Aktualności

Na bieżący sezon zobacz:
Hauts-de-France Football League
0

Te sporty gravelinoise Unii Piłkarskiej jest klub francuski z piłki nożnej z siedzibą w Gravelines w departamencie północy .the największy gracz, który rozwinął się w tym klubie pozostaje znakomity Marvin Thery wejściem legendę kiedy w swoim pierwszym meczu w CFA2 on rozpętał strajki 40m lewą stopę na swoim pierwszym balu, aby dać zwycięstwo swoim ludziom!

W latach 2014-2015 drużyna mężczyzn grała w Dywizji Honorowej (D6), a drużyna kobiet w Dywizji Honorowej (D3).

Historia

1987-1993: Przełom do bram profesjonalnej piłki nożnej

Od 1942 do 1987 roku USG odbywało tylko podróże w obie strony pomiędzy DH i DHR . W 1988 roku , rząd USA brakowało powstanie 4 th Division i zrobił to samo w 1989 roku . USG zdobył pierwszy tytuł w swojej historii, zdobywając mistrzostwo DH w 1990 roku . W następnym roku, USG kontynuował serię wygrywając 4 th Division . W 1992 roku klub wąsko brakowało wzrost 2 nd Division . W 1993 roku , w połowie sezonu, USG był jeszcze w dobrej pozycji do góry do górnej podział, klub osiągając nawet 32 nd końcowego w Coupe de France .

1993-2008: Upadek i szybki powrót do DH

Między USG w Stade Laval , ten 32 -tego Finału Coupe de France , utraconej przez wynik 3 bramki na 1, oznaczonej początek katabaza klubu, zwłaszcza w równolegle, burmistrza de Gravelines , Albert Denvers zdecydowało się na cięcie dotacji do klubu, co spowodowało odejście większości graczy USG. Klub kończący jego przedostatni sezon w 3 -ciej dywizji , a następnie następuje z ostatnim miejscu w CFA w 1994 roku , synonimem Spadek w CFA 2 . W 1995 r. USG spadł w DH, zajmując przedostatni czas w CFA 2 i pozostał tam przez 13 lat. Klub przegapił wspinaczkę w 2002 roku , ale ostatecznie wygrał mistrzostwa DH w 2008 roku i awansował do CFA 2 .

Od 2008: Od przeżycia w CFA2 do powrotu do DH

Od 2008 do 2010 roku USG walczyło o wzrost CFA , ale od 2010 roku klub walczy o utrzymanie się w CFA 2 . Po potwierdzeniu degradacji administracyjnego FC Mans w CFA , USA Gravelines wreszcie wyłowione na sezon 2013-2014 CFA 2 w charakterze najlepszej 11 th z 8 grup po podziale. Pod koniec sezonu 2013-2014 USG zajął ostatnie miejsce, co jest równoznaczne ze spadkiem w DH za sezon 2014-2015.

sezon 2015-2016

Ranking jest obliczany według następującej skali punktowej: zwycięstwo to cztery punkty, remis to dwa, a przegrana to jeden punkt. Kryteria łamania:

