Kurt Seitter Napastnik - - -

Siła robocza

Mistrzostwo

Mecze do zakończenia
Przestarzały N  O Przeciwnik Lokalizacja Wynik Strzelcy dla Saint-Étienne Zwrotnica
26.08.1934 D01 US Saint-Servan Wew. Zwycięstwo 2 - 4 George Gol zdobyty po 4 minutach4 th , Kowacs , Odry 30 thStrzelony gol Strzelony golGol zdobyty po 30 minutach 2
09/02/1934 D02 CA Paris Dom. Zwycięstwo 3 - 2 Kowacs , OdryStrzelony gol Strzelony golStrzelony gol 4
09/09/1934 D03 FC Rouen Wew. Pokonać 4 - 2 Polge Strzelony gol, OdryStrzelony gol 4
23/09/1934 D04 Hispano-Bastidienne Bordeaux Wew. Zwycięstwo 2 - 4 Odry Strzelony gol, Szeman Soccerball cień.svg- , ChalvidanStrzelony gol Strzelony gol 6
30.09.1934 D05 Le Havre AC Dom. Pokonać 3 - 4 Saint-Georges Strzelony gol, OdryStrzelony gol Strzelony gol 6
14.10.1934 D06 AS Villeurbanne Dom. Zwycięstwo 4 - 0 Odry Gol zdobyty po 11 minutach11 p , Chalvidan Bramka zdobyta po 20 minutach20 th Bramka zdobyta po 75 minutach 75 TH , Szeman Gol zdobyty po 30 minutach30 th ( pióra. ) 8
21.10.1934 D07 RC Calais Wew. Pokonać 1 - 0 - 8
11.04.1934 D08 CS Metz Dom. Remis 2 - 2 Szeman Bramka zdobyta po 14 minutach14 e ( Pen. ) , Guillou Gol zdobyty po 30 minutach30 e 9
11/11/1934 D09 RC Roubaix Wew. Zwycięstwo 2 - 5 Odry Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol 11
25.11.1934 D10 US Tourcoing Dom. Zwycięstwo 2 - 0 Saint-Georges Strzelony gol, OdryStrzelony gol 13
16.12.1934 D11 Stany Zjednoczone Valenciennes-Anzin Wew. Pokonać 6-0 - 13
23.12.1934 D12 Amiens AC Wew. Pokonać 30 - 13
25.12.1934 D13 Obiektyw RC Wew. Pokonać 5 - 2 Chalvidan Strzelony gol, PolgeStrzelony gol 13
20.01.1935 D14 SM Caen Dom. Zwycięstwo 2 - 1 Chalvidan Strzelony gol, PolgeStrzelony gol 15
Szczegóły meczu zewnętrznego
Dzień 1 Saint-Servan 2 - 4 AS Saint-Etienne
Niedziela 26 sierpnia 1934
-
2 pkt
Vaillant Strzelony gol, SternStrzelony gol ( 2 - 4 ) George Gol zdobyty po 4 minutach4 th , Kowacs , Odry 30 thStrzelony gol Strzelony golGol zdobyty po 30 minutach
Alvarez-Chartier, Bayard-D'Hondt, Strobl, Wartel-Hirser, Sentubéry, Stern, Fourmont, Vaillant Drużyny Guillard-Capelle, Boutet-Stevanovitch, Rivers, Boulhmier-Saint-Georges, Guillou, Kowacs, Odry, Polge

Po pakiecie Saint-Servan w sezonie, wynik nie zostanie zweryfikowany w klasyfikacji końcowej.

Dzień 2 AS Saint-Etienne 3 - 2 CA Paris Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela, 2 września 1934
-
4 pkt
Kowacs , OdryStrzelony gol Strzelony golStrzelony gol ( 1 - 1 ) Desmarets Gol zdobyty po 16 minutach16 th , JeckelStrzelony gol Widzowie: 3000

Guillard-Boutet, Capelle-Stevanovitch, Rivers (cap), Boulhmier-Saint-Georges, Guillou, Odry, Kowacs, Polge Drużyny Soulé-Hall, Calmels-Lefebvre, Thomas (czapka), Bour-Hombrouks, Jeckel, Lorentz, Desmarets, Herpin
Dzień 3 FC Rouen 4 - 2 AS Saint-Etienne Stadion Bruyères, Rouen
Niedziela, 9 września 1934
-
4 pkt
Lherminé Strzelony gol, NicolasStrzelony gol Strzelony gol Strzelony gol ( 3 - 0 ) Polge Strzelony gol, OdryStrzelony gol Widzowie: 8993

