Théo (13)

Koszulki

Zestaw lewe ramię blackborder.png Body kit blackcollar.png Zestaw prawe ramię blackborder.png Kit shorts.png Zestaw socks.png Dom Zestaw lewe ramię.png Kit body.png Zestaw prawe ramię.png Kit shorts.png Zestaw socks.png Na zewnątrz

Chronologia

+1.959 - +1.960 sezon z uniwersyteckim klubie Stade Rennes zaczyna16 sierpnia 1959zakończy się pierwszym dniem mistrzostw Francji Division 129 maja 1960 z ostatnim dniem zawodów.

Stade Rennes UC jest również zaangażowany w Coupe de France . Wyeliminowany w 1/8 finału został przeniesiony do Pucharu Charlesa Drago .

Podsumowanie sezonu

Po dobrym sezonie 1958-1959, Stade Rennes przeżywał trudniejszy rok w 1. lidze. Latem jeden z liderów klubu odchodził w osobie bliskiego sercu Antoine'a Cuissarda , który wyjechał do FC Lorient . serce do zajęcia stanowiska trenera-gracza. Zastąpił go w ataku gabońskiego Monday Ossey , ale będzie miał pewne trudności z integracją ze swoją nową formacją. Kolejne duże odejście od pomocnika Nicolasa Imbernona , którego pozycję na stanowisku zastąpił Stephan Ziemczak , wieloletni przyjaciel Théo, odkąd obaj mężczyźni znają się od 13 roku życia. W dziale przylotów zwracamy uwagę na obiecujących młodych ludzi: obrońcę René Cédolina i skrzydłowego Giovanniego Pellegriniego .

Rozpoczęty nieśmiało sezon w Rennes szybko okaże się skomplikowany. Wskazując nadal środku klasyfikacji pod koniec września, Rennais zanurzyć się w czerwonej strefie podczas upadku, i zajmują 17 th  miejsce, które od strefy spadkowej, do 1 st  listopad . Przełom nadciągnął zimą, zanim seria trzech zwycięstw w marcu wyprowadziła Rennes z zastoju. Dzięki zdobytym sześciu punktom SRUC zapewnia utrzymanie w ciągu trzech dni od zakończenia mistrzostw, ale zajmuje jednak tylko trochę genialne piętnaste miejsce.

Niezwykły epizod pod koniec sezonu (i chociaż utrzymanie jest już wykupione), Stade Rennes znajduje się bez bramkarza. Jacques Rouillé , właściciel, jest kontuzjowany, a jego następca Bernard Josse musi rozegrać ważny mecz z rezerwą. Wreszcie klub znajduje rozwiązanie, angażując się w ekstremalne Jacques NICLAUSE , a następnie za darmo i już na miejscu. Podpisuje swoją licencję w czwartek 5 maja i gra z zawodowcami w następną niedzielę. Podczas tego meczu Henri Guérin musi ubolewać nad nieobecnością Dombecka . On wyrówna Stephan Ziemczak na czele, i zajmuje jego miejsce w środku, grając na swoim przedostatnim meczu 39 profesjonalnych.

W krajowych pucharach, daleko od powtórzenia występów z poprzedniego sezonu, Stade Rennes przegrał w fazie pucharowej Coupe de France przeciwko Saint-Étienne , zanim spadł z wejścia do Drago Cup u siebie z francuskim stadionem .

Nicolas Imbernon Francja SO Montpellier
Patrice Mayet Francja FC Nantes (pożyczka)
Antoine Pascual Francja SO Montpellier
Pierre Teysseyre Francja AS Aix-en-Provence

Skład sezonu

Opublikuj ¹ Nat. ² Nazwisko Narodziny Wybór ³ Mistrzostwo Puchar Francji Puchar Drago Sezon całkowity Uwagi
W ENG Guy Méano 11 listopada 1934 - 32 4 0 0 0 0 32 4
sol ENG Jacques Niclause 31 grudnia 1933 - 2 0 0 0 0 0 2 0 Zaangażowany w Maj 1960
W Flaga Gabonu (1959–1960) .svg GAB ( CF ) Poniedziałek ossey 26 lipca 1933 - 27 9 3 3 1 0 31 12
W ENG Giovanni Pellegrini 25 czerwca 1940 - 10 3 3 0 1 1 14 4
re ENG Jacques Poulain 6 sierpnia 1932 - 13 0 2 0 0 0 15 0
sol ENG Jacques Rouillé 28 czerwca 1936 - 35 0 3 0 1 0 39 0
W ENG Théodore Szkudlapski znany jako Théo 17 listopada 1935 - 38 11 3 2 1 0 42 13
M ENG Stephan Ziemczak 14 sierpnia 1936 b 30 0 3 0 1 0 34 0

Typ drużynowy

To najczęściej spotykana formacja na mistrzostwach.

