Puchar Konfederacji 2017 1 st etapu grupie
Najlepszy podający Szabla Khalifa (12)

Koszulki

Zestaw lewe ramię czerwone białe obręcze.png Body kit clubafrician 2014h.png Zestaw prawe ramię czerwone białe obręcze.png Kit shorts.png Zestaw socks.png Dom Zestaw maczugi na lewą rękę africian 2014a.png Clubafrician body kit 2014a.png Zestaw maczugi na prawą rękę africian 2014a.png Kit shorts.png Zestaw socks.png Na zewnątrz

Chronologia

Sezon 2016-2017 z Klubu afrykańskiej jest 62 th  kolejnym sezonie klub Into the elite . Klub bierze również udział w Pucharze Tunezji i Pucharze Konfederacji .

Ayman Ibrahim Tunezja Napastnik Transfer
Issam Dhkilalli Tunezja Defensywny pomocnik Transfer Sportowa przyszłość Kasserine D2

Mecze towarzyskie

Trofeum Ooredoo Champions Paris SG 30 Afrykański klub Stadion Olimpijski Radès , Radès

Szczegóły meczu

1 st dni Klub sportowy Hammam Lif 1-4 Afrykański klub Hammam Lif Stadium , Hammam Lif
8 września 2016 r
15:30 GMT + 1
Abodou Bramka zdobyta po 45 + 2 minutach45 + 2 nd Khalifa Bramka zdobyta po 19 minutach19 e , Bessan Gol zdobyty po 41 minutach41 e , Chenihi Gol zdobyty po 48 minutach48 e Bramka zdobyta po 71 minutach 71 e Widzowie: 3000
sędziów: Oussema Razgallah

2 th dni Afrykański klub 2-1 Sportowa przyszłość Gabèsa Stadion Olimpijski Radès , Radès
18 września 2016 r
18:00 GMT + 1
Khalifa Gol zdobyty po 32 minutach32 ND , Chenihi Gol zdobyty po 76 minutach76 th Kacem Gol zdobyty po 12 minutach12 th Widzowie: 8000.
Arbitraż: Nidhal Ben Letaief

3 th dni Afrykański klub 3-0 Béja Olympic Stadion Olimpijski Radès , Radès
25 września 2016 r
Oueslati Gol zdobyty po 41 minutach41 e , Ouedherefi Bramka zdobyta po 73 minutach73 e , Khalifa Bramka zdobyta po 83 minutach83 e ( Pen. ) Widzowie: 15 000
Sędziowie: Amir Ayadi

4 th dni Gwiazda sportu Métlaoui 0-2 Afrykański klub Stadion miejski Métlaoui , Métlaoui
16 października 2016 r
15:00 GMT + 1
Oueslati Bramka zdobyta po 2 minutach2 ND , Chenihi Bramka zdobyta po 85 minutach85 th Widzowie: 3000

5 th dni Afrykański klub 0-1 Stadion Gabesian Stadion Olimpijski Radès , Radès
23 października 2016 r
17:00 GMT + 1
Fouzai Bramka zdobyta po 53 minutach53 tys Widzowie: 15 000.
Arbitraż: Yousri Bouali

6 th dni Sportowa nadzieja Tunisu 1-1 Afrykański klub Stadion Olimpijski Radès , Radès
30 października 2016 r
Badri Bramka zdobyta po 3 minutach3 e Chenihi Bramka zdobyta po 19 minutach19 tys Widzowie: 30 000
Sędziowie: Walid Jeridi

7 th dni Afrykański klub 2-1 Sportowa przyszłość La Marsy El Menzah Olympic Stadium , Tunis
19 listopada 2016 r
14:30 GMT + 1
Srarfi Gol zdobyty po 29 minutach29 tys. , Meniaoui Bramka zdobyta po 85 minutach85 tys Ben Messaoud Gol zdobyty po 66 minutach66 th ( pén. ) Widzowie: przed kamerą.
Arbitraż: Oussema Ben Ishak

