Niemcy na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2006
Ten artykuł zawiera informacje na temat Niemiec udział i wyniki na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2006 w Turynie , we Włoszech . Reprezentowało ją 162 zawodników.
Medale
- Lista medalistów (w porządku chronologicznym)
-
Michael Greis w biathlonie 20 km H Wyniki
-
Georg Hettich w klasyfikacji indywidualnej kombinacji norweskiej H (K95 / 15 km) Wyniki
-
Martina Glagow w biathlonie 15 km Indywidualne wyniki F.
-
Sven Fischer w sprincie biathlonowym 10km H Wyniki
-
Sylke Otto w saneczkarstwie F Wyniki
-
Silke Kraushaar w Luge F. Wyniki
-
Tatjana Hüfner w saneczkarstwie F Wyniki
-
André Florschütz i Torsten Wustlich w podwójnych saniach H Wyniki
-
Björn Kircheisen , Georg Hettich , Ronny Ackermann i Jens Gaiser w kombinacji drużyn norweskich Wyniki
-
Daniela Anschütz-Thoms , Anni Friesinger i Claudia Pechstein w łyżwiarstwie szybkim na wyścigu drużynowym F Wyniki
-
Tobias Angerer w narciarstwie biegowym na dystansie 15 km stylem klasycznym H Wyniki
-
Stefanie Boehler , Viola Bauer , Evi Sachenbacher Stehle i Claudia Kuenzel w sztafecie narciarstwa biegowego 4 × 5 km F Wyniki
-
Kati Wilhelm w biathlonie w pogoni za 10km F. Wyniki
-
Martina Glagow w biathlonie w pogoni za 10km F. Wyniki
-
Sven Fischer w pościgu biathlonowym 12,5 km H. Wyniki
-
Andreas Schlütter , Jens Filbrich , René Sommerfeldt i Tobias Angerer w sztafecie narciarstwa biegowego 4 × 10 km H Wyniki
-
Anni Friesinger w łyżwiarstwie szybkim w biegu na 1000 m F Wyniki
-
Andre Lange i Kevin Kuske w bobslejach w 2-godzinnym bobsleju Wyniki
-
Ricco Groß , Michael Rösch , Sven Fischer i Michael Greis w biathlonie w sztafecie 4 × 7,5 km H Wyniki
-
Georg Hettich w kombinacji norweskiej w sprincie Wyniki
-
Sandra Kiriasis i Anja Schneiderheinze na bobslejach w dwuosobowych bobslejach - wyniki
-
Claudia Künzel w damskich biegowych narty sprint wyników
-
Martina Glagow , Andrea Henkel , Katrin Apel i Kati Wilhelm w biathlonie w sztafecie 4 × 6 km F Wyniki
-
Amelie Kober na równoległego gigancie snowboard wyników
-
Michael Greis w biathlonie ze startu wspólnego 15 km H. Wyniki
-
Kati Wilhelm w biathlonie ze startu wspólnego na 12,5 km Wyniki
-
Uschi Disl w biathlonie ze startu wspólnego na 12,5 km Wyniki
-
Claudia Pechstein w łyżwiarstwie szybkim w teście na 5000m F. Wyniki
-
Andre Lange , Rene Hoppe , Kevin Kuske i Martin Putze w bobslejowym 4-godzinnym bobsleju Wyniki
Trials
Mężczyźni
Kobiety
Mężczyźni
Kobiety
Mężczyźni
Mężczyźni
Mężczyźni
Kobiety
- Maritta Becker
- Franziska Busch
- Bettina evers
- Susanne Fellner
- Stefanie Frühwirt
|
- Susann Götz
- Claudia Grundmann
- Jennifer Harß
- Nikola Holmes
- Sabrina Kruck
|
|
- Sara Seiler
- Denise Soesilo
- Jennifer tamas
- Stephanie Wartosch-Kürten
- Wilk Raffaela
|
Single mężczyźni
Podwójni mężczyźni
Kobiety
Mężczyźni
Pary
Mężczyźni
- Christian Breuer
- Robert Lehmann
- Tobias Schneider
- Jens boden
- Jörg Dallmann
- Stefan Heythausen
Kobiety
Mężczyźni
Mężczyźni
Kobiety
Mężczyźni
Kobiety
H guzy
- Gerhard Blöchl
- Christoph ostry
Mężczyźni
Kobiety
Halfpipe H.
Krzyż H
Gigantyczny slalom równoległy H.
Krzyż F
- Katharina Himmler
- Anna-Lena Zuck
Gigantyczny slalom równoległy F.
Uwagi i odniesienia