Leloup-Hauchecorne, Maslunka, Taillarach, Antoinette, André, Nicolas, Rio, Blondel, Kalmar, X Drużyny Guillard-Boutet, Capelle-Stevanovitch, Rivers (cap), Boulhmier-Saint-Georges, Guillou, Odry, Kowacs, Polge
Dzień 4 Bastidienne Bordeaux 2 - 4 AS Saint-Etienne Stade Galin, Bordeaux
Niedziela 23 września 1934
-
6 pkt
Garcia Strzelony gol, Bocanosolo Strzelony gol, ( 2 - 2 ) Odry Strzelony gol, Szeman Soccerball cień.svg- , ChalvidanStrzelony gol Strzelony gol
Gérard- Lavallée, Larnaudie-Vernay, Altuna, Dupeux-Eymard, Bocanosalo Gérin, Garcia, Bernède Drużyny Guillard-Mugnier, Boutet-Stevanovitch, Szeman, Boulhmier-Saint-Georges, Guillou, Odry, Chalvidan, Polge
5 dzień AS Saint-Etienne 3 - 4 Le Havre AC Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela 30 września 1934
-
6 pkt
Saint-Georges Strzelony gol, Odry Bramka zdobyta po 5 minutach5 th Strzelony gol ( 1 - 1 ) Fiévet Gol zdobyty po 7 minutach7 e Strzelony gol , Lecomte Strzelony gol, AdamekStrzelony gol
Guillard-Boutet (czapka), Capelle-Stevanovitch, Szeman, Boulhmier-Saint Georges, Guillou, Odry, Chalvidan, Polge Drużyny Locker-Cléron, Koszelbuyck-Schilleman, Mac Lacklan, Boersenberger (czapka) -Lecomte, Begin, Adamek, Fiévet, Gléniot
6 dzień AS Saint-Etienne 4 - 0 AS Villeurbanne Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela, 14 października 1934
-
8 pkt
Odry Gol zdobyty po 11 minutach11 p , Chalvidan Bramka zdobyta po 20 minutach20 th Bramka zdobyta po 75 minutach 75 TH , Szeman Gol zdobyty po 30 minutach30 th ( pióra. ) ( 3 - 0 ) -
Guillard-Kowacs, Boutet-Stevanovitch, Szeman, Whoel-Saint Georges, Guillou, Odry, Chalvidan, Polge Drużyny Mercier-Costamagna, Shulzendorf-Belunza, Gallos, X-Kramer, Vadas, Zolg, Mioch, Reynaud
Dzień 7 RC Calais 1 - 0 AS Saint-Etienne Stadion Julien-Denis , Calais
Niedziela 21 października 1934
-
8 pkt
Alison Bramka zdobyta po 5 minutach5 th ( 1 - 0 ) - Widzowie: 2000

Vandenberghe-Philippo, Mathore-O'Brien, Grandjean, Triquet-François, Walter, Allison, Leroy, Herrewyn Drużyny Guillard-Kowacs, Boutet-Boulhmier, Szeman, Whoel- Saint Georges, Guillou, Odry, Chalvidan, Polge
Dzień 8 AS Saint-Etienne 2 - 2 Metz Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela, 4 listopada 1934
-
9 pkt
Szeman Bramka zdobyta po 14 minutach14 e ( Pen. ) , Guillou Gol zdobyty po 30 minutach30 e ( 2 - 1 ) Nuic Bramka zdobyta po 13 minutach13 e , Rohrbacher Gol zdobyty po 72 minutach72 e Widzowie: 8993

Guillard-Kowacs, Boutet-Biechert, Szeman, Whoel-Saint Georges, Guillou, Odry, Chalvidan, Polge Drużyny Manville-Hauswirth, Fosset-Hibst, Zehren, Rohrbacher-Marchal, Ruzek, Nuic, Steibel, Gottwald

Po słusznym golu, nawet w opinii Messins odrzuconych w Chalvidan, część publiczności atakuje trawnik i kopie sędziego. W następstwie tych incydentów ASSE otrzymuje wyrok w zawieszeniu na grę zamkniętą do końca sezonu.

