Miejsca) Stadion Mustafy Tchakera ( Blida )

Zwycięzca ES Setif
Finalista Al Ahly SC

Nawigacja

2015 CAF Supercup (oficjalnie CAF Pomarańczowa Supercup 2015 , nazwa związana sponsoringu) jest 23 rd edition CAF Supercup .

Doły mecz ES Sétif , zwycięzca 2014 Afrykańska Liga Mistrzów, przeciwko Al-Ahly Kair , zwycięzcy 2014 Puchar Konfederacji .

Spotkanie odbywa się w dniu 21 lutego 2015na stadionie Mustapha-Tchaker , w Blida , Algieria .

ES Sétif zostaje pierwszym klubem algierskim, który wygrał CAF Supercup po pokonaniu Al Ahly SC wynikiem 6 do 5 w serii rzutów karnych (1-1 po dogrywce ).

Uczestnicy

Zwycięzca Ligi Mistrzów

Zwycięzcą Ligi Mistrzów 2014 jest ES Sétif . To jego drugi tytuł w tym konkursie.

Zdobywca Pucharu Konfederacji

Zwycięzcą Pucharu Konfederacji został klub Al Ahly SC . Wygrał sześć CAF Super Cups (2001, 2005, 2006 , 2008, 2013 , 2014 ).

Mecz

Finał 2015 ES Setif 1-1 Al Ahly SC Stadion Mustapha-Tchaker , Blida
21 lutego 2015
16:00 ( UTC + 1 )
Ziaya Gol strzelony po 70 minutach70 tys ( 0-0 ) Bramka zdobyta po 90 + 5 minutach90 + 5 p Moteab Arbitraż: N. Doué