Przestarzały | Od 18 do31 maja 1964 |
---|---|
Lokalizacja |
Stadion Roland-Garros w Paryżu |
Powierzchnia | Ziemia ( zewn. ) |
Tablica | 6 rund (64 drużyny) |
Zwycięzcy |
Margaret Smith Ken Fletcher |
1964 French Open
Losowanie singli mężczyzn Stolik damski dla singli Stół do gry podwójnej mężczyzn Podwójny stół damski Stół mieszany do gry podwójnejFrench Open,
mieszany, debel
Wielkie Szlemy 1964,
gra podwójna
W artykule przedstawiono szczegółowe wyniki debla mieszanego z 1964 roku French Open tenisowego rozgrywanego od 18 do31 maja 1964. Ten turniej jest drugim turniejem Wielkiego Szlema .
Margaret Smith i Ken Fletcher pokonali Lesley Turner i Freda Stolle w finale tej edycji; to jest 6 th sukces tego zespołu w turniejach Wielkiego Szlema .
1/4 finału | 1/2 finału | Finał | |||||||||||||||||||
Lesley Turner Fred Stolle |
9 | 6 | |||||||||||||||||||
Deidre Catt Mike Sangster |
7 | 3 | |||||||||||||||||||
Lesley Turner Fred Stolle |
6 | 4 | 8 | ||||||||||||||||||
Norma Baylon José Luis Arilla |
3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Norma Baylon José Luis Arilla |
9 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
Klif Nancy Richey Richey |
7 | 6 | 0 | ||||||||||||||||||
Lesley Turner Fred Stolle |
3 | 4 | |||||||||||||||||||
Margaret Smith Ken Fletcher |
6 | 6 | |||||||||||||||||||
Jeanine Lieffrig Daniel Contet |
4 | 6 | 0 | ||||||||||||||||||
Maria Bueno Thomaz Koch |
6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
Maria Bueno Thomaz Koch |
2 | 6 | 5 | ||||||||||||||||||
Margaret Smith Ken Fletcher |
6 | 4 | 7 | ||||||||||||||||||
Věra Suková Robert Howe |
3 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||
Margaret Smith Ken Fletcher |
6 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
1 st runda | 2 p okrągły | 1/4 finału | ||||||||||||||||||||||
3 p okrągły | ||||||||||||||||||||||||
Lesley Turner Fred Stolle |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
U. Smith Jarl Bibow |
3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Lesley Turner Fred Stolle |
7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Joyce Barclay Mr Hoggs |
5 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Christiane Mercelis Eric Drossart |
4 | 1 | ||||||||||||||||||||||
Joyce Barclay Mr Hoggs |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Lesley Turner Fred Stolle |
6 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Karen Susman Rodney Susman |
4 | 9 | ||||||||||||||||||||||
Robin Lesh Alan Kendall |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Almut Sturm Michel Leclercq |
3 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Robin Lesh Alan Kendall |
4 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||||
Karen Susman Rodney Susman |
6 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||||
Françoise Repoux, panie Bouchaib |
7 | 1 | ||||||||||||||||||||||
Karen Susman Rodney Susman |
9 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Lesley Turner Fred Stolle |
9 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Deidre Catt Mike Sangster |
7 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Deidre Catt Mike Sangster |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Chantal Langanay, pan Giammatica |
4 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Deidre Catt Mike Sangster |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Roberta Beltrame John Stephens |
4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Cathy Lee Crosby Isaías Pimentel |
3 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Roberta Beltrame John Stephens |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Deidre Catt Mike Sangster |
4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Maree Schacht Martin Mulligan |
6 | 3 | 2 | |||||||||||||||||||||
Maree Schacht Martin Mulligan |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Suzanne Schmitt Jacques Chaban-Delmas |
2 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Maree Schacht Martin Mulligan |
6 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||
Helen Slattery Brian Tobin |
8 | 5 | 3 | |||||||||||||||||||||
Monique Salfati Christian Duxin |
1 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||||
Helen Slattery Brian Tobin |
6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
1 st runda | 2 p okrągły | 1/4 finału | ||||||||||||||||||||||
3 p okrągły | ||||||||||||||||||||||||
Robyn Ebbern Bob Hewitt |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Christiane Spinoza Dimitri Sturdza |
3 | 1 | ||||||||||||||||||||||
Robyn Ebbern Bob Hewitt |
||||||||||||||||||||||||
Heide Schildknecht Wilhelm Bungert |
ryczałt | |||||||||||||||||||||||
Francesca Gordigiani Giordano Majoli |
5 | 8 | ||||||||||||||||||||||
Heide Schildknecht Wilhelm Bungert |
7 | 10 | ||||||||||||||||||||||
Robyn Ebbern Bob Hewitt |
6 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Norma Baylon José Luis Arilla |
4 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||
Norma Baylon José Luis Arilla |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Jacqueline Kermina Alain Bresson |
0 | 1 | ||||||||||||||||||||||
Norma Baylon José Luis Arilla |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Irene z Lansalut Ichizo Konishi |
2 | 1 | ||||||||||||||||||||||
C. Kalogeropoulos Nicky Kalogeropoulos |
6 | 4 | 4 | |||||||||||||||||||||
Irene z Lansalut Ichizo Konishi |
2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Norma Baylon José Luis Arilla |
9 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||||
Klif Nancy Richey Richey |
7 | 6 | 0 | |||||||||||||||||||||
Judy Tegart Tony Roche |
||||||||||||||||||||||||
Margot Schultze Clive Brebnor |
ryczałt | |||||||||||||||||||||||