8 th dni Afrykański klub 2-0 Klub sportowy Hammam Lif El Menzah Olympic Stadium , Tunis
26 listopada 2016 r
Khalifa Gol zdobyty po 34 minutach34 th , Ben Othman Bramka zdobyta po 87 minutach87 th Widzowie: 10000
Arbitraż: Aymen Kochat

9 th dni Sportowa przyszłość Gabèsa 1-1 Afrykański klub Stadion Olimpijski Gabès , Gabès
4 grudnia 2016 r
14:00 GMT + 1
Chaouech Gol zdobyty po 32 minutach32 nd Chenihi Gol zdobyty po 56 minutach56 th ( pen. ) Widzowie: 2000
Sędziowie: Haythem Kosai

10 th dni Béja Olympic 1-1 Afrykański klub Stadion Boujemaa Kmiti , Béja
11 grudnia 2016 r
13:00 GMT + 1
Derbali Bramka zdobyta po 71 minutach71 e ( pen. ) Khalil Gol zdobyty po 35 minutach35 tys Widzowie: 3000
Sędziowie: Mohamed Chaabane

11 th dni Afrykański klub 1-2 Gwiazda sportu Métlaoui El Menzah Olympic Stadium , Tunis
18 grudnia 2016 r
Srarfi Gol zdobyty po 42 minutach42 nd Maaouani Gol zdobyty po 11 minutach11 e , Zouaghi Bramka zdobyta po 86 minutach86 e ( Pen. ) Widzowie: 8000

12 th dni Stadion Gabesian 0-1 Afrykański klub Stadion Olimpijski Gabès , Gabès
23 grudnia 2016 r
Srarfi Gol zdobyty po 38 minutach38 tys Widzowie: 4000

13 th dni Afrykański klub 1-0 Sportowa nadzieja Tunisu Stadion Olimpijski Radès , Radès
8 lutego 2017 r
Khalifa Bramka zdobyta po 91 minutach91 e Widzowie: 30 000
Arbitraż: Nidhal Letaief

14 th dni Sportowa przyszłość La Marsy 1-0 Afrykański klub Stadion Abdelaziz-Chtioui , La Marsa
15 lutego 2017
Jaziri Gol zdobyty po 72 minutach72 nd Widzowie: 2000
Sędziowie: Jalel Sahbani

1 st dni od play-off Afrykański klub 2-1 Klub sportowy Sfaxien Stadion Olimpijski Radès , Radès
26 lutego 2017 r
16:00 GMT + 1
Rusike Bramka zdobyta po 82 minutach82 nd ( pen. ) Gol zdobyty po 92 minutach92 nd Sokari Bramka zdobyta po 51 minutach51 e Widzowie: 25 000

2 th dni od play-off Sportowa nadzieja Tunisu 2-1 Afrykański klub Stadion Olimpijski Radès , Radès
1 st marzec wykupu w 2017 r
16:30 GMT + 1
Bguir Bramka zdobyta po 22 minutach22 ND , Badri Gol zdobyty po 66 minutach66 th Chenihi Gol zdobyty po 70 minutach70 tys Widzów: 27 000
Sędzia: Yousri Bouali

3 th dni od play-off Gwiazda sportu Sahelu 2-0 Afrykański klub Stadion Olimpijski w Sousse , Sousse
5 marca 2017 r
Jemal Bramka zdobyta po 23 minutach23 th Gol zdobyty po 56 minutach 56 TH Widzowie: 12 000
Sędziów: Amir Ayadi

4 th dni od play-off Afrykański klub 6-0 Ben Guerdane Sports Union Stadion Olimpijski Radès , Radès
2 kwietnia 2017 r
Darragi Gol zdobyty po 18 minutach18 e Gol zdobyty po 40 minutach 40 e , Rusike Gol zdobyty po 49 minutach49 e , Jaziri Bramka zdobyta po 79 minutach79 e , Chenihi Bramka zdobyta po 85 minutach85 e , Khalifa Bramka zdobyta po 91 minutach91 e Widzowie: 20 000
Arbitraż: Nidhal Beltaief

5 th dni od play-off Afrykański klub 2-0 Gwiazda sportu Métlaoui Stadion Olimpijski Radès , Radès
19 kwietnia 2016 r
Darragi Gol zdobyty po 66 minutach66 p , Abdi Gol zdobyty po 77 minutach77 th Widzowie: 8000
Sędziowie: Slim Belkhouass

