1 Oficjalne zawody krajowe i międzynarodowe.

Frédéric Tilmant to urodzony w Belgii piłkarz 4 maja 1969w Binche w Belgii . W szczególności gra w RAA Louviéroise jako napastnik .

Biografia

Frédéric Tilmant ewoluuje w Belgii i Francji .

Rozegrał w szczególności 121 meczów w belgijskiej pierwszej lidze , strzelając 29 bramek i 55 meczów we francuskiej Division 2 , strzelając siedem bramek.

30 kwietnia 1997 r. Strzelił gola w klubie Gueugnon , dublet w drugiej lidze francuskiej, na przyjęciu Le Mans UC 72 (zwycięstwo 3: 1).

12 grudnia 2000 r. Strzelił gola z klubem RAA Louviéroise , dubletem w pierwszej lidze belgijskiej, na przyjęciu Royal Antwerp FC , pozwalając swojej drużynie na remis (2-2). Następnie, 8 marca 2002 r., Zdobył kolejny dublet z tym zespołem, otrzymując RSC Charleroi (zwycięstwo 2: 1). W sezonie 2001-2002 strzelił łącznie dziesięć goli w lidze .

2 sierpnia 2003 roku zagrał w belgijskim Supercup przeciwko FC Bruges . Jego drużyna przegrała w rzutach karnych po remisie (1: 1) na stadionie Jan-Breydel na oczach 3268 widzów. Tilmant wchodzi w pole w 80 th  minutę, zastępując dru? Yny Serge Djamba-Shango .

15 października 2003 roku rozegrał swój jedyny mecz Pucharu Europy z La Louvière: był to sporny mecz na trawniku Benfiki Lizbona , z okazji pierwszej rundy Pucharu UEFA (porażka 1: 0). Tilmant na trawniku między 80 th  minut, zastępując dru? Yny Michaël Murcy .

Po odwieszeniu raków służył krótko jako trener klubu La Louvière w 2006 roku. Prowadził zawodników Louviérois w dwunastu meczach ligowych, ale nie wygrał ani jednego meczu.