Puste boisko do piłki nożnej PNG

Rdza Rdza Menn Gouès Boutet Boutet Gouès Menn Gaulon Gaulon Ziemczak Ziemczak Méano Méano Theo Theo Mahi Mahi Dombeck Dombeck Ossey Ossey

Spotkania sezonu

Wymienianie kolejno

Mecz Przestarzały Konkurencja Wieża Przeciwnik Lokalizacja ¹ Wynik Klasa. Strzelcy dla Stade Rennes
1 16 sierpnia Dywizja 1 1 Francuski stadion mi Wsparcie dla symboli vot.svg 2–1 5 Dombeck Strzelony gol Strzelony gol
2 23 sierpnia Dywizja 1 2 Lyon re Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 1–2 10 Dombeck Strzelony gol
3 30 sierpnia Dywizja 1 3 Tulon mi Wsparcie dla symboli vot.svg 1-0 8 Theo Strzelony gol
4 6 września Dywizja 1 4 Monako re Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 1–2 10 Dombeck Strzelony gol
5 13 września Dywizja 1 5 Le Havre mi Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 2–4 13 Theo Strzelony gol Strzelony gol
6 16 września Dywizja 1 6 Reims mi Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 1-2 15 Mahi Strzelony gol
7 20 września Dywizja 1 7 Valenciennes re Wsparcie dla symboli vot.svg 2-1 14 Mahi TheoStrzelony gol Strzelony gol
8 27 września Dywizja 1 8 Tuluza mi Wsparcie dla symboli vot.svg 2–1 9 Théo MéanoStrzelony gol Strzelony gol
9 1 st  październik Dywizja 1 9 Limoges re Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 0–2 12
10 4 października Dywizja 1 10 Sedan re Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 1–2 13 Méano Strzelony gol
11 11 października Dywizja 1 11 Strasburg mi Symbol neutralny vote.svg 1–1 13 Theo Strzelony gol
12 18 października Dywizja 1 12 Angers re Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 2-3 16 Mahi TheoStrzelony gol Strzelony gol
13 25 października Dywizja 1 13 RC Paris mi Wsparcie dla symboli vot.svg 2-0 14 Theo Strzelony gol Strzelony gol
14 29 października Dywizja 1 14 Sochaux re Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 0–1 16
15 1 st  listopad Dywizja 1 15 Obiektyw mi Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 0-1 17
16 8 listopada Dywizja 1 16 bordeaux re Wsparcie dla symboli vot.svg 1-0 15 Ascencio Strzelony gol
17 15 listopada Dywizja 1 17 Saint Etienne mi Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 1-2 15 Ossey Strzelony gol
18 22 listopada Dywizja 1 18 Nimes re Symbol neutralny vote.svg 1–1 15 Ossey Strzelony gol
19 29 listopada Dywizja 1 19 Miły mi Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 1–3 16 Mahi Strzelony gol
20 6 grudnia Dywizja 1 20 Reims re Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 0–1 16
21 20 grudnia Dywizja 1 21 Sochaux mi Symbol neutralny vote.svg 2-2 16 Mahi OsseyStrzelony gol Strzelony gol
22 27 grudnia Dywizja 1 22 Strasburg re Wsparcie dla symboli vot.svg 4–0 16 Ossey Hauss ( CSC )Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol Wypisane przeciwko jego obozowi
23 3 stycznia Dywizja 1 23 Limoges mi Wsparcie dla symboli vot.svg 2–1 13 Ossey MéanoStrzelony gol Strzelony gol
24 10 stycznia Dywizja 1 24 Saint Etienne re Symbol neutralny vote.svg 0-0 13
25 17 stycznia Dywizja 1 25 Sedan mi Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 0-2 15
26 24 stycznia Puchar Francji 1/32 finału Montreuil NIE Wsparcie dla symboli vot.svg 4-0 Dombeck Ossey ThéoStrzelony gol Strzelony gol Strzelony gol Strzelony gol
27 31 stycznia Dywizja 1 26 Tulon re Symbol neutralny vote.svg 3–3 15 Dombeck Mahi PellegriniStrzelony gol Strzelony gol Strzelony gol
28 7 lutego Dywizja 1 27 Nimes mi Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 0-3 16
29 14 lutego Puchar Francji 1/16 finału Hautmont NIE Wsparcie dla symboli vot.svg 2-1 Ossey DombeckStrzelony gol Strzelony gol
30 21 lutego Dywizja 1 28 Miły re Wsparcie dla symboli vot.svg 3–1 15 Hernas Théo PellegriniStrzelony gol Strzelony gol Strzelony gol
31 28 lutego Dywizja 1 29 Monako mi Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 0-5 16
32 6 marca Puchar Francji 1/8 finału Saint Etienne NIE Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 1-2 Theo Strzelony gol
33 Marzec 13 Dywizja 1 30 Obiektyw re Wsparcie dla symboli vot.svg 2–0 15 Ascencio DombeckStrzelony gol Strzelony gol
34 20 marca Dywizja 1 31 bordeaux mi Wsparcie dla symboli vot.svg 1-0 13 Mahi Strzelony gol
35 27 marca Dywizja 1 32 Tuluza re Wsparcie dla symboli vot.svg 1–0 13 Ossey Strzelony gol
36 3 kwietnia Puchar Drago 3 p  okrągły Francuski stadion re Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 2-3 później Hernas PellegriniStrzelony gol Strzelony gol
37 10 kwietnia Dywizja 1 33 Angers mi Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 0–2 14
38 17 kwietnia Dywizja 1 34 RC Paris re Wsparcie dla symboli vot.svg 3–2 13 Dombeck Théo PellegriniStrzelony gol Strzelony gol Strzelony gol
39 1 st  maja Dywizja 1 35 Le Havre re Symbol neutralny vote.svg 2–2 14 Dombeck OsseyStrzelony gol Strzelony gol
40 8 maja Dywizja 1 36 Valenciennes mi Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 0–3 14
41 22 maja Dywizja 1 37 Francuski stadion re Symbol sprzeciwia się głosowaniu.svg 2–3 15 Mahi MéanoStrzelony gol Strzelony gol
42 29 maja Dywizja 1 38 Lyon mi Symbol neutralny vote.svg 0–0 15

