US Open Tenis 2011 | ||||||||
Redagowanie | US Open | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przestarzały | Od 29 sierpnia do11 września 2011 | |||||||
Lokalizacja |
Narodowe Centrum Tenisowe USTA Flushing Meadows |
|||||||
Kategoria | Wielki Szlem | |||||||
Powierzchnia | Twarde ( zewn. ) | |||||||
Obdarowanie | 10 768 000 $ | |||||||
Stoły dla singli | ||||||||
Damski | 7 rund (128 graczy) Samantha Stosur |
|||||||
Panowie | 7 rund (128 graczy) Novak Djokovic |
|||||||
Podwójne stoły | ||||||||
Damski | 6 okrążeń (64 zespoły) Liezel Huber Lisa Raymond |
|||||||
Panowie | 6 okrążeń (64 zespoły) Jürgen Melzer Philipp Petzschner |
|||||||
Mieszany | 5 rund (32 drużyny) Melanie Oudin Jack Sock |
|||||||
US Open tenis | ||||||||
| ||||||||
Szczegółowe wyniki profesjonalnego turnieju tenisowego US Open 2011 rozgrywanego od 29 do sierpnia 11 września 2011.
1/8 finału | 1/4 finału | Finał | ||||||||||||||||||||||||||||||
1/2 finału | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Novak Djokovic | (1) | 7 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Alexandr Dolgopolov | (22) | 6 14 | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
Novak Djokovic | (1) | 7 | 6 3 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||
Janko Tipsarević | (20) | 6 2 | 7 | 0 | 0 | ab. | ||||||||||||||||||||||||||
Janko Tipsarević | (20) | 7 | 6 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||
Juan Carlos Ferrero | 5 | 7 | 5 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
Novak Djokovic | (1) | 6 7 | 4 | 6 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||
Roger Federer | (3) | 7 | 6 | 3 | 2 | 5 | ||||||||||||||||||||||||||
Roger Federer | (3) | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Juan Mónaco | 1 | 2 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||
Roger Federer | (3) | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Jo-wilfried tsonga | (11) | 4 | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
Jo-wilfried tsonga | (11) | 6 | 6 5 | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||
Ryba Mardy | (8) | 4 | 7 | 6 | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||
Novak Djokovic | (1) | 6 | 6 | 6 3 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||
Rafael Nadal | (2) | 2 | 4 | 7 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||
John Isner | (28) | 7 | 3 | 7 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||
Gilles Simon | (12) | 6 2 | 6 | 6 2 | 6 4 | |||||||||||||||||||||||||||
John Isner | (28) | 5 | 4 | 6 | 6 2 | |||||||||||||||||||||||||||
Andy Murray | (4) | 7 | 6 | 3 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||
Donald młody | ( WC ) | 2 | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
Andy Murray | (4) | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Andy Murray | (4) | 4 | 2 | 6 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||
Rafael Nadal | (2) | 6 | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||
David Ferrer | (5) | 3 | 4 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||
Andy Roddick | (21) | 6 | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||
Andy Roddick | (21) | 2 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
Rafael Nadal | (2) | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
Gilles Müller | 6 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||
Rafael Nadal | (2) | 7 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
1/4 finału | 1/2 finału | Finał | |||||||||||||||||||
Simone Bolelli Fabio Fognini |
1 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Robert Lindstedt Horia Tecău |
(7) | 6 | 6 7 | 4 | |||||||||||||||||
Simone Bolelli Fabio Fognini |
4 | 7 | 1 | ||||||||||||||||||
Jürgen Melzer Philipp Petzschner |
(9) | 6 | 6 3 | 6 | |||||||||||||||||
David Marrero Andreas Seppi |
1 | 2 | |||||||||||||||||||
Jürgen Melzer Philipp Petzschner |
(9) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Jürgen Melzer Philipp Petzschner |
(9) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski |
(6) | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski |
(6) | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Mahesh Bhupathi Leander Paes |
(4) | 4 | 6 4 | ||||||||||||||||||
Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski |
(6) | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Rohan Bopanna Aisam-Ul-Haq Qureshi |
(5) | 2 | 6 4 | ||||||||||||||||||
Rohan Bopanna Aisam-Ul-Haq Qureshi |
(5) | 7 | 2 | 7 | |||||||||||||||||
Colin Fleming Ross Hutchins |
5 | 6 | 5 | ||||||||||||||||||
N O | Figlarny | Wynik | Ostateczny przeciwnik |
---|---|---|---|
1 | Caroline Wozniacki | 1/2 finału | Serena Williams (28) |
2 | Vera Zvonareva | 1/4 finału | Samantha Stosur (9) |
3 | Maria sharapova | 3 p okrągły | Flavia Pennetta (26) |
4 | Victoria Azarenka | 3 p okrągły | Serena Williams (28) |
5 | Petra Kvitová | 1 st runda | Alexandra Dulgheru |
6 | Li Na | 1 st runda | Simona halep |
7 | Francesca Schiavone | 4 p okrągły | A. Pavlyuchenkova (17) |
8 | Marion bartoli | 2 p okrągły | Christina mchale |
9 | Samantha stosur | Zwycięstwo | Serena Williams (28) |
10 | Andrea Petkovic | 1/4 finału | Caroline Wozniacki (1) |
11 | Jelena Janković | 3 p okrągły | A. Pavlyuchenkova (17) |
12 | Agnieszka Radwańska | 2 p okrągły | Angelique Kerber |
13 | Peng shuai | 4 p okrągły | Flavia Pennetta (26) |
14 | Dominika Cibulková | 2 p okrągły | Irina Falconi |
15 | Svetlana Kuznetsova | 4 p okrągły | Caroline Wozniacki (1) |
16 | Ana Ivanović | 4 p okrągły | Serena Williams (28) |
N O | Figlarny | Wynik | Ostateczny przeciwnik |
---|---|---|---|
17 | A. Pavlyuchenkova | 1/4 finału | Serena Williams (28) |
18 | Roberta vinci | 3 p okrągły | Andrea Petkovic (10) |
19 | Julia Görges | 3 p okrągły | Peng Shuai (13) |
20 | Yanina Wickmayer | 2 p okrągły | Alla Kudryavtseva |
21 | Daniela Hantuchová | 1 st runda | Pauline Parmentier |
22 | Sabine Lisicki | 4 p okrągły | Vera Zvonareva (2) |
23 | Shahar Peer | 2 p okrągły | Sloane Stephens ( WC ) |
24 | Nadia petrova | 3 p okrągły | Samantha Stosur (9) |
25 | Maria kirilenko | 4 p okrągły | Samantha Stosur (9) |
26 | Flavia Pennetta | 1/4 finału | Angelique Kerber |
27 | Lucie Šafářová | 3 p okrągły | Monica Niculescu |
28 | Serena Williams | Finał | Samantha Stosur (9) |
29 | Jarmila Gajdošová | 2 p okrągły | Vania King |
30 | Anabel Medina | 3 p okrągły | Vera Zvonareva (2) |
31 | Kaia kanepi | 2 p okrągły | Sílvia Soler Espinosa ( Q ) |
32 | Maria José Martínez | 1 st runda | Mona Barthel |
4 p okrągły | 1/4 finału | Finał | ||||||||||||||||||||||
1/2 finału | ||||||||||||||||||||||||
Caroline Wozniacki | (1) | 6 6 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
Svetlana Kuznetsova | (15) | 7 | 5 | 1 | ||||||||||||||||||||
Caroline Wozniacki | (1) | 6 | 7 | |||||||||||||||||||||
Andrea Petkovic | (10) | 1 | 6 5 | |||||||||||||||||||||
Andrea Petkovic | (10) | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Carla Suárez Navarro | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Caroline Wozniacki | (1) | 2 | 4 | |||||||||||||||||||||
Serena Williams | (28) | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Serena Williams | (28) | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Ana Ivanović | (16) | 3 | 4 | |||||||||||||||||||||
Serena Williams | (28) | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||
A. Pavlyuchenkova | (17) | 5 | 1 | |||||||||||||||||||||
A. Pavlyuchenkova | (17) | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Francesca Schiavone | (7) | 7 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
Serena Williams | (28) | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||
Samantha stosur | (9) | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Monica Niculescu | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Angelique Kerber | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Angelique Kerber | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||||
Flavia Pennetta | (26) | 4 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||||
Peng shuai | (13) | 4 | 6 6 | |||||||||||||||||||||
Flavia Pennetta | (26) | 6 | 7 | |||||||||||||||||||||
Angelique Kerber | 3 | 6 | 2 | |||||||||||||||||||||
Samantha stosur | (9) | 6 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||||
