Wyeliminowany przez Dynamo Kijów (2-1) (1-3)
Najlepszy napastnik Championship: Claudio Beauvue (17) Wszystkie rozgrywki: Claudio Beauvue (27)

Najlepszy podający Championship: Jérémy Pied (7) Wszystkie rozgrywki: Jérémy Pied (7)

Koszulki

Zestaw guingamp 1415h.png na lewe ramię Body kit guingamp1415h.png Zestaw prawego ramienia guingamp1415h.png Kit shorts.png Zestaw socks.png Dom Zestaw guingamp 1415a lewego ramienia.png Body kit guingamp1415a.png Zestaw prowadnicy prawego ramienia 1415a.png Kit shorts.png Zestaw socks.png Na zewnątrz Zestaw lewe ramię.png Body kit guingamp1415t.png Zestaw prawe ramię.png Kit shorts.png Zestaw socks.png Inny

Chronologia

Sezon 2014 - +2.015 Forward Guingamp , klub piłkarski francuski , ten ruch klub w Ligue 1 do 9 th  czas w swojej historii. Rozpoczyna się wznowieniem treningu30 czerwca 2014. Klub bierze udział w czterech rozgrywkach, a oficjalne mecze rozgrywek rozpoczyna się w dniu9 sierpnia 2014z pierwszym dniem Ligue 1 przeciwko AS Saint-Étienne . Klub jest również zaangażowany w Coupe de France , Coupe de la Ligue i Ligue Europy za zwycięstwo w Coupe de France .

Julien Cardy Francja Koniec kontraktu AC Arles-Avignon Liga 2
Benjamin Brou Angoua Wybrzeże Kości Słoniowej Koniec kontraktu Valenciennes FC Liga 1

Mecze towarzyskie

Forward Guingamp bierze ścieżkę kształcenia na poniedziałek 30 czerwca 2014. Prowadzą obóz treningowy od 4 do 12 lipca w Crouesty w Morbihan , przed serią czterech meczów przygotowawczych.

Widzowie: 1900
23 lipca 2014 Stadion w Brześciu 1 - 0 EA Guingamp Stadion Kervéguen , Plabennec

Finał Paris SG 2-0 EA Guingamp L1

W 2014 Superpuchar Francji w piłce nożnej jest 19 th  edycja Trophy Mistrzów , konkurencja tylko jeden mecz i organizowane przez profesjonalnego Football League (LFP) od 1995 roku, który doły mistrz Francji zwycięzcą Coupe de France . Od 2009 roku LFP postanowił emigranta to konkurencja za granicą, po Gabonie w 2013 roku , odbywają się zawody w tym sezonie na Stadionie Robotniczej w Pekinie , Chiny .

Spotkanie to przeciwstawia się zatem Paris Saint-Germain, mistrzowi Francji 2013-2014 , En avant de Guingamp , zwycięzcy Coupe de France 2013-2014 . Zasady meczu są następujące: czas trwania meczu to 90 minut, następnie w przypadku remisu przeprowadzana jest seria rzutów karnych w celu ustalenia pomiędzy drużynami. Każda drużyna może dokonać trzech zmian.

Szczegóły meczu
Finał Paris Saint Germain 2 - 0 EA Guingamp Stadion robotniczy , Pekin , Chiny
sobota 2 sierpnia 2014
14:00 (CET)
Ibrahimović Gol zdobyty po 9 minutach9 th Bramka zdobyta po 20 minutach 20 th ( pióra. ) ( 2 - 0 ) Ostrzeżony po 47 minutach 47 th Kerbrat Arbitraż: Clément Turpin
Raport

Liga 1

Ligue 1 2014-2015 jest 76-ty edycja France Football Championship i dwunasty pod nazwą „Ligue 1” . Dywizja przeciwstawia się dwudziestu klubom w serii trzydziestu ośmiu spotkań. Najlepsi z tych mistrzostw kwalifikują się do europejskich pucharów, którymi są Liga Mistrzów (podium) i Liga Europy (czwarta i zdobywcy pucharów krajowych). L'En avant de Guingamp bierze udział w tym konkursie po raz dziewiąty w swojej historii.

AC Ajaccio , Valenciennes i FC Sochaux , które spadły z poprzedniego sezonu, zostają zastąpione przez FC Metz , mistrza Ligue 2 w latach 2013-2014 po sześciu latach nieobecności, RC Lens , 3 lata po jego ostatnim występie na najwyższym krajowym szczeblu, oraz SM Caen , spadł do Ligue 2 w sezonie 2011-2012.

( 0–1 ) Gol zdobyty po 39 minutach39 th ( pen. ) Erding
Bramka zdobyta po 90 + 2 minutach90 + 2 nd Erding 55 e Lemoine 74 e Cohade 82 e Gradel 84 e Brison
20:00 (CET)
Kantari 35 e Valdivia 50 e Chavarria 59 e Le Moigne 79 eOstrzeżony po 35 minutach
17:00 (CET)
Sorbon 90 + 2 ndOstrzeżony po 90 + 2 minutach ( 0 - 0 ) Gol zdobyty po 46 minutach46 e Gignac 29 e Payet 70 e Gignac 71 e Batshuayi
Diallo Gol zdobyty po 26 minutach26 th
Mandanne Gol zdobyty po 34 minutach34 th ( pen. )
( 2 - 0 ) Bramka zdobyta po 83 minutach83 e Diabaté 65 e Touré 74 e Contento
Ostrzeżony po 65 minutach
Widzowie: 12912.
Arbitraż: Olivier Thual
Raport

Puchar Francji

Coupe de France 2014-2015 jest 97 th  edycja France Cup , zawodów nokaut wżerową wszystkie amatorskich i profesjonalnych klubów piłkarskich w całej kontynentalnej części Francji i terytoriach zamorskich . Jest organizowany przez FFF i jego ligi regionalne. Forward Guingamp pomiędzy konkurującymi ze sobą w 32 th finału, na początku 2015 roku .