Szczegóły meczów

Dywizja 1 Iść Dywizja 1, dni 1 do 3 (sierpień)
Dzień 1 Francuski stadion 1 - 2 Stadion w Rennes UC Parc des Princes w Paryżu
Niedziela August 16, +1.959
5 th miejsce, 2 punkty
Roger Novarro Gol zdobyty po 66 minutach66 th ( 0–1 ) Stanisława Dombeck Gol zdobyty po 12 minutach12 th Bramka zdobyta po 79 minutach 79 th Widzowie: 15333

Raport
Dzień 2 Stadion w Rennes UC 1 - 2 Olympique lyonnais Stade de la route de Lorient , Rennes
Niedziela 23 August +1.959
10 th miejsce 2 punkty
Stanislas Dombeck Gol zdobyty po 63 minutach63 tys ( 0 - 0 ) Antoine Dalla Cieca Gol zdobyty po 81 minutach81 e
Lucien Gardon Bramka zdobyta po 88 minutach88 e
Widzowie: 7993

Raport
Dzień 3 SC Toulon 0 - 1 Stadion w Rennes UC Stadion Admirała Jauréguiberry , Tulon
Niedziela August 30, 1959
8 th miejsce, 4 punkty
( 0–1 ) Theo Bramka zdobyta po 5 minutach5 th Widzowie: 10066

Raport
  Dywizja 1, dni 4 do 8 (wrzesień)
Dzień 4 Stadion w Rennes UC 1 - 2 AS Monaco Stade de la route de Lorient , Rennes
Niedziela 6 września 1959
10 th miejsce 4 punkty
Stanislas Dombeck Bramka zdobyta po 58 minutach58 tys ( 0 - 0 ) Serge Roy Gol zdobyty po 49 minutach49 th

Frederic N'Doumbé Bramka zdobyta po 79 minutach79 th
( 1 - 0 ) Theo Gol zdobyty po 67 minutach67 th Gol zdobyty po 76 minutach 76 th Widzowie: 11316

Raport
6 dzień Stadion w Reims 2 - 1 Stadion w Rennes UC Stadion Auguste-Delaune , Reims
Środa 16 Wrzesień 1959
15 th miejsce 4 punkty
Jean Vincent Bramka zdobyta po 22 minutach22 nd
Raymond Kopa Gol zdobyty po 38 minutach38 th
( 2 - 1 ) Mahi Bramka zdobyta po 8 minutach8 th Widzowie: 9,095