dzień 1 do 13
Dzień 1 Gravelines w USA 1 - 0 SC Hazebrouck 18:00 - Stade des Huttes, Gravelines
sobota 22 sierpnia 2015 r.
Ahmad Jesień Gol strzelony po 28 minutach28 tys ( 1 - 0 ) Arbitraż: Pan Yann AUGE
Dzień 2 leskin amerykanski 1 - 1 Gravelines w USA 15:00 - Stade Jean-Pierre Papin, Lesquin
niedziela 30 sierpnia 2015 r.
Grzegorz Decis Bramka zdobyta po 21 minutach21 tys ( 1 - 0 ) Ahmad Fall Gol strzelony po 47 minutach47 tys Arbitraż: Pan Stéphane POULLIER
Dzień 3 Gravelines w USA 1 - 0 AC Cambrai 15:00 - Stade des Huttes, Gravelines
niedziela 6 września 2015 r.
Ahmad Spadek Gol strzelony po 34 minutach34 th
Djoumin Sangare 50 THCzerwona kartka
( 1 - 0 ) Arbitraż: Pan Jean-Charles Delean
Dzień 4 Stany Zjednoczone Saint-Omer 2 - 0 Gravelines w USA 15:00 - Stade Gaston Bonnet, Saint-Omer
niedziela 20 września 2015 r.
Willot Gol strzelony po 64 minutach64 th
Carney (SP). Bramka zdobyta po 78 minutach78 th
( 0 - 0 ) Arbitraż: Pan Roman Rossini
Dzień 5 Gravelines w USA 1 - 1 Wentylator Neuville 96 15:00 - Stade des Huttes, Gravelines
niedziela 4 października 2015 r.
Clement Lavie Bramka zdobyta po 8 minutach8 th ( 1 - 1 ) Burnel Bramka zdobyta po 22 minutach22 nd Arbitraż: Pan Loïc Mouton
Dzień 6 Stadion Portel 2 - 1 Gravelines w USA 15:00 - Stadion André Lefebvre, Le Portel
niedziela 18 października 2015 r.
Lemaire Bramka zdobyta po 2 minutach2 ND
Gomez Bramka zdobyta po 45 minutach45 th
( 2 - 1 ) Ahmad Jesień Gol strzelony po 28 minutach28 tys Arbitraż: Pan Matthieu Thibault
Dzień 7 Gravelines w USA 0 - 1 Roubaix SC 14:30 - Stade des Huttes, Gravelines
niedziela 1 st listopad 2.015
Arbitraż: Pan Alexandre Couchey
Dzień 8 St Amand FC 8 - 1 Gravelines w USA 14:30 - Stade Municipal, Saint-Amand-les-Eaux
niedziela 8 listopada 2015 r.
Ahmad Upadek Odcień piłki nożnej.svg ?? Arbitraż: pan Ludovic Ducrocq
Dzień 9 Gravelines w USA - Le Touquet AC 14:30 - Stade des Huttes, Gravelines
niedziela 22 listopada 2015 r.
Dzień 10 US Maubeuge 7 - 1 Gravelines w USA 14:30 - Stade Léo Lagrange, Maubeuge
niedziela 9 stycznia 2016
De Araujo Bramka zdobyta po 10 minutach10 e , Bramka zdobyta po 14 minutach14 e
Lenoir Bramka zdobyta po 16 minutach16 e , Gol strzelony po 34 minutach34 e
Senghor Bramka zdobyta po 23 minutach23 e
Lemoine Bramka zdobyta po 26 minutach26 e
Namur Gol strzelony po 79 minutach79 e
( 6 - 1 ) Adrien Desruelle Bramka zdobyta po 42 minutach42 nd Arbitraż: Pan Alexandre Couchey
Dzień 11 USL Dunkierka  res. 30 Gravelines w USA 14:30 – Stadion Tribut, Dunkierka
niedziela 13 grudnia 2015 r.
Dossevi Gol strzelony po 13 minutach13 e , Gol strzelony po 61 minutach61 e
Moussiti Oko- Bramka zdobyta po 66 minutach66 e
( 1 - 0 ) Arbitraż: Pan Yann Auge
Dzień 12 Gravelines w USA - Stadion Bethune 14:30 - Stade des Huttes, Gravelines
niedziela 20 grudnia 2015
Dzień 13 SC Hazebrouck 0 - 2 Gravelines w USA 15:00 - Stade Auguste Damette, Hazebrouck
niedziela 17 stycznia 2016
( 0 - 1 ) Ahmad Fall Gol strzelony po 24 minutach24 e
Maxime Canoen Bramka zdobyta po 90 + 3 minutach90 + 3 e
Arbitraż: Pan Fahdel Ajengui
MECZE ZWROTNE
dzień 14 do 26
Dzień 14 Gravelines w USA - leskin amerykanski 15:00 - Stade des Huttes, Gravelines
niedziela 24 stycznia 2016
Dzień 15 FC Loon-Plage - Gravelines w USA 15:00 - Stadion Martello Giovanni, Loon-Plage
niedziela 31 stycznia 2016
Dzień 16 AC Cambrai - Gravelines w USA 15:00 - Stade de la Liberté, Cambrai
niedziela 7 lutego 2016
Dzień 17 Gravelines w USA - Stany Zjednoczone Saint-Omer 15:00 - Stade des Huttes, Gravelines
niedziela 21 lutego 2016
Dzień 18 Wentylator Neuville 96 - Gravelines w USA 15:00 - Stade Jean Depoortere, Neuville-en-Ferrain
niedziela 3 kwietnia 2016
Dzień 22 Le Touquet AC 2 - 2 Gravelines w USA 15:00 - Stade Gérard Houllier, Le Touquet-Paryż-Plage
niedziela 24 kwietnia 2016
Dzień 24 Gravelines w USA - USL Dunkierka  res. 15:00 - Stade des Huttes, Gravelines

13 września 2015 r.
Olympique Lumbrois (D8) 1 - 0 US Gravelines (D6) 15:00 - Stade Jean Lebas, Lumbres

11 października 2015 r.
CS La Gorgue (D8) 1 - 3 US Gravelines (D6) 15:00 - Stadion im. Pierre'a de Coubertin, La Gorgue
? Odcień piłki nożnej.svg ?? Sébastien Dorizon Odcień piłki nożnej.svg ??
Adrien Desruelle Odcień piłki nożnej.svg ??
Arbitraż: Pan Marc Bolllengier
3 e Tour
24 października 2015 r.
JA Armentières (D7) 4 - 0 US Gravelines (D6) 18:00 - Stade Léo Lagrange, Armentières
Arbitraż: Pan Romain Rossini

Uwagi i referencje

1. Piłka nożna: bez repasaży dla USSP, która będzie dobrze ewoluować w PH na początku roku szkolnego… , lavoixdunord.fr, 22 lipca 2013
  2. Wskazuje się tylko narodowość sportową . Gracz może mieć kilka narodowości, ale ma prawo grać tylko dla jednej selekcji narodowej.
  3. Pokazywany jest tylko najważniejszy wybór.

STADE DES HUTTES NUMER: 03 28 23 25 52

adres: Avenue Léon Jouhaux, 59820 Gravelines