9 dzień RC Roubaix 2 - 5 AS Saint-Etienne Stade Velodrome, Roubaix
Niedziela 11 listopada 1934
-
11 pkt
Chollet Strzelony gol, nieznanyStrzelony gol ( 1 - 2 ) Odry Strzelony golStrzelony golStrzelony golStrzelony golStrzelony gol
Dessertot-Boatman, Dubreucq-Tisson, Verriest, Longuemare-Burghreave, Dujardin, Cholle, Mac Indoe, Bartlett Drużyny Guillard-Kowacs, Boutet-Biechert, Szeman, Whoel-Saint Georges, Guillou, Odry, Chalvidan, Polge
10 dzień AS Saint-Etienne 2 - 0 US Tourcoing Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela 25 listopada 1934
-
13 pkt
Saint-Georges Strzelony gol, OdryStrzelony gol ( 1 - 0 ) Nuic Bramka zdobyta po 13 minutach13 e , Rohrbacher Gol zdobyty po 72 minutach72 e
Henric-Kowacs, Boutet-Biechert, Szeman, Whoel-Saint Georges, Guillou, Odry, Chalvidan, Polge Drużyny Debeurne-Delacourt, Lampold-Buirette, Desrousseaux, Mestre-Dekaiser, Howes, Cummings, Ondrus, Lopez
11 dzień Stany Zjednoczone Valenciennes-Anzin 6-0 AS Saint-Etienne Stadion Nungesser , Valenciennes
Niedziela 16 grudnia 1934
-
13 pkt
Waggi Strzelony gol, Whitehouse Strzelony gol, Ignatius Strzelony gol, Motscmann ,, PinteauStrzelony golStrzelony golStrzelony gol ( 1 - 0 ) -
- Drużyny Gratian -Boutet, Kowacs-Biechert, Szeman, Whoel-Saint Georges, Guillou, Odry, Chalvidan, Polge

Gratian jest kontuzjowany na początku meczu. Następnie zostaje zastąpiony na 30 minut przez Kowacs, po czym wraca na swoje miejsce

12 dzień Amiens AC 30 AS Saint-Etienne Stadion Moulonguet, Amiens
Niedziela 23 grudnia 1934
-
13 pkt
Garette Gol zdobyty po 12 minutach12 e , Arravit Gol zdobyty po 44 minutach44 e , IllietStrzelony gol ( 2 - 0 ) -
Tassin - Reid, Niko - Blot, Cléau, Ottavis - Illiet, Arravit, Garrette, Farkas, Taisne Drużyny Henric-Kowacs, Boutet-Stevanovitch, Rivers, Whoel- Saint Georges, Guillou, Odry, Chalvidan, Polge

Rivers, który wracał, odzyskuje kolano po 20 minutach i musi zdecydować się na operację.