Raport
Dzień 7 Stadion w Rennes UC 2 - 1 Stany Zjednoczone Valenciennes-Anzin Stade de la route de Lorient , Rennes

9 th miejsce 8 punktów
Bassidiki Toure Bramka zdobyta po 10 minutach10 tys ( 1 - 2 ) Théo Gol zdobyty po 39 minutach39 th
Guy Méano Gol zdobyty po 40 minutach40 th
Widzowie: 8164

Raport
  Dywizja 1, dni 9–14 (październik)
9 dzień Stadion w Rennes UC 0 - 2 Limoges FC Stade de la route de Lorient , Rennes
Czwartek 1 st  Październik 1959
12 th miejsce, 8 punktów
( 0–1 ) Alexis Bob Gol zdobyty po 21 minutach21 th
Jean Thomas Gol zdobyty po 68 minutach68 e
Widzowie: 10886

Raport
10 dzień Stadion w Rennes UC 1 - 2 UA Sedan-Torcy Stade de la route de Lorient , Rennes
Niedziela 4 październik 1959
13 th miejsce 8 punktów
Guy meaño Gol zdobyty po 26 minutach26 tys ( 1 - 2 ) Henry Gouès 14 th ( CSC ), Marcel Mouchel 16 thZarejestrował się przeciwko swojemu obozowi po 14 minutach
Gol zdobyty po 16 minutach
Widzowie: 8628

Raport
11 dzień RC Strasbourg 1 - 1 Stadion w Rennes UC Meinau stadion , Strasbourg
Niedziela 11 październik 1959
13 th miejsce 9 punktów
Antoine Groschulski Gol zdobyty po 33 minutach33 tys ( 1 - 0 ) Theo Gol zdobyty po 49 minutach49 tys Widzowie: 4389

Raport
12 dzień Stadion w Rennes UC 2 - 3 SCO Angers Stade de la route de Lorient , Rennes

14 th miejsce 11 punktów
( 0 - 0 ) Theo Gol zdobyty po 47 minutach47 th Bramka zdobyta po 64 minutach 64 th Widzowie: 27589

Raport
Dzień 14 Stadion w Rennes UC 0 - 1 FC Sochaux-Montbeliard Stade de la route de Lorient , Rennes

Raport
16 dzień Stadion w Rennes UC 1 - 0 FC Girondins de Bordeaux Stade de la route de Lorient , Rennes
Niedziela 8 listopada 1959
15 th miejsce 13 punktów
André Ascencio Bramka zdobyta po 2 minutach2 nd ( 1 - 0 ) Widzowie: 7,438

Raport
17 dzień AS Saint-Etienne 2 - 1 Stadion w Rennes UC Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Niedziela 15 listopad 1.959
Roland Mitoraja Gol zdobyty po 59 minutach59 th
Rene Domingo Bramka zdobyta po 75 minutach75 th
( 0–1 ) Poniedziałek Ossey Gol zdobyty po 15 minutach15 th Widzowie: 9709

Raport
Dzień 18 Stadion w Rennes UC 1 - 1 Olympic Nimes Stade de la route de Lorient , Rennes
Niedziela 22 listopad +1.959
15 th miejsce 14 punktów
Poniedziałek Ossey Bramka zdobyta po 6 minutach6 th ( 1 - 0 ) Paul Chillan Bramka zdobyta po 51 minutach51 tys Widzowie: 12193

Raport
Dzień 19 OGC Nice 3 - 1 Stadion w Rennes UC Stade du Ray , Nicea
Niedziela 29 listopada 1959
16 th miejsce, 14 punktów
Victor Nurenberg Gol zdobyty po 52 minutach52 i
Jacques Faivre Bramka zdobyta po 73 minutach73 i Bramka zdobyta po 84 minutach 84 e
( 0–1 ) Mahi Bramka zdobyta po 22 minutach22 nd Widzowie: 4374

Raport
  Powrót Dywizja 1, dni od 20 do 22 (grudzień)
Dzień 20 Stadion w Rennes UC 0 - 1 Stadion w Reims Stade de la route de Lorient , Rennes
Niedziela 6 grudnia 1959
( 0–1 ) Jean Vincent Gol zdobyty po 9 minutach9 th Widzowie: 24,899

Raport
Dzień 21 FC Sochaux-Montbeliard 2 - 2 Stadion w Rennes UC Auguste-Bonal Stadium , Montbéliard

