Sport | Wioślarstwo |
---|---|
Wydania | 69 tys |
Miejsca) | Montemor-o-Velho Portugal |
Przestarzały | 10 do12 września 2010 |
Nawigacja
The 2010 European wiosłowe Mistrzostwa odbywały się od 10 do12 września 2010w Montemor-o-Velho , Portugalia .
Trials | Złoto | Srebro | Brązowy | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Skiff M1x |
Czechy Ondřej Synek |
6:47:96 |
Szwecja Lassi Karonen |
6:50:76 |
Niemcy Karl Schulze |
6:52:49 |
Czaszka pojedyncza lekka LM1x |
Włochy Marcello Miani |
7:45:41 |
Holandia Jaap Schouten |
7:49:18 |
Słowacja Lukáš Babač |
7:51:45 |
Dwa z pary M2x |
Francja Julien Bahain Cédric Berrest |
6:12:12 |
Estonia Allar Raja Kaspar Taimsoo |
6:02:90 |
Czechy Petr Vitásek David Jirka |
6:13:57 |
Dwa zaawansowane M2- |
Grecja Georgios Tziallas Ioannis Christou |
6:30:34 |
Włochy Lorenzo Carboncini Niccolò Mornati |
6:33:35 |
Serbia Marko Marjanović Nikola Stojić |
6:36:85 |
Dwa szczyty ze sternikiem M2 + |
Białoruś Vadzim Lialin Aliaksandr Kazubouski Piotr Patrynich |
07:45:50 |
Włochy Simone Ponti Mario Palmisano Andrea Lenzi |
7:48:79 |
Czechy Jakub Houška Jakub Makovicka Oldrich Hejdusek |
7:53:44 |
Dwa lekkie momenty LM2x |
Niemcy Linus Lichtschlag Lars Hartig |
6:21:46 |
Portugalia Pedro Fraga Nuno Mendes |
6:22:50 |
Francja Jérémie Azou Rémi Di Girolamo |
6:23:99 |
Dwie najnowocześniejsze lekkie wagi LM2- |
Francja Jean-Christophe Bette Fabien Tilliet |
7:12:99 |
Holandia Joris Pijs Paul Drewes |
7:21:39 |
Hiszpania Andreu Castellà Gasparín Rubén Álvarez-Pedrosa |
7:22:87 |
M4x z czterema momentami obrotowymi |
Polska Konrad Wasielewski Marek Kolbowicz Michał Jeliński Adam Korol |
5:53:04 |
Chorwacja David Sain Martin Sinkovic Damir Martin Valent Sinkovic |
5:54:05 |
Ukraina Volodymyr Pavlovskyy Serhij Hryn Serhij Biloushchenko Iwan Dowhod'ko |
5:54:36 |
Cztery ze szczytu M4- |
Niemcy Rene Bertram Jochen Urban Urs Käufer Florian Eichner |
5:52:54 |
Grecja Stergios Papachristos Ioannis Tsilis Nikolaos Gkountoulas Apóstolos Gountoúlas |
5:54:08 |
Czechy Jan Gruber Milan Doleček Jr Milan Bruncvík jr Michal Horváth |
5:54:09 |
Cztery lekkie momenty LM4x |
Włochy Franco Sancassani Pietro Ruta Fabrizio Gabriele Stefano Basalini |
6:19:06 |
Dania Steffen Jensen Martin Batenburg Christian Nielsen Hans Christian Soerensen |
6:20:85 |
Francja Pierre-Étienne Pollez Stany Delayre Alexandre Pilat Fabien Dufour |
6:27:79 |
Cztery wiodące lekkie wagi LM4- |
Niemcy Bastian Seibt Jost Schoemann-Finck Jochen Kuehner Martin Kuehner |
5:54 78 |
Polska Łukasz Pawłowski Łukasz Siemion Miłosz Bernatajtys Paweł Randa |
5:56:58 |
Szwajcaria Simon Schürch Lucas Tramèr Simon Niepmann Mario Gyr |
5:58:29 |
Osiem M8 + |
Niemcy Gregor Hauffe Maximilian Reinelt Kristof Wilke Florian Mennigen Richard Schmidt Lukas Müller Toni Seifert Sebastian Schmidt Martin Sauer |
5:51 94 |
Polska Rafał Hejmej Jarosław Godek Piotr Hojka Krystian Aranowski Michał Szpakowski Marcin Brzeziński Piotr Juszczak Mikołaj Burda Daniel Trojanowski |
5:54:22 |
Ukraina Andriy Pryveda Viktor Hrebennykov Anton Kholyaznykov Dmytro Prokopenko Oleh Lykov Valentyn Kletskoy Andriy Shpak Sergiy Chykanov Oleksandr Konovaliuk |
5:57:82 |
Osiem lekkich ciężarów LM8 + |