Maria kirilenko | (25) | 2 | 7 | 3 | ||||||||||||||||||||
Samantha stosur | (9) | 6 | 6 15 | 6 | ||||||||||||||||||||
Samantha stosur | (9) | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Vera Zvonareva | (2) | 3 | 3 | |||||||||||||||||||||
Sabine Lisicki | (22) | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||
Vera Zvonareva | (2) | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
N O | Zespół | Wynik | Ostateczni przeciwnicy |
---|---|---|---|
1 |
Květa Peschke Katarina Srebotnik |
1/4 finału |
Maria Kirilenko Nadia Petrova (5) |
2 |
Gisela Dulko Flavia Pennetta |
3 p okrągły |
Sara Errani Roberta Vinci (15) |
3 |
Vania King Yaroslava Shvedova |
Finał |
Liezel Huber Lisa Raymond (4) |
4 |
Liezel Huber Lisa Raymond |
Zwycięstwo |
Vania King Yaroslava Shvedova (3) |
5 |
Maria Kirilenko Nadia Petrova |
1/2 finału |
Vania King Yaroslava Shvedova (3) |
6 |
Sania Mirza Elena Vesnina |
3 p okrągły |
Iveta Benešová Barbora Z. Strýcová (9) |
7 |
Peng Shuai Zheng Jie |
1 st runda |
Daniela Hantuchová Agnieszka Radwańska |
8 |
Andrea Hlaváčková Lucie Hradecká |
1/4 finału |
Vania King Yaroslava Shvedova (3) |
N O | Zespół | Wynik | Ostateczni przeciwnicy |
---|---|---|---|
9 |
Iveta Benešová Barbora Z. Strýcová |
1/4 finału |
Liezel Huber Lisa Raymond (4) |
10 |
Chan Yung-jan Anastasia Rodionova |
1 st runda |
Andreja Klepač Anna Tatishvili |
11 |
Natalie Grandin Vladimíra Uhlířová |
1 st runda |
Alla Kudryavtseva Ekaterina Makarova |
12 |
María José Martínez Anabel Medina |
3 p okrągły |
Maria Kirilenko Nadia Petrova (5) |
13 |
Chuang Chia-jung Olga Govortsova |
1 st runda |
Līga Dekmeijere Jelena Janković |
14 |
Nuria Llagostera Vives Arantxa Parra Santonja |
2 p okrągły |
Hsieh Shu-ying Galina Voskoboeva |
15 |
Sara Errani Roberta Vinci |
1/4 finału |
Daniela Hantuchová Agnieszka Radwańska |
16 |
Jarmila Gajdošová Bethanie Mattek-Sands |
3 p okrągły |
Liezel Huber Lisa Raymond (4) |
1/4 finału | 1/2 finału | Finał | |||||||||||||||||||
Květa Peschke Katarina Srebotnik |
(1) | 2 | 3 | ||||||||||||||||||
Maria Kirilenko Nadia Petrova |
(5) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Maria Kirilenko Nadia Petrova |
(5) | 6 7 | 6 | 3 | |||||||||||||||||
Vania King Yaroslava Shvedova |
(3) | 7 | 2 | 6 | |||||||||||||||||
Vania King Yaroslava Shvedova |
(3) | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Andrea Hlaváčková Lucie Hradecká |
(8) | 4 | 5 | ||||||||||||||||||
Vania King Yaroslava Shvedova |
(3) | 6 | 6 5 | 6 3 | |||||||||||||||||
Liezel Huber Lisa Raymond |
(4) | 4 | 7 | 7 | |||||||||||||||||
Iveta Benešová Barbora Z. Strýcová |
(9) | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
Liezel Huber Lisa Raymond |
(4) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Liezel Huber Lisa Raymond |
(4) | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Daniela Hantuchová Agnieszka Radwańska |
2 | 4 | |||||||||||||||||||
Daniela Hantuchová Agnieszka Radwańska |
6 | 7 | |||||||||||||||||||
Sara Errani Roberta Vinci |
(15) | 3 | 6 3 | ||||||||||||||||||
N O | Zespół | Wynik | Ostateczni przeciwnicy |
---|---|---|---|
1 |
Liezel Huber Bob Bryan |
2 p okrągły |
Melanie Oudin Jack Sock ( WC ) |
2 |
Katarina Srebotnik Daniel Nestor |
2 p okrągły |
Irina Falconi Steve Johnson ( WC ) |
3 |
Yaroslava Shvedova Max Mirnyi |
1 st runda |
Olga Govortsova Marcin Matkowski |
5 |
Vania King Rohan Bopanna |
1 st runda |
Barbora Z. Strýcová Philipp Petzschner |
N O | Zespół | Wynik | Ostateczni przeciwnicy |
---|---|---|---|
6 |
Sania Mirza Mahesh Bhupathi |
1 st runda |
Lucie Hradecká František Čermák |
7 |
Elena Vesnina Leander Paes |
1/2 finału |
Melanie Oudin Jack Sock ( WC ) |
8 |
Gisela Dulko Eduardo Schwank |
Finał |
Melanie Oudin Jack Sock ( WC ) |
1/2 finału | Finał | |||||||||||
Melanie Oudin Jack Sock |
( WC ) | |||||||||||
Elena Vesnina Leander Paes |
(7) | ryczałt | ||||||||||
Melanie Oudin Jack Sock |
( WC ) | 7 | 4 | 10 | ||||||||
Gisela Dulko Eduardo Schwank |
(8) | 6 4 | 6 | 8 | ||||||||
Gisela Dulko Eduardo Schwank |
(8) | 6 | 6 | |||||||||
Lucie Hradecká František Čermák |
4 | 4 | ||||||||||