Raport
Dzień 22 Stadion w Rennes UC 4 - 0 RC Strasbourg Stade de la route de Lorient , Rennes
Niedziela 27 grudnia 1959
16 th miejsce, 17 punktów
Poniedziałek Ossey Gol zdobyty po 17 minutach17 th Gol zdobyty po 36 minutach 36 th Bramka zdobyta po 64 minutach 64 th
Rene Hauss 46 th ( CSC )Zarejestrowany przeciwko własnemu obozowi po 46 minutach
( 2 - 0 ) Widzowie: 6937

Raport
  Dywizja 1, dni 23 do 26 (styczeń)
23 dzień Limoges FC 1 - 2 Stadion w Rennes UC Stadion Beaublanc , Limoges
Niedziela 3 stycznia 1960
13 th miejsce 19 punktów
Guy Hatchi Gol zdobyty po 72 minutach72 nd ( 0–1 ) Guy Meaño Gol zdobyty po 41 minutach41 th
poniedziałek Ossey Bramka zdobyta po 89 minutach89 th
Widzowie: 9828

Raport
Dzień 24 Stadion w Rennes UC 0 - 0 AS Saint-Etienne Stade de la route de Lorient , Rennes

Raport
Dzień 26 Stadion w Rennes UC 3 - 3 SC Toulon Stade de la route de Lorient , Rennes
Niedziela 31 styczeń 1960
15 th miejsce 21 punktów
Stanislaus Dombeck Bramka zdobyta po 2 minutach2 i
Giovanni Pellegrini Gol zdobyty po 17 minutach17 i
Mahi Bramka zdobyta po 82 minutach82 e
( 2 - 2 ) Egon Jonsson Gol zdobyty po 27 minutach27 th Gol zdobyty po 49 minutach 49 th Bramka zdobyta po 79 minutach 79 th Widzowie: 7185

Raport
28 dzień Stadion w Rennes UC 3 - 1 OGC Nice Stade de la route de Lorient , Rennes

16 th miejsce, 23 punktów
André Le Menn 5 th ( CSC ) Lucien Cossou 10 th 73 rd André Hess 19 th Jean-Paul Filippi 20 thZarejestrował się przeciwko swojemu obozowi po 5 minutach
Bramka zdobyta po 10 minutach Bramka zdobyta po 73 minutach
Gol zdobyty po 19 minutach
Bramka zdobyta po 20 minutach
( 4 - 0 ) Widzowie: 1498

Raport
  Dywizja 1, dni 30–32 (marzec)
30 dzień Stadion w Rennes UC 2 - 0 Obiektyw RC Stade de la route de Lorient , Rennes
Niedziela 13 marzec 1960
15 th miejsce 25 punktów
Andre Ascencio Bramka zdobyta po 2 minutach2 ND
Stanisław Dombeck Gol zdobyty po 48 minutach48 th
( 1 - 0 ) Widzowie: 7582

Raport
Dzień 31 FC Girondins de Bordeaux 0 - 1 Stadion w Rennes UC Lescure Park , Bordeaux
Niedziela 20 marzec +1.960
13 th miejsce 27 punktów
( 0 - 0 ) Mahi Bramka zdobyta po 58 minutach58 tys Widzowie: 5,607

Raport
Dzień 32 Stadion w Rennes UC 1 - 0 Toulouse FC Stade de la route de Lorient , Rennes

Raport
Dzień 34 Stadion w Rennes UC 3 - 2 RC Paris Stade de la route de Lorient , Rennes
Niedziela 17 April +1.960
13 th miejsce 31 punktów
Stanisława Dombeck Bramka zdobyta po 3 minutach3 e
Theo Bramka zdobyta po 5 minutach5 p
Giovanni Pellegrini Gol zdobyty po 47 minutach47 TH
( 2 - 0 ) Joseph Ujlaki Gol zdobyty po 61 minutach61 tys.
John Topka Gol zdobyty po 63 minutach63 tys
Widzowie: 10,413

Raport
  Rejon 1, dni 35 do 38 (maj)
35 dzień Stadion w Rennes UC 2 - 2 Le Havre AC Stade de la route de Lorient , Rennes

Raport
Dzień 36 Stany Zjednoczone Valenciennes-Anzin 30 Stadion w Rennes UC Stadion Nungesser , Valenciennes
Niedziela 8 May +1.960
Carrie Max Bramka zdobyta po 23 minutach23 th
Jean-Claude Piumi Bramka zdobyta po 83 minutach83 th
Jean-Claude Baulu Bramka zdobyta po 85 minutach85 th
( 1 - 0 ) Widzowie: 3962

