druga Joe Public FC
Trzeci San Juan Jabloteh
Najlepszy strzelec (s) Kerry Baptiste (9 goli)

Nawigacja

Eliminacje Mistrzostw Świata 2010 jest dwunastym edycja tego konkursu. Jest rozgrywany pomiędzy osiemnastoma drużynami z dziesięciu związków Karaibskiego Związku Piłki Nożnej .

Trzy najlepsze drużyny kwalifikują się do Ligi Mistrzów CONCACAF 2010-2011 . Są to mieszkańcy wyspy Portoryko, którzy zdobyli tytuł po raz pierwszy w swojej historii, Joe Public FC, który zajął drugie miejsce w konkursie oraz San Juan Jabloteh, który zajął trzecie miejsce w konkursie.

Uczestnicy

Konkurs jest otwarty dla wszystkich mistrzów i wicemistrzów mistrzostw członków CFU, które zakończyły się przed końcem 2009 roku. Rejestracja dla wszystkich zainteresowanych klubów została zamknięta 31 grudnia 2009 roku.

Wraz ze wzrostem liczby zgłoszonych drużyn formuła Klubowych Mistrzostw CFU zmienia się w tym sezonie. W pierwszej rundzie piętnaście klubów rywalizuje o osiem miejsc w drugiej rundzie, podczas meczów grupowych. Trzy najlepsze drużyny z poprzedniej edycji przechodzą bezpośrednio do drugiej rundy, która wyłoni cztery kluby zakwalifikowane do grupy finałowej. Są to mieszkańcy wyspy Portoryko , Joe Public FC i Tempête FC .

W zawodach startuje łącznie 18 drużyn z 10 stowarzyszeń CFU.

CA River Plate Zwycięzca regularnej fazy Mistrzostw Portoryko 2009
Saint Vincent i Grenadyny Aleje United FC Mistrz Saint Vincent i Grenadyn 2008-2009
Systemy 3 FC Wicemistrz Saint Vincent i Grenadyn 2008-2009
Surinam Walking Bout Company Mistrz Surinamu 2008-2009
SV Leo Victor Wicemistrz Surinamu 2008-2009
Trynidad i Tobago Joe Public FC Mistrz Trynidadu i Tobago 2009
Lokalizacja drużyn zgłoszonych do CFU Club Championship.
Mapa lokalizacji Ameryki Środkowej.svg Surinam:
SV Leo Victor
Walking Bout Company Lokalizator miasta 5.svg Wyspiarze z Portoryko Lokalizator miasta 5.svg CA River Plate Lokalizator miasta 5.svg Bayamón FC Lokalizator miasta 5.svg San Juan Jabloteh Lokalizator miasta 5.svg Joe Public FC Lokalizator miasta 5.svg Alfa wielka fc Lokalizator miasta 5.svg Gujana Defence Force FC Lokalizator miasta 5.svg Pumy z Devonshire Lokalizator miasta 5.svg Elite SC Lokalizator miasta 5.svg Storm FC Lokalizator miasta 5.svg Wyścigi Gonaïves Lokalizator miasta 5.svg Posiadłość kąpielowa Lokalizator miasta 5.svg Aleje United FC Lokalizator miasta 5.svg Systemy 3 FC Lokalizator miasta 5.svg SV Hubentut Fortuna Lokalizator miasta 5.svg Fryzjer CSD

Fazy ​​grupowe

Dwóch najlepszych z każdej grupy zostaje bezpośrednio zakwalifikowanych do drugiej rundy konkursu, a także najlepsza trzecia z czterech grup.

grupa A

Mecze rozgrywane są na stadionie Ergilio Hato w Willemstad na Antylach Holenderskich .