Judy Tegart Tony Roche |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Vicky Berner Norman Perry |
4 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Marie-Jeanne Dusapt Mr Bautista |
2 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Vicky Berner Norman Perry |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Judy Tegart Tony Roche |
3 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Klif Nancy Richey Richey |
6 | 9 | ||||||||||||||||||||||
Klif Nancy Richey Richey |
||||||||||||||||||||||||
Ulla Sandulf Ferenc Komaromy |
ryczałt | |||||||||||||||||||||||
Klif Nancy Richey Richey |
6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Helen grała jako Pat Cramer |
2 | 5 | ||||||||||||||||||||||
Evelyne Terras Bernard Paul |
2 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Helen grała jako Pat Cramer |
6 | 9 | ||||||||||||||||||||||
1 st runda | 2 p okrągły | 1/4 finału | ||||||||||||||||||||||
3 p okrągły | ||||||||||||||||||||||||
Jeanine Lieffrig Daniel Contet |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Liv Paldan Pan Wegner |
1 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Jeanine Lieffrig Daniel Contet |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Judy Alvarez Jim McManus |
2 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Françoise Lemal Koji Watanabe |
1 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Judy Alvarez Jim McManus |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Jeanine Lieffrig Daniel Contet |
||||||||||||||||||||||||
Lea Pericoli Giuseppe Merlo |
ryczałt | |||||||||||||||||||||||
Lea Pericoli Giuseppe Merlo |
6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Carol Rosser Henri Matheson |
1 | 5 | ||||||||||||||||||||||
Lea Pericoli Giuseppe Merlo |
6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Jan Lehane Lew Gerrard |
2 | 5 | ||||||||||||||||||||||
Mary Habitch Jaime Pinto-bravo |
4 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Jan Lehane Lew Gerrard |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Jeanine Lieffrig Daniel Contet |
4 | 6 | 0 | |||||||||||||||||||||
Maria Bueno Thomaz Koch |
6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
Pamela Watermeyer Keith Diepraam |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Linda Lou Crosby Eduardo Zuleta |
4 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Pamela Watermeyer Keith Diepraam |
3 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Annette Van Zyl John Newcombe |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Claudine Pierval Mr McCall |
3 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Annette Van Zyl John Newcombe |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Annette Van Zyl John Newcombe |
0 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Maria Bueno Thomaz Koch |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Jacqueline Rees-Lewis Ronald McKenzie |
1 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||||
Vlasta Kodesova Milan Holeček |
6 | 3 | 5 | |||||||||||||||||||||
Jacqueline Rees-Lewis Ronald McKenzie |
6 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||
Maria Bueno Thomaz Koch |
2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Sally Holdsworth Robert Maud |
2 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Maria Bueno Thomaz Koch |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
1 st runda | 2 p okrągły | 1/4 finału | ||||||||||||||||||||||
3 p okrągły | ||||||||||||||||||||||||
Rosie Darmon Antonio Palafox |
||||||||||||||||||||||||
Helga Masthoff Oamu Ishiguro |
ryczałt | |||||||||||||||||||||||
Rosie Darmon Antonio Palafox |
7 | 4 | 3 | |||||||||||||||||||||
Carmen Coronado José Edison Mandarino |
5 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Patricia McClenaughan Bill Bowrey |
0 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Carmen Coronado José Edison Mandarino |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Carmen Coronado José Edison Mandarino |
ryczałt | |||||||||||||||||||||||
Věra Suková Robert Howe |
||||||||||||||||||||||||
Elizabeth Starkie Graham Stilwell |
7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Anne-Marie Vissault Mr Sack |
5 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Elizabeth Starkie Graham Stilwell |
6 | 8 | 4 | |||||||||||||||||||||
Věra Suková Robert Howe |
2 | 10 | 6 | |||||||||||||||||||||
Jacqueline Berson Frew McMillan |
0 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Věra Suková Robert Howe |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Věra Suková Robert Howe |
3 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||||
Margaret Smith Ken Fletcher |
6 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||||
Elena Subirats Panie Loureiro |
6 | 9 | 6 | |||||||||||||||||||||
Danièle Bouteleux Alain Bouteleux |
3 | 11 | 3 | |||||||||||||||||||||
Elena Subirats Panie Loureiro |
2 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||||
Helga Schultze István Gulyás |
6 | 2 | 5 | |||||||||||||||||||||
Françoise Savy Roger Werksman |
2 | 1 | ||||||||||||||||||||||
Helga Schultze István Gulyás |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Elena Subirats Panie Loureiro |
3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Margaret Smith Ken Fletcher |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Tory Ann Fretz Ray Senkowski |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Nicole Seghers Jean Borotra |
0 | 1 | ||||||||||||||||||||||
Tory Ann Fretz Ray Senkowski |
2 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Margaret Smith Ken Fletcher |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Maylis Burel Andrzej Licis |
ryczałt | |||||||||||||||||||||||
Margaret Smith Ken Fletcher |
||||||||||||||||||||||||