13 dzień Obiektyw RC 5 - 2 AS Saint-Etienne Stadion Bollaert-Delelis , Lens
Wtorek 25 grudnia 1934
-
13 pkt
André Strzelony gol, Novicky , nieznanyStrzelony golStrzelony gol Strzelony golStrzelony gol ( 1 - 1 ) Chalvidan Strzelony gol, PolgeStrzelony gol
Leloup, Dubreu, Balavoine, André, François, Novicky, Rizzo, XXXX Drużyny Henric-Boutet, Kowacs-Stevanovitch, Szeman, Whoel-Saint Georges, Guillou, Odry, Chalvidan, Polge.
Dzień 14 AS Saint-Etienne 2 - 1 SM Caen Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela 20 stycznia 1935
-
15 pkt
Chalvidan Strzelony gol, PolgeStrzelony gol ( 2 - 1 ) Rode Gol zdobyty po 15 minutach15 th
Henric-Capelle, Boutet-Stevanovitch, Odry, Szeman-Saint Georges, Whoel, Kowacs, Chalvidan, Polge Drużyny Mayer-Caraboeuf, Lopez-Falize, Frajt, Carbonnet-Delesse, Krebs, Szepes, Leperlier, Rode
  Zwróć mecze
01.01.1935 D15 US Saint-Servan Dom. Zwycięstwo 30 Odry Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol 17
13.01.1935 D16 CA Paris Wew. Pokonać 3 - 1 Chalvidan Strzelony gol 17
17.01.1935 D17 FC Rouen Dom. Pokonać 2 - 4 Polge Bramka zdobyta po 24 minutach24 th , Whoel Gol zdobyty po 55 minutach55 th 19
02/10/1935 D18 Le Havre AC Wew. Remis 1 - 1 Saint Georges Strzelony gol 20
24.02.1935 D19 AS Villeurbanne Wew. Zwycięstwo 1 - 2 Chalvidan Bramka zdobyta po 20 minutach20 tys. , Guillou Gol zdobyty po 70 minutach70 tys 22
03.03.1935 D20 RC Calais Dom. Pokonać 2 - 3 Guillou Strzelony gol, ChalvidanStrzelony gol 22
03/10/1935 D21 CS Metz Wew. Pokonać 5 - 0 - 22
24.03.1935 D22 RC Roubaix Dom. Zwycięstwo 1 - 0 Polge Strzelony gol 24
04/03/1935 D23 US Tourcoing Wew. Pokonać 4 - 0 - 24
14.04.1935 D24 Stany Zjednoczone Valenciennes-Anzin Dom. Pokonać 0 - 1 - 24
22.04.1935 D25 Hispano-Bastidienne Bordeaux Dom. Zwycięstwo 2 - 1 Kowacs Strzelony gol, PolgeStrzelony gol 26
28.04.1935 J26 SM Caen Wew. Pokonać 1 - 0 - 26
05/05/1935 D27 Amiens AC Dom. Zwycięstwo 30 Kowacs Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol 28
12.05.1935 D28 Obiektyw RC Dom. Remis 3 - 3 Kowacs Strzelony gol, OdryStrzelony gol Strzelony gol 29
Zwróć szczegóły meczu
15 dzień AS Saint-Etienne 30 Saint-Servan Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela 1 st styczeń +1.935
-
17 pkt
Odry Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol ( 3–0 ) -
Henric-Boutet, Kowacs-Stevanovitch, Szeman, Whoel-Saint Georges, Guillou, Odry, Chalvidan, Polge Drużyny Alvarez-Chartier, Jan-Vaillant, Strobl, Chollet-Sentubéry, Leducq, Borecky, Dezaguiller, Hirzer

Jeśli chodzi o pierwszy mecz, wynik ten nie będzie brany pod uwagę w punktacji końcowej.

16 dzień CA Paris 3 - 1 AS Saint-Etienne Stade des Suisses , Saint-Mandé
Niedziela 13 stycznia 1935
-
17 pkt
Damour Strzelony gol, Snopeck Strzelony gol, JeckelStrzelony gol ( 3 - 0 ) Chalvidan Strzelony gol
Weinstock-Hall, Calmels-Lefebre, Thomas, Desmarets-Lefebvre, Sospeck, Herpin, Jeckel, Damour Drużyny Henric-Boutet, Capelle-Stevanovitch, Odry, Whoel-Saint Georges, Guillou, Kowacs, Chalvidan, Polge
17 dzień AS Saint-Etienne 2 - 4 FC Rouen Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela 17 stycznia 1935
-
19 pkt
Polge Bramka zdobyta po 24 minutach24 th , Whoel Gol zdobyty po 55 minutach55 th ( 1 - 0 ) Mazłowska Strzelony gol, Taillerach Strzelony gol, Nicolas Strzelony gol, LherminéStrzelony gol
Henric-Boutet, Kowacs-Magnon, Odry, Szeman-Saint Georges, Guillou, Chalvidan, Whoel, Polge Drużyny Leloup-Hauchecorne, Artès-Taillerach, Mazlosvska, André-Taillis, Payen, Nicolas, Rio, Lherminé
Dzień 18 Le Havre AC 1 - 1 AS Saint-Etienne Stadion Cavée Verte , Le Havre
Niedziela 10 lutego 1935
-
20 pkt
Hanke Strzelony gol ( 1 - 1 ) Saint Georges Strzelony gol Widzowie: 5000

Guillard-Boutet, Kovacs-Szeman, Odry, Woehl- Saint Georges, Chalvidan, Guillou, Boulmier, Polge Drużyny -

Guillou został wydalony jako Le Havre podczas tego spotkania.