6 th dni od play-off Klub sportowy Sfaxien 1-1 Afrykański klub Stade Taïeb-Mehiri , Sfax
23 kwietnia 2017 r
Mathlouthi Gol zdobyty po 34 minutach34 tys Chenihi Gol zdobyty po 54 minutach54 tys Widzowie: 8000
Sędziowie: Naim Hosni

7 th dni od play-off Afrykański klub 0-2 Sportowa nadzieja Tunisu Stadion Olimpijski Radès , Radès
30 kwietnia 2017 r
15:45 GMT + 1
Khenissi Gol zdobyty po 9 minutach9 th , Ben Youssef Gol zdobyty po 42 minutach42 th Widzowie: 24 000
Sędziowie: Karim Khemiri

8 th dni od play-off Afrykański klub 1-2 Gwiazda sportu Sahelu Stadion Olimpijski Radès , Radès
3 maja 2017 r
Abdi Bramka zdobyta po 51 minutach51 e Da Silva, Bramka zdobyta po 25 minutach25 p , Lahmar Gol zdobyty po 45 minutach45 th Widzowie: przed kamerą.
Arbitraż: Slim Belkhouass

9 th dni od play-off Ben Guerdane Sports Union 0-2 Afrykański klub Stadion miejski, Ben Gardane
7 maja 2017 r
Rusike Gol zdobyty po 59 minutach59 TH , Belkhiter Bramka zdobyta po 74 minutach74 th Widzowie: przed kamerą.

10 th dni od play-off Gwiazda sportu Métlaoui 1-2 Afrykański klub Stadion miejski Métlaoui , Métlaoui
18 maja 2017 r
Ben Hammouda Gol zdobyty po 93 minutach93 rd Zemzemi Gol zdobyty po 12 minutach12 e , Agrebi Bramka zdobyta po 83 minutach83 e Widzowie: 1000.
Arbitraż: Sofiene Guetat

Puchar Tunezji

1/16 finału Klub sportowy Bembla 0-5 Afrykański klub Stadion Ksibet el-Médiouni, Ksibet el-Médiouni
30 listopada 2016 r
13:30 GMT + 1
Chenihi Bramka zdobyta po 25 minutach25 th Gol zdobyty po 47 minutach 47 p , Srarfi Gol zdobyty po 35 minutach35 p , Belkhiter Gol zdobyty po 72 minutach72 p , ben Othmane Bramka zdobyta po 83 minutach83 th Widzowie: 1000
Sędziowie: Majdi Belhaj Ali

1/8 finału M'saken Sports Crescent 1-3 Afrykański klub Stadion Miejski M'saken , M'saken
14 grudnia 2016 r
Atig Gol zdobyty po 35 minutach35 e (SCC) , Chenihi Gol zdobyty po 61 minutach61 e , Ben Othman Bramka zdobyta po 73 minutach73 e Widzowie: 2000

1/4 finału Klub lekkoatletyczny Bizertyna 0-0 Afrykański klub 15 października stadion , Bizerta

BrakBelkhiter

1/2 finału Klub sportowy Hammam Lif 0-3 Afrykański klub Miejski stadion Hammam Lif , Hammam Lif
27 maja 2017 r
Darragi Bramka zdobyta po 2 minutach2 nd , Khalifa Gol zdobyty po 17 minutach17 th , Ben Yahia Bramka zdobyta po 89 minutach89 th Widzowie: 3000

Finał Afrykański klub 1-0 Ben Guerdane Sports Union Stadion Olimpijski Radès , Tunis
17 czerwca 2017 r
Khalifa Bramka zdobyta po 3 minutach3 rd Widzowie: 35 000
Sędziowie: Sadok Selmi