Włochy Luigi Scala Davide Riccardi Luca De Maria Armando Dell'Aquila Emiliano Ceccatelli Gennaro Gallo Livio La Padula Bruno Mascarenhas Vincenzo Di Palma |
6:08:64 |
Dania Anders Hansen Lasse Dittmann Sophus Johannesen Jens Nielsen Daniel Zielinski Thorbjoern Patscheider Jacob Barsøe Martin Kristensen Emil Blach |
6:09:24 |
Portugalia João Gabriel Manuel Ferreira Octavio Barbosa João Rodrigues Pedro Vitor Jorge Correia Carvalho João Costa Amorim Ricardo Carraco Rui Torres |
6:25:66 |
Trials | Złoto | Srebro | Brązowy | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Skiff W1x |
Białoruś Ekaterina Karsten |
7:24:63 |
Czechy Miroslava Knapková |
7:25:90 |
Szwecja Frida Svensson |
7:27:47 |
Lekka pojedyncza czaszka LW1x |
Niemcy Marie-Louise Dräger |
8:39:47 |
Austria Michaela Taupe-Traer |
8:46:15 |
Włochy Laura Milani |
8:53:30 |
Dwie pary W2x |
Niemcy Annekatrin Thiele Stephanie Schiller |
6:49:87 |
Polska Magdalena Fularczyk Julia Michalska |
6:51:86 |
Włochy Laura Schiavone Elisabetta Sancassani |
6:53:39 |
Dwa zaawansowane W2- |
Rumunia Camelia Lupascu Nicoleta Albu |
7:22:89 |
Niemcy Kerstin Hartmann Marlene Sinnig |
7:25:25 |
Chorwacja Sonja Keserac Maja Anic |
7:27:62 |
Dwa lekkie momenty LW2x |
Grecja Christína Yazitzídou Alexandra Tsiavou |
6:58:18 |
Polska Magdalena Kemnitz Agnieszka Renc |
7:06:16 |
Niemcy Daniela Reimer Anja Noske |
7:08:29 |
Czteroosobowy W4x |
Ukraina Kateryna Tarasenko Olena Buryak Anastasiia Kozhenkova Yana Dementyeva |
6:22:22 |
Niemcy Britta Oppelt Carina Bär Tina Manker Julia Richter |
6:24:42 |
Szwajcaria Regina Naunheim Nora Fiechter Katja Hauser Martina Ernst |
6:28:69 |
Cztery ze szczytu W4- |
Białoruś Hanna Haura Natallia Helakh Natallia Haurylenka Zinaida Kliuchynskaya |
7:28:81 |
Włochy Samanta Molina Gioia Sacco Claudia Wurzel Valentina Calabrese |
7:35:44 | ||
LW4x Lightweight Four Torque |
Włochy Enrica Marasca Giulia Pollini Eleonora Trivella Erika Bello |
7:15:18 |
Dania Christina Pultz Marie Gottlieb Mia Espersen Sarah Christensen |
7:21:07 | ||
Osiem W8 + |
Rumunia Roxana Cogianu Ionelia Zaharia Maria Diana Bursuc Ioana Craciun Adelina Cojocariu Nicoleta Albu Camelia Lupascu Eniko Mironcic Teodora Stoica |
6:36:45 |
Holandia Kirsten Wielaard Claudia Belderbos Roline Repelaer van Driel Sytske de Groot Chantal Achterberg Nienke Kingma Carline Bouw Femke Dekker Anne Schellekens |
6:39:35 |
Niemcy Eva Paus Anika Kniest Constanze Siering Silke Guenther Kathrin Thiem Ulrike Sennewald Nina Wengert Anna-Maria Kipphardt Laura Schwensen |
6:41:51 |
Ranga | Naród | Złoto | Srebro | Brązowy | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|
1 | Niemcy | 6 | 2 | 3 | 11 |
2 | Włochy | 4 | 3 | 2 | 9 |
3 | Białoruś | 3 | 0 | 0 | 3 |
4 | Grecja | 2 | 1 | 0 | 3 |
5 | Francja | 2 | 0 | 2 | 4 |
6 | Rumunia | 2 | 0 | 0 | 2 |
7 | Polska | 1 | 4 | 0 | 5 |
8 | Czechy | 1 | 1 | 3 | 5 |
9 | Ukraina | 1 | 0 | 2 | 3 |
10 | Dania | 0 | 3 | 0 | 3 |
Holandia | 0 | 3 | 0 | 3 | |
12 | Chorwacja | 0 | 1 | 1 | 2 |
Portugalia | 0 | 1 | 1 | 2 | |
Szwecja | 0 | 1 | 1 | 2 | |
15 | Austria | 0 | 1 | 0 | 1 |
Estonia | 0 | 1 | 0 | 1 | |
17 | szwajcarski | 0 | 0 | 2 | 2 |
18 | Hiszpania | 0 | 0 | 1 | 1 |
Serbia | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Słowacja | 0 | 0 | 1 | 1 | |
CAŁKOWITY | 22 | 22 | 20 | 64 |