Szczegółowe wyniki grupy A
16 marca 2010 Płyta rzeczna 3 - 1 Wyścigi Gonaïves Stadion Ergilio Hato , Willemstad
Carlos Alberto Delgado Bramka zdobyta po 45 minutach45 th
Raúl Ruiz Bramka zdobyta po 48 minutach48 th Gol strzelony po 54 minutach 54 th
Clernant Clerjuste Gol strzelony po 77 minutach77 tys Widzów: 1200
Sędziowie: Geoffrey Hospedales
Raport
16 marca 2010 Fryzjer CSD 3 - 1 SV Hubentut Fortuna Stadion Ergilio Hato , Willemstad
Edgar Cassiani Perez Bramka zdobyta po 42 minutach42 th Gol strzelony po 49 minutach 49 th
Luis Cassiani Bramka zdobyta po 75 minutach75 th
Tyrone Maria Bramka zdobyta po 21 minutach21 czerwca Widzów: 1200
Sędziowie: Lee Davis
Raport
18 marca 2010 SV Hubentut Fortuna 1 - 5 CA River Plate Stadion Ergilio Hato , Willemstad
Lisandro Trenidad Gol strzelony po 54 minutach54 tys Carlos Alberto Delgado Bramka zdobyta po 11 minutach11 e
Claudio Ariel Rojas Bramka zdobyta po 45 minutach45 th Bramka zdobyta po 90 minutach 90 th
Juan Sara Bramka zdobyta po 48 minutach48 th Gol strzelony po 64 minutach 64 TH
Widzów: 1000
Raport
18 marca 2010 Fryzjer CSD 0 - 1 Wyścigi Gonaïves Stadion Ergilio Hato , Willemstad
Clernant Clerjuste Bramka zdobyta po 66 minutach66 tys Widzów: 1000
Raport
20 marca 2010 Wyścigi Gonaïves 1 - 1 SV Hubentut Fortuna Stadion Ergilio Hato , Willemstad
Clernant Clerjuste Bramka zdobyta po 8 minutach8 th Tyrone Maria Bramka zdobyta po 40 minutach40 tys Widzów: 2800
Raport
20 marca 2010 Fryzjer CSD 0 - 4 CA River Plate Stadion Ergilio Hato , Willemstad
Juan Sara Bramka zdobyta po 11 minutach11 th Bramka zdobyta po 75 minutach 75 th
Alejandro Russo Gol strzelony po 62 minutach62 th
Raúl Ruiz Bramka zdobyta po 78 minutach78 th
Widzów: 2800
Raport
  Grupa B

Mecze rozgrywane są na stadionie Juana Ramóna Loubriela w Bayamón w Portoryko .

Szczegółowe wyniki grupy B
27 marca 2010 Systemy 3 FC 0 - 4 Bayamón FC Stadion im. Juana Ramóna Loubriela , Bayamón
Raport
28 marca 2010 Bayamón FC 2 - 2 Systemy 3 FC Stadion im. Juana Ramóna Loubriela , Bayamón
  Grupa C

Mecze rozgrywane są w Victoria Park  (w) w Kingstown w Saint Vincent i Grenadyny .

Roche Emanuelson Bramka zdobyta po 90 minutach90 th
Kerry Baptiste Bramka zdobyta po 15 minutach15 th Bramka zdobyta po 63 minutach 63 th
Andre Toussaint Gol strzelony po 61 minutach61 th
Marcus Joseph Gol strzelony po 79 minutach79 th
Widzów: 2700
Sędzia: Trevor Taylor
Raport
19 marca 2010 Aleje United FC 2 - 2 Pumy z Devonshire Victoria Park  (w) , Kingstown
Emerald George Bramka zdobyta po 66 minutach66 th
Damal Francis Gol strzelony po 88 minutach88 th ( pen. )
Aljame Zuill Bramka zdobyta po 21 minutach21 st.
Damico Coddington Gol strzelony po 41 minutach41 st
Sędziowie: Roland Persaud
Raport
21 marca 2010 Pumy z Devonshire 2 - 5 SV Leo Victor Victoria Park  (w) , Kingstown
Damico Coddington Gol strzelony po 55 minutach55 tys.
Kwame Steede Bramka zdobyta po 90 minutach90 tys
Stefano Rijssel Bramka zdobyta po 29 minutach29 e Bramka zdobyta po 45 minutach 45 e Gol strzelony po 79 minutach 79 e
Geovanni Tiendari Bramka zdobyta po 43 minutach43 e
Roche Emanuelson Gol strzelony po 47 minutach47 e
Widzów: 3000
Raport
21 marca 2010 Aleje United FC 0 - 6 Joe Public FC Victoria Park  (w) , Kingstown
Kareem Młoda Bramka zdobyta po 7 minutach7 e
Kerry Baptiste Gol strzelony po 47 minutach47 th Bramka zdobyta po 68 minutach 68 th Bramka zdobyta po 75 minutach 75 th
Conrad Smith Bramka zdobyta po 90 minutach90 th Bramka zdobyta po 90 minutach 90 th
Widzów: 3500
Raport
23 marca 2010 Joe Public FC 8 - 2 Pumy z Devonshire Victoria Park  (w) , Kingstown
Andre Toussaint Bramka zdobyta po 11 minutach11 th
Marcus Joseph Bramka zdobyta po 18 minutach18 e
Kerry Baptiste Gol strzelony po 31 minutach31 th
Trent Bożego Narodzenia Gol strzelony po 44 minutach44 th
Hayden Tinto Bramka zdobyta po 67 minutach67 th Bramka zdobyta po 75 minutach 75 th
Lovintz Tota Bramka zdobyta po 46 minutach46 th
Kwame Steede Bramka zdobyta po 74 minutach74 th
Widzów: 650
Sędzia: Roland Persaud
Raport
23 marca 2010 Aleje United FC 3 - 1 SV Leo Victor Victoria Park  (w) , Kingstown
Myron Samuel Bramka zdobyta po 21 minutach21 e
Romano Snagg Bramka zdobyta po 66 minutach66 e Bramka zdobyta po 90 minutach 90 e
Roche Emanuelson Gol strzelony po 31 minutach31 tys Widzów: 1500
Raport
  Grupa D Zaszeregowanie
Ranga Zespół Pts jot sol NIE P Bp Pne Różnica Wyniki (▼ dom., ► wew.) Turnia WBC Domyślne
1 Alfa wielka fc 4 2 1 1 0 4 2 +2 Alfa wielka fc 1-1 3-1
2 Walking Bout Company 4 2 1 1 0 3 2 +1 Walking Bout Company 2-1
3 Gujana Defence Force FC 0 2 0 0 2 2 5 -3 Gujana Defence Force FC