Puchar Ligue

2014-2015 League Cup jest 21 st  edycja League Cup , konkursu organizowanego przez nokaut Profesjonalne Football League (LFP) od 1994 roku, która zrzesza wyłącznie profesjonalne kluby z Ligue 1 , Ligue 2 i Narodowych . Poprzez udział w Lidze Europejskiej The Forward Guingamp dokonał wpisu do wyścigu w 8 th okrągły.

Liga Europy

Europa League 2014-2015 to wydanie 44-ty w Lidze Europejskiej . Jest podzielony na dwie fazy, fazę grupową, na którą składa się dwanaście mini-mistrzostw czterech drużyn na grupę, przy czym dwie pierwsze są kontynuacją rywalizacji. Następnie faza finałowa, podzielona na rundę 16, rundę 16, ćwierćfinały, półfinały i finał rozgrywany na neutralnym terenie. W przypadku remisu w fazie finałowej obowiązuje zasada bramek na wyjeździe, wtedy rewanż zostaje wydłużony o dogrywkę i rzut karny, jeśli to konieczne. Drużyny kwalifikują się na podstawie dobrych wyników ligowych z poprzedniego sezonu, a obrońcą tytułu jest Sevilla FC , hiszpańska drużyna, która wygrała z Benfiką Lizbona 4: 2 w rzutach karnych na stadionie Juventus w Turynie .

Faza grupowa

Wygrywając Coupe de France w 2014 roku , En avant de Guingamp rozpoczął swoją podróż bezpośrednio w fazie grupowej. Zmierzą się z Fiorentiną , PAOK Salonika i Dynamo Mińsk .

Grupa K

Zaszeregowanie
Ranga Zespół Pkt jot sol NIE P. Bp Pne Zróżn Wyniki (▼ dom., ► zew.)

21:05
Vargas Gol zdobyty po 34 minutach34 e , Cuadrado Gol zdobyty po 67 minutach67 e , Bernardeschi Bramka zdobyta po 88 minutach88 e ( 1-0 ) Widzowie: 32 000
Sędziowie: Harald Lechner
[1]
2 th  dni Przed Guingampem 2-0 PAOK Salonika Stadion Roudourou , Guingamp
czwartek 2 października 2014
19:00
Marveaux Gol zdobyty po 47 minutach47 e Gol zdobyty po 50 minutach 50 e ( 0-0 ) Widzów: 8783
21:05
Beauvue Gol zdobyty po 44 minutach44 th , Mandanne Bramka zdobyta po 86 minutach86 th ( 1-0 ) Widzowie: 17 000
Sędziowie: Artem Kuchin
[4]
5 th  dni Przed Guingampem 1-2 Fiorentina Stadion Roudourou , Guingamp
czwartek 27 listopada 2014
19:00
Beauvue Gol zdobyty po 45 minutach45 th ( pen. ) ( 1–2 ) Bramka zdobyta po 6 minutach6 th Sailor ,Bramka zdobyta po 13 minutach 13 th Babacar Widzowie: 5519
Sędziowie: Aleksei Eskov
[5]
6 th  dni PAOK Salonika 1-2 Przed Guingampem Stadion Toumba , Saloniki
czwartek 11 grudnia 2014
21:05
Athanasiádis Bramka zdobyta po 22 minutach22 e ( pen. ) ( 1–1 ) Gol zdobyty po 7 minutach7 e Beauvue ,Bramka zdobyta po 83 minutach 83 e Beauvue Widzów: 12 101
Sędzia: Kevin Blom
[6]

Statystyka

Relacja sportowa pierwszego zespołu En avant de Guingamp
Konkurencja Rozpoczyna się w zakręcie Skończone Rozegrane mecze Wygrała rysuje Stracony Cele dla Gole przeciwko Różnica
Champions Trophy - Finalista 1 0 0 1 0 2 -2
Liga 1 - - 10 3 0 7 6 14 -8
Puchar Francji 32 e wersja ostateczna - - - - - - - -
Puchar Ligue 8 e finał - - - - - - - -
Liga Europy Faza grupowa - 2 1 0 1 2 3 -1
Całkowity - - 13 4 0 9 8 19 -11
Statystyki punktacji Statystyki przechodniów Indywidualne statystyki Indywidualne statystyki za sezon 2014-2015
n O  Nat. Nazwisko Mistrzostwo Puchar Francji Puchar Ligue Liga Europy Całkowity
MJ b Pd Ostrzeżony Czerwona kartka MJ b Pd Ostrzeżony Czerwona kartka MJ b Pd Ostrzeżony Czerwona kartka MJ b Pd Ostrzeżony Czerwona kartka MJ b Pd Ostrzeżony Czerwona kartka