Puchar Konfederacji

1- sze okrążenie Afrykański klub 9-1 Siły Zbrojne Republiki Sierra Leone FC Stadion Olimpijski Radès , Radès
12 marca 2017 r
Chenihi Bramka zdobyta po 3 minutach3 e Gol zdobyty po 17 minutach 17 e ( Pen. ) Gol zdobyty po 42 minutach42 e Bramka zdobyta po 51 minutach 51 e , Ghandri Bramka zdobyta po 6 minutach6 e , Khalifa Gol zdobyty po 64 minutach64 e , Darragi Gol zdobyty po 78 minutach78 e , Jaziri Bramka zdobyta po 80 minutach80 e , Meniaoui Bramka zdobyta po 88 minutach88 e Sillah Bramka zdobyta po 53 minutach53 tys Widzowie: 20000

Powrót 1- szego okrążenia Siły Zbrojne Republiki Sierra Leone FC Ryczałt Afrykański klub

2 th runda przejdź Stowarzyszenie Sportowe Port-Louis 2000 1-2 Afrykański klub George-V Stadium , Mauritius
9 kwietnia 2017 r
12:30 GMT + 1
Guikan Bramka zdobyta po 88 minutach88 th ( pen. ) Kchouk Gol zdobyty po 59 minutach59 e , Haddad Bramka zdobyta po 83 minutach83 e Widzowie: 3000

2 e z powrotem Afrykański klub 4-2 Stowarzyszenie Sportowe Port-Louis 2000 George-V Stadium , Mauritius
15 kwietnia 2017
Khalifa Gol zdobyty po 9 minutach9 e , Rusike Gol zdobyty po 11 minutach11 e , Abdi Gol zdobyty po 38 minutach38 e , Ayadi Gol zdobyty po 39 minutach39 e Guikan Bramka zdobyta po 75 minutach75 tys. , Potter Bramka zdobyta po 88 minutach88 tys Widzowie: 12000

1 st dni Afrykański klub 3-1 Rivers United Football Club Stadion Olimpijski Radès , Radès
14 maja 2017 r
Ifa Bramka zdobyta po 23 minutach23 e , Darragi Gol zdobyty po 45 minutach45 e ( Pen. ) , Douhadji Bramka zdobyta po 71 minutach71 e ( csc ) Odumegwu Gol zdobyty po 54 minutach54 tys Widzowie: 8000

2 th dni KCCA FC 2-1 Afrykański klub Stadion Lugogo , Kampala
23 maja 2017 r
Nsimbambi Bramka zdobyta po 45 + 2 minutach45 + 2 nd , Masiko Gol zdobyty po 62 minutach62 nd Belkhiter Bramka zdobyta po 23 minutach23 th Widzowie: 4000

3 th dni FUS Rabat 2-1 Afrykański klub Moulay Hassan Sports Complex , Rabat
2 czerwca 2017 r
23:00 GMT + 1
Fouzair Bramka zdobyta po 53 minutach53 e ( Pen. ) , Skouma Bramka zdobyta po 90 + 3 minutach90 + 3 e Chenihi Bramka zdobyta po 19 minutach19 tys Widzowie: 5000

4 th dni Afrykański klub 2-1 FUS Rabat Stadion Olimpijski Radès , Radès
20 czerwca 2017 r
22:00 GMT + 1
Abdi Gol zdobyty po 69 minutach69 p , Meniaoui Bramka zdobyta po 90 + 4 minutach90 + 4 th Fouzair Bramka zdobyta po 31 minutach31 e ( Pen. ) Widzowie: 20000

5 th dni Rivers United Football Club 0-2 Afrykański klub Liberation Stadium , Port Harcourt
Haddad Gol zdobyty po 63 minutach63 p , Festus Bramka zdobyta po 89 minutach89 th ( CSC ) Widzowie: 8000

6 th dni Afrykański klub 4-0 KCCA FC Stadion Olimpijski Radès , Radès
Khalifa Gol zdobyty po 11 minutach11 e , Haddad Bramka zdobyta po 25 minutach25 e Bramka zdobyta po 90 + 2 minutach 90 + 2 e

Rekord sportowy pierwszej drużyny Afrykańskiego Klubu
Konkurencja Rozpoczyna się w zakręcie Skończone Rozegrane mecze Wygrała rysuje Stracony Cele dla Gole przeciwko Różnica
L1 - 3 rd 24 13 4 7 38 21 +17