitraż: Nasrallah Jaouadi

21 th dni Klub lekkoatletyczny Bizertyna 0-1 Afrykański klub Stadion Ahmed-Bsiri , Bizerta
22 sierpnia 2020
Agrebi Gol zdobyty po 64 minutach64 th ( pen. ) Widzowie: przed kamerą.
Arbitraż: Majdi Belhaj Ali

22 th dni Afrykański klub 0-0 Sportowa nadzieja Tunisu Stadion Olimpijski Radès , Tunis
26 sierpnia 2020
19:10 GMT + 1

23 th dni Sportowa przyszłość Solimana 2-0 Afrykański klub Stadion miejski Soliman , Soliman
30 sierpnia 2020 r
Bouchniba Gol zdobyty po 40 minutach40 p , Boussetta Gol zdobyty po 50 minutach50 th Widzowie: przed kamerą.

24 th dni Afrykański klub 1-0 Ben Guerdane Sports Union Stadion Olimpijski Radès , Tunis
5 września 2020 r
18:30 GMT + 1
Porównanie Gol zdobyty po 57 minutach57 tys Widzowie: przed kamerą.

25 th dni Klub sportowy Sfaxien 1-0 Afrykański klub Stade Taïeb-Mehiri , Sfax
10 września 2020 r
Harzi Gol zdobyty po 30 minutach30 th ( pen. ) Widzowie: przed kamerą.
Arbitraż: Haythem Kosai

26 th dni Afrykański klub 2-3 Gwiazda sportu Sahelu Stadion Olimpijski Radès , Tunis
13 września 2020 r
Kassab Gol zdobyty po 68 minutach68 th , Ben Yahia Gol zdobyty po 81 minutach81 th ( pen. ) Coulibaly Gol zdobyty po 28 minutach28 e Gol zdobyty po 59 minutach 59 e , Msakni Gol zdobyty po 30 minutach30 e Widzowie: przed kamerą.

Puchar Tunezji

1/8 finału Kairouan sportowa młodzież 0-3 Afrykański klub Stadion Hamda-Laouani , Kairouan
29 lutego 2020 r
Kassab Bramka zdobyta po 3 minutach3 e , Sahli Gol zdobyty po 40 minutach40 e , Ahmed Khalil Gol zdobyty po 64 minutach64 e Widzowie: 2000
sędziów: Oussema Razgallah

1/8 finału Monastiran Sports Union 1-0 Afrykański klub Stadion Mustapha-Ben-Jennet , Monastir
15 marca 2020 r
Ben Romdhane Gol zdobyty po 56 minutach56 tys Widzowie: 5000
Sędziowie: Mahrez Melki

Gracze i wsparcie techniczne

Uwaga: numer 12 nie może zostać nadany graczowi, ponieważ jest przypisany do osób wspierających. Po śmierci Lassaada Ouertaniego wStyczeń 2013, numer 14 został wycofany.

Statystyki zbiorowe

Rekord sportowy pierwszej drużyny Afrykańskiego Klubu
Konkurencja Rozpoczyna się w zakręcie Skończone Rozegrane mecze Wygrała rysuje Stracony Cele dla Gole przeciwko Różnica
L1 - 5 th 26 13 7 5 28 14 +14