Trofeum Mistrzów 2020

Ten artykuł jest szkicem do rozgrywek piłkarskich i Francji .

Możesz dzielić się swoją wiedzą doskonaląc ją ( jak? ) Zgodnie z zaleceniami odpowiednich projektów .

Trofeum Mistrzów 2020 Opis tego obrazu, również skomentowany poniżej Obraz trofeum mistrzów 2020 Generał
Sport Piłka nożna
Organizator (e) LFP
Redagowanie 44 tys
Miejsca) Stadion Bollaert-Delelis , Lens
Przestarzały 13 stycznia 2021
Uczestnicy 2

Posiadacz tytułu Paryż Saint-Germain (9)
Zwycięzca Paris Saint-Germain ( 10 th tytuł)
Finalista Olimpijska Marsylia

Nawigacja

Wydanie 2020 Champions Trophy jest 44 th  edycja Trophy Mistrzów . Pierwotnie zaplanowane na1 st August 2020spotkanie zostaje przełożone z powodu zawirowań w kalendarzu sportowym związanych z pandemią Covid-19 , na strój na13 stycznia 2021w Obiektyw .

Mecz zmierzy się z Paris Saint-Germain , zwycięzcą Mistrzostw Francji 2019-2020 i Pucharu Francji 2019-2020 , z Olympique de Marseille , wicemistrzem Francji. To już drugi raz po edycji 2010 plakatem tego konkursu jest OM-PSG .

Rywalizacja wygrała Paris Saint-Germain, która wygrała z OM wynikiem 2 gole do 1.

Wybór miasta gospodarza

W luty 2020, Profesjonalna Liga Piłkarska przywołuje trzy możliwości organizacji Trofeum Mistrzów 2020, które odbędzie się w dniu1 st sierpień 2020 : Abidżan , Minneapolis i Bordeaux . Decyzja miała zostać podjęta wiosną, ale miasto nie zostało wybrane ze względu na pandemię Covid-19 .

W grudzień 2020, zarząd ligi decyduje, po konsultacji, że mecz odbędzie się na stadionie Bollaert-Delelis w Lens , co wyjaśnia sytuację zdrowotną tego spotkania na terytorium Francji. Zgłosiło się dziewięć innych francuskich miast, w tym Bordeaux , Nicea , Valenciennes , Le Havre , Reims , Ajaccio i Nancy .

Arkusz meczowy

Zasady meczu są następujące: czas trwania meczu wynosi 90 minut, następnie w przypadku remisu obie drużyny decydują bezpośrednio podczas serii rzutów karnych .

Trofeum Mistrzów Paryż Saint Germain 2 - 1 Olimpijska Marsylia Stadion Bollaert-Delelis , Lens
13 stycznia 2021
21:00.
Icardi Bramka zdobyta po 39 minutach39 th
Neymar Bramka zdobyta po 85 minutach85 th ( pióra. )
( 1 - 0 ) Gol strzelony po 89 minutach89 th Payet (Decydujące podanie Thauvin ) Widzowie: 0 (w kamerze )
Nadawca: Canal + i Téléfoot Sędzia
: Ruddy Buquet Sędzia wideo  : Willy Delajod

Mbappé 90 tysOstrzeżenie po 90 minutach Raport Ostrzeżenie po 17 minutach 17 th Radonjić 26 th Nagatomo 72 e Lirola 77 e Alvaro
Ostrzeżenie po 26 minutach
Ostrzeżenie po 72 minutach
Ostrzeżenie po 77 minutach

Paris Saint-Germain vs Marsylia 2021-01-13.svg
Zestaw lewego ramienia psg2021H.png Zestaw body psg2021H.png Zestaw prawego ramienia psg2021H.png Zestaw spodenki.png Zestaw skarpet psgfc2021h.png Paryż Saint Germain