Raport
Dzień 37 Stadion w Rennes UC 2 - 3 Francuski stadion Stade de la route de Lorient , Rennes
Niedziela 22 May +1.960
15 th miejsce 32 punkty
Guy Méano Gol zdobyty po 27 minutach27 th
Mahi Gol zdobyty po 38 minutach38 th
( 2 - 0 ) Edward Stako Gol zdobyty po 61 minutach61 i
Amadou Wadé Bramka zdobyta po 73 minutach73 i Bramka zdobyta po 80 minutach 80 e

Puchar Francji Trzydziesta druga runda
1/32 finału Stadion w Rennes UC 4 - 0 CA Montreuil Stade de la Faisanderie , Fontainebleau
Niedziela 24 stycznia 1960
Stanislas Dombeck poniedziałek Ossey ThéoStrzelony gol
Strzelony gol Strzelony gol
Strzelony gol
  1/8 finału
1/16 finału Stadion w Rennes UC 2 - 1 AS Hautmont Liberation Stadium , Boulogne-sur-Mer
Niedziela 14 lutego 1960 r
Poniedziałek Ossey Stanislas DombeckStrzelony gol
? Strzelony gol
  1/8 finału
1/8 finału Stadion w Rennes UC 1 - 2 AS Saint-Etienne Pépinière stadionowe , Poitiers
Niedziela 6 marca 1960
Theo Strzelony gol ? ?Strzelony gol
Trzecia runda Stadion w Rennes UC 2 - 3 rano Francuski stadion Stade de la route de Lorient , Rennes
Niedziela 3 kwietnia 1960 r
Guy Hernas Giovanni PellegriniStrzelony gol
? ? ?Strzelony gol

Raport z zawodów

Konkurencja Ostateczny zwycięzca Rozpoczyna się w zakręcie Miejsce lub runda finałowa Pierwsze spotkanie Ostatnie spotkanie Numer
Dywizja 1 Stadion w Reims 1 st  dni 15 tys 16 sierpnia 1959 29 maja 1960 38
Puchar Francji AS Monaco 1/32 finału 1/8 finału 24 stycznia 1960 6 marca 1960 3
Puchar Charlesa Drago Obiektyw RC 3 p  okrągły 3 p  okrągły 3 kwietnia 1960 3 kwietnia 1960 1

Całkowity Dom Na zewnątrz
mecze Zwrotnica V NIE re BP pne Zróżn. V NIE re BP pne Zróżn. V NIE re BP pne Zróżn.
38 33 13 7 18 47 59 -12 7 4 8 29 26 +3 6 3 10 18 33 -15

Wyniki dziennie
Dzień 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Ziemia mi re mi re mi mi re mi re re mi re mi re mi re mi re mi re mi re mi re mi re mi re mi re mi re mi re re mi re mi
Wyniki V re V re re re V V re re NIE re V re re V re NIE re re NIE V V NIE re NIE re V re V V V re V NIE re re NIE
Zwrotnica 2 2 4 4 4 4 6 8 8 8 9 9 11 11 11 13 13 14 14 14 15 17 19 20 20 21 21 23 23 25 27 29 29 31 32 32 32 33
Kwadrat 5 10 8 10 13 15 14 9 12 13 13 16 14 16 17 15 15 15 16 16 16 16 13 13 15 15 16 15 16 15 13 13 14 13 14 14 15 15

Źródło: Lista spotkań
Pole  : D = Strona główna; E = na zewnątrz. Wynik : D = porażka; N = brak; V = zwycięstwo.

Bibliografia

1. „Zoom on Antoine Cuissard”, FCLorient.net
  2. Claude Loire, Le Stade Rennes, okręt flagowy bretońskiej piłki nożnej 1901-1991 , Éditions Apogée, 1994, s. 294
  3. W latach 1958 i 1960 , w większości krajów afrykańskich, które były niegdyś częścią francuskiego imperium kolonialnego zostały zgrupowane w ramach Wspólnoty Francuskiej . Stan przejściowy w oczekiwaniu na niepodległość w roku 1960.
  4. Imię Mahi Khennane było zawsze używane w odniesieniu do niego podczas jego kariery piłkarskiej, a nie do nazwiska
  5. Stade Rennes nie ma już ważnego bramkarza na dwa mecze Division 1, Niclause, wolny i obecny w Rennes, został zatrudniony na koniec sezonu