Dzień 19 AS Villeurbanne 1 - 2 AS Saint-Etienne
Niedziela 24 lutego 1935
-
22 pkt
Margerit Strzelony gol ( 1 - 1 ) Chalvidan Bramka zdobyta po 20 minutach20 tys. , Guillou Gol zdobyty po 70 minutach70 tys
Mercier-Reynaud, Costamagna-Bolliet, Bileck, Boesinger-Zolg, Margerit, Mioch, Vadas, Belunza Drużyny Guillard-Capelle, Boutet-Whoel, Odry, Szeman-Saint Georges, Guillou, Boulhmier, Chalvidan, Polge
Dzień 20 AS Saint-Etienne 2 - 3 RC Calais Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela 3 marca 1935
-
22 pkt
Guillou Strzelony gol, ChalvidanStrzelony gol ( 2 - 2 ) Allison Strzelony gol, Deléglise Strzelony gol, Guillard Soccerball-red.svg-
Guillard-Kowacs, Boutet-Stevanovitch, Odry, Szeman-Saint Georges, Whoel, Guillou, Chalvidan, Hartmann Drużyny Vandenberghe-Laures, Philippo-Triquet, Malloney, Grandjean-Herrewyn, Deléglise, Allison, Walker, François
Dzień 21 Metz 5 - 0 AS Saint-Etienne Stadion Saint-Symphorien , Metz
Niedziela 10 marca 1935
-
22 pkt
Muller, Gottwald Gol zdobyty po 11 minutach11 e Gol zdobyty po 45 minutach 45 e , Rohrbacher, Hibst Gol zdobyty po 50 minutach50 e ( 2 - 0 ) -
Kappé-Zehren, Hauswirth-Marchal, Fosset, Hibst-Gottwald, Gara, Muller, Roger Drużyny Guillard-Boutet, Kowacs-Whoel, Szeman, Magnon-Polge, Guillou, Odry, Chalvidan, Hartmann
Dzień 22 AS Saint-Etienne 1 - 0 RC Roubaix Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela 3 kwietnia 1935
-
24 pkt
Polge Strzelony gol ( 1 - 0 ) -
Guillard - Kowacs, Magnon-Stevanovitch, Odry, Szeman-Saint Georges, Guillou, Chalvidan, Whoel, Polge Drużyny Encontre-Dubreucq, Cottenier-Tison, Verriest, Cholle-Cottin, Bartbeit, Toegel, Mac Indoe, Vanvooren

Kontuzjowany bramkarz Guillard zostanie zastąpiony podczas meczu w klatkach Saint-Etienne przez Kowacsa.

