Sport | lekkoatletyka |
---|---|
Organizatorzy | ConSudAtle |
Redagowanie | 5 th |
Miejsca) | San Paulo |
Przestarzały | 22 do23 września 2012 |
Witryny | Stadion Ícaro-de-Castro-Melo |
5 th edycja amerykańskich U23 Lekkoatletyce Mistrzostwach Południowej odbyło się w Sao Paulo , Icaro-de Castro-Melo stadionu , od 22 do23 września 2012organizowane przez CONSUDATLE .
Test | Złoto | Srebro | Brązowy | |||
---|---|---|---|---|---|---|
100 metrów (0,3 m / s) |
Aldemir da Silva Júnior Brazylia |
10 sekund 42 |
Isidro Montoya Colombia |
10 s 45 |
Chavez Ageday Guyana |
10 s 65 |
200 metrów (1,2 m / s) |
Aldemir da Silva Júnior Brazylia |
20 s 51 CR |
Bernardo Baloyes Kolumbia |
Lata 20. 87 |
Arturo Ramírez Wenezuela |
21s 00 |
400 metrów |
Pedro Luiz Burmann Brazylia |
45 s 52 CR |
Arturo Ramírez Wenezuela |
46s 20 |
Stephan James Guyana |
46s 52 |
800 metrów |
Tomás Squella Chili |
1:48:06 |
David Díaz Franco Argentina |
1:48:34 |
Lucirio Garrido Wenezuela |
1 min 48 s 60 |
1500 metrów |
Federico Bruno Argentina |
3:47:13 |
Iván López Chile |
3:48:07 |
Carlos Díaz Chile |
3 min 50 s 01 |
5000 metrów |
Víctor Aravena Chile |
14:16:25 |
Federico Bruno Argentina |
14:24:21 |
Daniel Toroya Boliwia |
14:29:30 |
10000 metrów |
Víctor Aravena Chile |
30:31 93 |
José Luis Rojas Peru |
30:32 82 |
Wily Canchanya Peru |
30:33:11 |
3000 metrów z przeszkodami |
Alexis Peña Wenezuela |
8:53:42 |
Jean Carlos Machado Brazylia |
8:54:53 |
Joaquín Arbe Argentina |
8:55:90 |
110 metrów przez płotki (–0,9 m / s) |
João Vitor de Oliveira Brazylia |
14s 14 |
Robson Braga Brazylia |
14s 28 |
Jefferson Valencia Kolumbia |
14s 57 |
400 metrów przez płotki |
Hederson Estefani Brazil |
51 s 02 |
Alejandro Chala Ekwador |
51 s 11 |
Vinícius Guimarães Brazylia |
51 s 69 |
Wysoki skok |
Talles Frederico Silva Brazylia |
2,21 m CR |
Carlos Layoy Argentina |
2,19 m |
Rafael Uchona dos Santos Brazylia |
2,16 m |
Skok o tyczce |
Matheus da Silva Brazylia |
5,05 m |
Rubén Benítez Argentina |
5,00 m |
Daniel Zupeuc Chile |
4,80 m |
Długi skok |
Rebert Firmiano Brazil |
7,96 m (3,0 m / s) |
Higor Alves Brazylia |
7,72 m (2,3 m / s) |
Emiliano Lasa Urugwaj |
7,63 m (2,7 m / s) |
Potrójny skok |
Jonathan Henrique Silva Brazylia |
16,19 m (2,4 m / s) |
Jean Rosa Brazylia |
15,68 m (2,7 m / s) |
Edwin Murillo Kolumbia |
15,37 m (0,5 m / s) |
Pchnięcie kulą |
Darlan Romani Brazil |
19,93 m CR |
Willian Braido Brazylia |
18,85 m |
Joaquín Ballivián Chile |
17,28 m |
Rzut dyskiem |
Mauricio Ortega Colombia |
53,94 m |
Felipe Lorenzon Brazylia |
51,71 m |
Thiago Negreiros Brazylia |
51,48 m |
Rzut młotem |
Allan Wolski Brazylia |
63,20 m |
Hevertt Álvarez Chile |
61,18 m |
Pedro da Costa Brazil |
60,84 m |
Rzucić oszczepem |
Braian Toledo Argentina |
78,49 m CR |
Tomás Guerra Chile |
71,30 m |
Paulo Enrique da Silva Brazylia |
71,23 m |
Dziesięciobój |
Guillermo Ruggeri Argentina |
7 203 pkt |
Ricardo Herrada Wenezuela |
6930 pkt |
Óscar Campos Wenezuela |
6878 pkt |
20 km pieszo |
Caio Bonfim Brazylia |
1 godz. 23 min 22 s 83 CR |
José Montaña Colombia |
1 godz. 23 min 41 s 57 |
Richard Vargas Wenezuela |
1 godz. 29 min 46 s 67 |
Przekaźnik 4 × 100 metrów |
Brazylia Jackson da Silva Jorge Vides Aldemir da Silva Junior Eric de Jesus |
40 sekund 10 |
Kolumbia Jefferson Walencja Bernardo Baloyes Roberto Murillo Isidro Montoya |
40 lat 14 |
Argentyna Matías Robledo Fabio Martínez Lucas Semino Rubén Benítez |
Lata 40-te 82 |
Przekaźnik 4 × 400 metrów |
Brazylia Anderson Machado dos Santos Willian Carvalho Jonathan da Silva Pedro Luiz Burmann |
3:07:44 |
Wenezuela Noel Campos Lucirio Garrido Cleiderman Medina Arturo Ramírez |
3:08:56 |
Peru Jordy Portilla Andy Martínez Edmundo Díaz Paulo Herrera |
3:14:18 |