Lista posłów z Côte-d'Or
Okręg wyborczy | Zastępca | Lewo | Zastąpić | Inny mandat | |
---|---|---|---|---|---|
1 re jazda | Didier Martin | REM | Laurence Guillet | ||
2 th dzielnica | Remi Delatte | LR | Ludovic Rochette | Burmistrz z Saint-Apollinaire | |
3 th dzielnica | Fadila Khattabi | REM | Philippe Frei | ||
4 th okręg wyborczy | Yolaine de Courson | REM | Etienne Jobard | Burmistrz Arrans | |
5 th okręg wyborczy | Didier Paris | REM | Annie Gaussens |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Pan Laurent Grandguillaume | PS | Radny Generalny Côte-d'Or |
2 th dzielnica | Pan Rémi Delatte | UMP | Burmistrz Saint-Apollinaire |
3 th dzielnica | Pani Kheira Bouziane | PS | Zastępca burmistrza Quetigny |
4 th okręg wyborczy | Pan François Sauvadet | UDI | Przewodniczący Rady Generalnej Côte-d'Or |
5 th okręg wyborczy | Pan Alain Suguenot | UMP, a następnie LR | Burmistrz Beaune |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Pan Bernard Depierre | UMP | Były radny generalny |
2 th dzielnica | Pan Rémi Delatte | UMP | Burmistrz Saint-Apollinaire |
3 th dzielnica | Pani Claude Darciaux | PS | Burmistrz Longvic |
4 th okręg wyborczy | Pan François Sauvadet | UDI | Przewodniczący Rady Generalnej Côte-d'Or |
5 th okręg wyborczy | Pan Alain Suguenot | UMP | Burmistrz Beaune |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Pan Bernard Depierre | UMP | Wiceprzewodniczący Rady Generalnej Côte-d'Or |
2 th dzielnica | Pan Jean-Marc Nudant | UMP | |
3 th dzielnica | Pani Claude Darciaux | PS | Burmistrz Longvic |
4 th okręg wyborczy | Pan François Sauvadet | UDF | 1 st Wiceprezes Rady Ogólnej Côte-d'Or |
5 th okręg wyborczy | Pan Alain Suguenot | UMP | Burmistrz Beaune |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Pan Robert Poujade | RPR | Burmistrz Dijon |
2 th dzielnica | Louis de Froissard de Broissia | RPR | Wiceprzewodniczący Rady Generalnej Côte-d'Or |
3 th dzielnica | Pan Roland Carraz | MDC | Burmistrz Chenôve |
4 th okręg wyborczy | Pan François Sauvadet | UDF-PRIL | Burmistrz Vitteaux |
5 th okręg wyborczy | Pan François Patriat | PS | Burmistrz Chailly-sur-Armançon |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Pan Robert Poujade | RPR | Burmistrz Dijon |
2 th dzielnica | Pan Louis de Froissard de Broissia | RPR | Zastępca burmistrza Blagny-sur-Vingeanne |
3 th dzielnica | Pan Lucien Brenot | CNI | Burmistrz Chevigny-Saint-Sauveur |
4 th okręg wyborczy | Pan François Sauvadet | UDF-PR | Radny gminy Chanceaux |
5 th okręg wyborczy | Pan Alain Suguenot | RPR | Wiceprzewodniczący Rady Regionalnej Burgundii |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Robert Poujade | ||
2 th dzielnica | Louis de Froissard de Broissia | ||
3 th dzielnica | Roland Carraz | ||
4 th okręg wyborczy | Gilbert Mathieu | ||
5 th okręg wyborczy | Francois Patriat |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
Robert Poujade | |||
Roland Carraz | |||
Francois Patriat | |||
Lucien Jacob | |||
Gilbert Mathieu |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Roland Carraz | ||
2 th dzielnica | Herve Vouillot | ||
3 th dzielnica | Francois Patriat | ||
4 th okręg wyborczy | Gilbert Mathieu |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Robert Poujade | ||
2 th dzielnica | Henry Berger | ||
3 th dzielnica | Jean-Philippe Lecat | ||
4 th okręg wyborczy | Gilbert Mathieu |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Robert Poujade | ||
2 th dzielnica | Henry Berger | ||
3 th dzielnica | Jean-Philippe Lecat | ||
4 th okręg wyborczy | Gilbert Mathieu |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Robert Poujade | ||
2 th dzielnica | Henry Berger | ||
3 th dzielnica | Jean-Philippe Lecat | ||
4 th okręg wyborczy | Gilbert Mathieu |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Robert Poujade | ||
2 th dzielnica | Henry Berger | ||
3 th dzielnica | Pierre Charles | ||
4 th okręg wyborczy | Robert Morlevat |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Felix Kir | ||
2 th dzielnica | Henry Berger | ||
3 th dzielnica | Albert Lalle | ||
4 th okręg wyborczy | Robert Morlevat |
Okręg wyborczy | Tożsamość | Lewo | Inne mandaty |
---|---|---|---|
1 re jazda | Felix Kir | ||
2 th dzielnica | Francois Japiot | ||
3 th dzielnica | Albert Lalle | ||
4 th okręg wyborczy | Marcel Roclore |
Pierre Meunier (postępowy republikanin)
Jean Bouhey (SFIO)
Félix Kir (CNI)
Marcel Roclore (CNI)
Albert Lalle (CNI)
Pierre Meunier (postępowy republikanin)
Jean Bouhey (SFIO)
Félix Kir (Niezależni Republikanie)
Albert Lalle (Niezależni Republikanie)
Pierre Billotte (RPF)
Pierre Meunier (Związek Republikanów i Ruchu Oporu)
Jean Bouhey (SFIO)
Félix Kir (Niezależni Republikanie)
Marcel Roclore (Niezależni Republikanie)
Albert Lalle (Niezależni Republikanie)
Jean Bouhey (SFIO)
Félix Kir (Niezależni Republikanie)
Marcel Roclore (Niezależni Republikanie)
Albert Lalle (Niezależni Republikanie)
Jean Bouhey (SFIO)
Claude Guyot (SFIO)
Félix Kir (Niezależni Republikanie)
Marcel Roclore (Niezależni Republikanie)
Wybory parlamentarne w 1919 r. Zostały zorganizowane według systemu list proporcjonalnych. Na szczeblu krajowym odnieśli zwycięstwo centroprawicowego „ Bloku Narodowego ”.
Wybory parlamentarne w 1924 r. Zorganizowano według systemu list proporcjonalnych. Na szczeblu krajowym oznaczały zwycięstwo „ lewicowego kartelu ”.
Wybory parlamentarne odbywały się w dwuetapowych wyborach okręgowych w większości w latach 1928-1936.