23 dzień US Tourcoing 4 - 0 AS Saint-Etienne Stadion Van de Veegaete , Tourcoing
-
24 pkt
- ( - ) -
Debeurne-Delacourt, Lengyel-Buirette, Kobanitch, Desrousseaux-Leveugle, Mestre, Cummings, Bowe, Lopez Drużyny Guillard-Kowacs, Magnon-Stevanovitch, Odry, Szeman-Saint Georges, Guillou, Chalvidan, Whoel, Polge
Dzień 24 AS Saint-Etienne 0 - 1 Stany Zjednoczone Valenciennes-Anzin Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela 14 kwietnia 1935
-
24 pkt
- ( 0 - 0 ) Biały Dom Strzelony gol
Guillard-Kowacs, Magnon-Stevanovitch, Odry, Whoel-Saint Georges, Guillou, Chalvidan, Szeman, Polge Drużyny Parmentier-Heil, Thiéry-Pauliac, Peiffert, Tison-Pinteau, Whitehouse, Motschmann, Ignace, Waggi
Dzień 25 AS Saint-Etienne 2 - 1 Bastidienne Bordeaux Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela 22 kwietnia 1935
-
26 pkt
Kowacs Strzelony gol, Polge Strzelony gol, ( 1 - 0 ) Larnaudie Strzelony gol
Guillard-Boutet, Magnon-Biechert, Szeman, Whoel-Polge, Kowacs, Odry, Chalvidan, Mugnier Drużyny -
Dzień 26 SM Caen 1 - 0 AS Saint-Etienne Stadion Venoix w Caen
Niedziela 28 kwietnia 1935
-
26 pkt
Jechał Bramka zdobyta po 32 minutach32 nd ( 1 - 0 ) -
Mayer-Lopez I, Caraboeuf-Falize, Fajt, Carbonnet-Szepes, Krebs, Delesse, Leperlier, Rode Drużyny Guillard-Boutet, Magnon-Boulhmier, Szeman, Whoel-Polge, Guillou, Kowacs, Chalvidan, Mugnier
Dzień 27 AS Saint-Etienne 30 Amiens AC Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela, 5 maja 1935
-
28 pkt
Kowacs Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol ( 1 - 0 ) -
Guillard-Magnon, Boutet-Stevanovitch, Rivers, Boulhmier-Polge, Guillou, Odry, Kowacs, Mugnier Drużyny Tassin - Reid, Niko - Blot, Cléau, Ottavis - Limbeck, Arravit, Bocquet, Illiet, Taisne
28 dzień AS Saint-Etienne 3 - 3 Obiektyw RC Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela 12 maja 1935
-
29 pkt
Kowacs Strzelony gol, OryStrzelony golStrzelony gol ( 0 - 0 ) Novicky , WalterStrzelony gol Strzelony golStrzelony gol
Guillard-Boutet, Magnon-Stevanovitch, Rivers, Boulhmier-Polge, Guillou, Odry, Kowacs, Mugnier Drużyny Salas-Marek, Roussel-Keller, François, Wambecke-Novicky, Siklo, Walter, Hus, Rizzo.

Tabela podsumowująca mecze

Zielony przystanek w 16 th końcowego pokonany przez FC Metz .

Przestarzały N  O Przeciwnik Lokalizacja Wynik Strzelcy dla Saint-Étienne Po
09/12/1934 1/ 32 th mój Etoile Sportive Audengeoise - Zwycięstwo 12-0 Odry , Kovacs , Whoel , Polge , Guillou , nieznany strzelec bramki  ?Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol Strzelony golStrzelony golStrzelony gol Strzelony golStrzelony golStrzelony gol Soccerball-red.svg Kwalifikacje do 1/ 16 th mój
01/06/1935 1/ 16 th mój Metz Sochaux Pokonać 1– 4 Szeman Bramka zdobyta po 79 minutach79 tys Wyłączony
Szczegółowy opis meczów Szczegóły meczów Coupe de France
1/ 32 th mnie Etoile Sportive Audengeoise 0 - 12 AS Saint-Etienne -
Niedziela, 9 grudnia 1934 r
- ( 0–4 ) Odry Gol zdobyty po 12 minutach12 th Bramka zdobyta po 25 minutach 25 th , Kovacs 14 th , whoel , Polge , Guillou , nie wiadomo strzelca  ?Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol Strzelony golBramka zdobyta po 14 minutachStrzelony gol Strzelony golStrzelony golStrzelony gol Soccerball-red.svg Widzowie: -
Sędziowanie: -
Dubourg-Dupont, Dumur-Dethombes, Herisse, Marthens-Dassies, Lambert, Regnier, Gautheyron, Courbin Drużyny Gratian, Kowacs, Capelle, Chalvidan, Szeman, Stevanovitch-Saint Georges, Guillou, Odry, Whoel, Polge
1/ 16 th mnie FC Metz 4 - 1 AS Saint-Etienne Stade de la Forge , FC Sochaux
Niedziela, 6 stycznia 1935 r
Nuic Gol zdobyty po 30 minutach30 e Rohrbacher Bramka zdobyta po 64 minutach64 e Gol zdobyty po 67 minutach 67 e , Muller Gol zdobyty po 78 minutach78 e ( 1 - 0 ) Szeman Bramka zdobyta po 79 minutach79 tys Widzowie: -
Kappe-Hauswirth, Fosset-Hibst, Zehren, Rohrbacher-Marchal, Gottwald, Muller, Nuic, Ulrich Drużyny Henric, Boutet, Kowacs, Stevanovitch, Szeman, Whoel, Saint Georges, Guillou, Odry, Chalvidan, Polge