Najlepszy napastnik Marie-Aurelle Awona (1, przeciwko jej obozowi)
Koszulki
Zestaw lewe ramię nzl18h.png Body kit nzl18h.png Zestaw prawego ramienia nzl18h.png Spodenki zestaw nikefootballblacklogo.png Zestaw skarpet nikefootballnewzealand2018h.png Dom Zestaw lewe ramię nzl18a.png Body kit nzl18a.png Zestaw prawego ramienia nzl18a.png Spodenki zestaw nikefootballwhitelogo.png Zestaw skarpetek nikefootballnewzealand2018a.png Na zewnątrz
Drużyna Nowej Zelandii w piłce nożnej kobiet

Zespół Nowej Zelandii piłki nożnej kobiet bierze udział w Pucharze Świata w 2019 roku , która odbyła się we Francji od7 czerwca 2019 r w 7 lipca 2019 r.

Kwalifikacja

Nowa Zelandia wygrywa Puchar damskiej Oceania Cup w 2018 roku w zupełnie niezrównoważonej konkurencji poprzez zsumowanie pięć meczów, pięć zwycięstw, czterdzieści trzy cele do zera zrealizowane. Drużyna pokonała drużynę Nowej Kaledonii w półfinale z wyraźnym wynikiem 8-0, tak samo w finale z drużyną Fidżi .

Przygotowanie

Mecze przygotowawcze

Nowozelandzkie mecze przygotowawcze do Mistrzostw Świata w piłce nożnej kobiet 2019
Przyjazna gra Stany Zjednoczone 5 - 0 Nowa Zelandia Busch Stadium , St. Louis , Missouri
Raport
Przyjazna gra Meksyk 1 - 2 Nowa Zelandia Red Bull Academy, Whippany  (en) , New Jersey
22 maja 2019 r
16:00 ( UTC - 05:00 )
Ovalle Gol zdobyty po 81 minutach81 e ( 0–2 ) Bramka zdobyta po 24 minutach24 th ( pen. ) White

Raport
Przyjazna gra Walia 1 - 0 Nowa Zelandia Cardiff International Sports Stadium  (w) , Cardiff
4 czerwca 2019 r
( Decydujące podaniePrzełączanie ) Zielony Bramka zdobyta po 90 + 1 minucie90 + 1 e ( 0 - 0 ) Brak36 th Gregoriusa Arbitraż: Lizzy van der Helm
Raport

Gracze i wsparcie techniczne

Podczas szkolenia sesji w Le Havre ,10 czerwca 2019 r, obrońca Meikayla Moore poważnie zraniła piętę achillesową. Nicole Stratford , zawodniczka, która brała udział w rajdzie przed Mistrzostwami Świata, ale która nie miała wyboru, zostaje wezwana do zastąpienia Meikayli Moore na linii .

Konkurencja

Sformatuj i rysuj

24 drużyny zakwalifikowane do Pucharu Świata podzielone są na cztery czapki po sześć drużyn. W losowaniu tworzy się sześć grup po cztery drużyny, a po cztery drużyny w każdej grupie pochodzą z innego kapelusza. Te rywalizują po jednym: na koniec trzech dni dwóch pierwszych z każdej grupy kwalifikuje się do rundy 16, a także cztery najlepsze trzecie grupy.

Hat 3 składa się z drużyn azjatyckich ( Korea Południowa , Chiny i Tajlandia ) obok dwóch Europejczyków ( Włochy , Szkocja ) oraz reprezentanta z Oceanii w Nowej Zelandii .

W wyniku remisu przeciwnikami są Holandia , Kanada i Kamerun .

Raport
Zestaw lewe ramię nzl18h.png Body kit nzl18h.png Zestaw prawego ramienia nzl18h.png Spodenki zestaw nikefootballblacklogo.png Zestaw skarpetek poland18h.png Nowa Zelandia Zestaw lewe ramię ned19hw.png Body kit ned19hw.png Zestaw prawe ramię ned19hw.png Krótkie spodenki neder18h2.png Zestaw skarpet ned19hw.png Holandia

4 Merel van Dongen Przyszedł po 71 minutach71 tys
19 Jill Roord Bramka zdobyta po 90 + 2 minutach90 + 2 ND Przyszedł po 76 minutach76 tys

Sędzia czwarty:
Maria Carvajal Sędzia wideo: Carlos Del Cerro Grande Asystent sędziego wideo: Felisha Mariscal Tiago Martins Kobieta meczu: Lieke Martens

Raport
Zestaw lewe ramię canada19h.png Canada body kit19h.png Zestaw prawe ramię canada19h.png Krótkie spodenki canada19h.png Zestaw skarpet eng18a.png Kanada Zestaw lewe ramię nzl18h.png Body kit nzl18h.png Zestaw prawego ramienia nzl18h.png Spodenki zestaw nikefootballblacklogo.png Zestaw skarpetek poland18h.png Nowa Zelandia

11 Desiree Scott
15 Książę Nichelle Bramka zdobyta po 79 minutach79 tys Wymieniony po 84 minutach84 tys

Makoto Bozono
Kate Jacewicz Sędzia wideo: José María Sánchez Asystent sędziego wideo: Kathryn Nesbitt Paweł Gil Kobieta meczu: Jessie Fleming

: Kateryna Monzul
Takounda 69 tysOstrzeżony po 69 minutach Raport Ostrzeżony po 68 minutach 68 th Zielony
Zestaw lewe ramię cmr19h.png Body kit cmr19h.png Zestaw prawe ramię cmr19h.png Kit shorts.png Zestaw socks.png Kamerun Zestaw lewe ramię nzl18h.png Body kit nzl18h.png Zestaw prawego ramienia nzl18h.png Spodenki zestaw nikefootballblacklogo.png Zestaw skarpetek poland18h.png Nowa Zelandia

KAMERUN:
Bramkarz 1 Annette Ngo Ndom
11 Marie-Aurelle Awona Bramka zdobyta po 80 minutach80- ty ( CSC )
6 Estelle Johnson
5 Augustine Ejangue
4 Yvonne leuko
8 Raissa Feudjio
7 Gabrielle Onguéné Kapitan
10 Jeannette Yango Wymieniony po 84 minutach84 tys
3 Ajara Nchout Gol zdobyty po 57 minutach57 p ,Bramka zdobyta po 90 + 5 minutach 90 + 5 th
22 Michaela Abam
17 Gaelle Enganamouit Wymieniony po 54 minutach54 tys
Zastępcy:
21 Alexandra Takounda Ostrzeżony po 69 minutach 69 tys Przyszedł po 54 minutach54 tys

Oleksandra Ardasheva
Sandra Braz Sędzia wideo: Massimiliano Irrati Asystent sędziego wideo: Lisa Rashid Bastian Dankert Kobieta meczu: Ajara Nchout

Abby erceg 90 90 90 270 - - 3 3
Anna zielona - Przyszedł po 62 minutach62 nd  Wymieniony po 68 minutach68 th 68 th