Turniej tenisa w Lipsku (WTA 1998) | ||||||||
Redagowanie | Sparkassen Cup International GP | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przestarzały | Od 2 do08 listopada 1998 | |||||||
Lokalizacja | Lipsk | |||||||
Kategoria | Poziom II | |||||||
Powierzchnia | Dywan ( wew. ) | |||||||
Obdarowanie | 450 000 $ | |||||||
Prosty | 5 rund (28 graczy) Steffi Graf |
|||||||
Podwójnie | 4 rundy (16 drużyn) Elena Likhovtseva Ai Sugiyama |
|||||||
Turniej tenisowy w Lipsku | ||||||||
| ||||||||
Lipsk Tennis Tournament to profesjonalnych damski tenis turniej. Edycja 1998 , sklasyfikowana w kategorii Tier II , odbywa się od 2 do08 listopada 1998.
Steffi Graf wygrywa singiel kobiet. W finale pokonała Nathalie Tauziat , wygrywając tym razem na 104 th tytuł w karierze na WTA Tour .
W grze podwójnej wygrywają Elena Likhovtseva i Ai Sugiyama .
Cztery nasiona są wyłączone z pierwszej rundy.
N O | Figlarny | Wynik | Ostateczny przeciwnik |
---|---|---|---|
1 | Arantxa Sánchez | 2 p okrągły | Anne-Gaëlle Sidot ( Q ) |
2 | Nathalie Tauziat | Finał | Steffi Graf ( WC ) |
3 | Dominique monami | 1/2 finału | Steffi Graf ( WC ) |
4 | Irina Spîrlea | 1/2 finału | Nathalie Tauziat (2) |
5 | Amanda Coetzer | 2 p okrągły | Sarah Pitkowski |
6 | Ai Sugiyama | 2 p okrągły | Steffi Graf ( WC ) |
7 | Natasha Zvereva | 1/4 finału | Dominique Monami (3) |
8 | Anke huber | 1/4 finału | Nathalie Tauziat (2) |
N O | Figlarny | Wynik | Ostateczny przeciwnik |
---|---|---|---|
1 | Anne-Gaëlle Sidot | 1/4 finału | Steffi Graf ( WC ) |
2 | Sylvia Plischke | 2 p okrągły | Natasha Zvereva (7) |
3 | Elena Tatarkova | 1 st runda | Amanda Coetzer (5) |
4 | Rita Grande | 1 st runda | Magüi Serna |
N O | Figlarny | Wynik | Ostateczny przeciwnik |
---|---|---|---|
1 | Steffi Graf | Zwycięstwo | Nathalie Tauziat (2) |
2 | Sandra Klösel | 1 st runda | Ai Sugiyama (6) |
3 | Barbara Rittner | 1 st runda | Sarah Pitkowski |
N O | Zespół | Wynik | Ostateczni przeciwnicy |
---|---|---|---|
1 |
Arantxa Sánchez Natasha Zvereva |
1/4 finału |
Laurence Courtois Barbara Schett |
2 |
Alexandra Fusai Nathalie Tauziat |
1/2 finału |
Manon Bollegraf Irina Spîrlea |
3 |
Katrina Adams Larisa Neiland |
1 st runda |
Manon Bollegraf Irina Spîrlea |
4 |
Elena Likhovtseva Ai Sugiyama |
Zwycięstwo |
Manon Bollegraf Irina Spîrlea |
N O | Zespół | Wynik | Ostateczni przeciwnicy |
---|---|---|---|
1 |
Sylvia Plischke Patricia Wartusch |
1/4 finału |
Elena Likhovtseva Ai Sugiyama (4) |
N O | Zespół | Wynik | Ostateczni przeciwnicy |
---|---|---|---|
1 |
Mia Buric Steffi Graf |
1 st runda |
Arantxa Sánchez Natasha Zvereva (1) |
N O | Zespół | Wynik | Ostateczni przeciwnicy |
---|---|---|---|
1 |
Christina Singer Helena Vildová |
1 st runda |
Sabine Appelmans Miriam Oremans |