Druga runda

W drugiej rundzie bierze udział dziewięć zakwalifikowanych z pierwszej rundy oraz trzy najlepsze drużyny CFU Club Championship 2009. Dwanaście klubów jest podzielonych na cztery pule po trzy drużyny, tylko pierwszy awansuje do puli finałowej.

Grupa E Zaszeregowanie
Ranga Zespół Pts jot sol NIE P Bp Pne Różnica Wyniki (▼ dom., ► wew.) Isl Rac
1 Wyspiarze z Portoryko 6 2 2 0 0 5 0 +5 Wyspiarze z Portoryko 3-0
2 Wyścigi Gonaïves 0 2 0 0 2 0 5 -5 Wyścigi Gonaïves 0-2
3 SV Leo Victor przepada
Grupa F Zaszeregowanie
Ranga Zespół Pts jot sol NIE P Bp Pne Różnica Wyniki (▼ dom., ► wew.) Zatoka zdrowaśka
1 Bayamón FC 6 2 2 0 0 8 2 +6 Bayamón FC 3-0
2 Aleje United FC 0 2 0 0 2 2 8 -6 Aleje United FC 2-5
3 Pakiet Storm FC
Grupa G Zaszeregowanie
Ranga Zespół Pts jot sol NIE P Bp Pne Różnica Wyniki (▼ dom., ► wew.) Jua RPl Turnia
1 San Juan Jabloteh 6 2 2 0 0 3 0 +3 San Juan Jabloteh 1-0 2-0
2 Płyta rzeczna 1 2 0 1 1 1 2 -1 Płyta rzeczna 1-1
3 Alfa wielka fc 1 2 0 1 1 1 3 -2 Alfa wielka fc
Grupa H Zaszeregowanie
Ranga Zespół Pts jot sol NIE P Bp Pne Różnica Wyniki (▼ dom., ► wew.) Joe WBC Sys
1 Joe Public FC 6 2 2 0 0 8 1 +7 Joe Public FC 5-0 3-1
2 Walking Bout Company 3 2 1 0 1 2 5 -3 Walking Bout Company 2-0
3 System 3 FC 0 2 0 0 2 1 5 -4 System 3 FC

Faza końcowa

Ranga Zespół Pts jot sol NIE P Bp Pne Różnica Wyniki (▼ dom., ► wew.) Isl Joe Jua Zatoka

Uwagi

1. Elite SC wycofa się przed rozpoczęciem zawodów.
  2. The Bath nieruchomości traci przed rozpoczęciem zawodów.

Bibliografia

1. (w) „  Elite SC wycofuje się z klubowych mistrzostw CFU  ” [ archiwum28 marca 2010] , CONCACAF,23 marca 2010
  2. (w) "  Bath Estate wycofuje się z mistrzostw klubowych CFU  " [ archiwum7 maja 2010] , CONCACAF,25 marca 2010