Sport |
Lekkoatletyka 200 m |
---|---|
Organizatorzy | IAAF |
Redagowanie | 17 th |
Miejsca) | Doha |
Przestarzały | 29 września do1 st październik 2.019 |
Narody | 38 |
Uczestnicy | 58 |
Witryny | Międzynarodowy Stadion Khalifa |
Posiadacz tytułu | Ramil Guliyev |
---|---|
Zwycięzca | Noah Lyles |
druga | Andre De Grasse |
Trzeci | Alex Quiñónez |
Bieg na 200 metrów mężczyzn w ramach mistrzostw świata 2019 odbędzie się 29 , 30 i 30 września1 st październik 2.019w Stadium Khalifa International , Katar .
Ranga | Korytarz | Sportowiec | Narodowość | Czas | Uwaga |
---|---|---|---|---|---|
5 | Noah Lyles | Stany Zjednoczone | 19 s 83 | ||
7 | Andre De Grasse | Kanada | 19 s 95 | ||
4 | Alex Quiñónez | Ekwador | 19 s 98 | ||
4 | 6 | Adam Gemili | UK | 20s 03 | SB |
5 | 9 | Ramil Guliyev | indyk | 20 s 07 | |
6 | 3 | Aaron Brown | Kanada | 20 sekund 10 | |
7 | 2 | Xie zhenye | Chiny | 20s 14 | |
8 | 8 | Kyle Greaux | Trynidad i Tobago | 20 lat 39 |
Pierwsze 2 z każdej serii (Q) i dwa najlepsze czasy (q) awansują do finału.
Ranga | Seria | Korytarz | Nazwisko | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 5 | Noah Lyles | Stany Zjednoczone | 19,86 | Q |
2 | 2 | 4 | Alex Quiñónez | Ekwador | 19,95 | Q |
3 | 2 | 6 | Xie zhenye | Chiny | 20.03 | q |
4 | 1 | 5 | Adam Gemili | UK | 20.03 | Q, SB |
5 | 3 | 6 | Andre De Grasse | Kanada | 20.08 | Q |
6 | 1 | 4 | Ramil Guliyev | indyk | 20.16 | Q |
7 | 1 | 6 | Aaron Brown | Kanada | 20.20 | q |
8 | 3 | 7 | Kyle Greaux | Trynidad i Tobago | 20.24 | Q |
9 | 2 | 8 | Yancarlos Martínez | Republika Dominikany | 20.28 | SB |
10 | 1 | 7 | Jereem Richards | Trynidad i Tobago | 20.28 | |
11 | 3 | 5 | Zharnel Hughes | UK | 20.30 | |
12 | 3 | 8 | Taymir Burnet | Holandia | 20.34 | PB |
13 | 2 | 9 | Brendon Rodney | Kanada | 20.34 | |
14 | 3 | 9 | Anaso Jobodwana | Afryka Południowa | 20.34 | SB |
15 | 3 | 4 | Yohan Blake | Jamajka | 20,37 | |
16 | 1 | 8 | Rasheed Dwyer | Jamajka | 20,54 | |
17 | 1 | 9 | Clarence munyai | Afryka Południowa | 20,55 | |
18 | 1 | 2 | Serhiy smelyk | Ukraina | 20,55 | |
19 | 2 | 3 | Andre ewers | Jamajka | 20,61 | |
20 | 3 | 3 | Reynier Mena | Kuba | 20,61 | |
21 | 2 | 2 | Eseosa Desalu | Włochy | 20,73 | |
22 | 3 | 2 | Boski Oduduru | Nigeria | 20,84 | |
1 | 3 | Alex Wilson | szwajcarski | DNS | ||
2 | 7 | Miguel Francis | UK |
Pierwsze 3 z każdej serii (Q) i trzy najlepsze czasy (q) przechodzą do następnej rundy.
Ranga | Seria | Korytarz | Nazwisko | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 7 | Adam Gemili | UK | 20.06 | Q, SB |
2 | 3 | 4 | Alex Quiñónez | Ekwador | 20.08 | Q |
3 | 5 | 4 | Aaron Brown | Kanada | 20.10 | Q |
4 | 5 | 5 | Miguel Francis | UK | 20.11 | Q |
5 | 4 | 6 | Kyle Greaux | Trynidad i Tobago | 20.19 | Q |
6 | 2 | 4 | Xie zhenye | Chiny | 20.20 | Q |
7 | 6 | 7 | Andre De Grasse | Kanada | 20.20 | Q |
8 | 7 | 8 | Jereem Richards | Trynidad i Tobago | 20.23 | Q |
8 | 3 | 8 | Yohan Blake | Jamajka | 20.23 | Q, SB |
10 | 2 | 3 | Zharnel Hughes | UK | 20.24 | Q, SB |
11 | 7 | 3 | Noah Lyles | Stany Zjednoczone | 20.26 | Q |
12 | 1 | 2 | Ramil Guliyev | indyk | 20,27 | Q |
13 | 6 | 9 | Clarence munyai | Afryka Południowa | 20.29 | Q |
14 | 2 | 5 | Anaso Jobodwana | Afryka Południowa | 20.35 | Q, SB |
15 | 5 | 6 | Rasheed Dwyer | Jamajka | 20,37 | Q |
16 | 1 | 6 | Taymir Burnet | Holandia | 20,37 | Q |
17 | 7 | 2 | Brendon Rodney | Kanada | 20.38 | Q |
18 | 6 | 6 | Serhiy smelyk | Ukraina | 20.39 | Q |
19 | 1 | 9 | Boski Oduduru | Nigeria | 20.40 | q |
20 | 3 | 6 | Alex Wilson | szwajcarski | 20.40 | Q |
21 | 7 | 7 | Andre ewers | Jamajka | 20.41 | q |
22 | 5 | 3 | Eseosa Desalu | Włochy | 20.43 | q |
23 | 3 | 7 | Aldemir da Silva Júnior | Brazylia | 20.44 | |
24 | 2 | 8 | Yuki koike | Japonia | 20.46 | |
25 | 4 | 2 | Yancarlos Martínez | Republika Dominikany | 20.47 | Q |
26 | 2 | 7 | Fahhad Al-Subaie | Arabia Saudyjska | 20,51 | |
27 | 4 | 4 | Reynier Mena | Kuba | 20,52 | Q |
28 | 6 | 3 | Sydney siame | Zambia | 20,58 | |
29 | 4 | 7 | Jeremy Dodson | Samoa | 20.60 | |
30 | 6 | 4 | Kirara shiraishi | Japonia | 20,62 | |
31 | 5 | 8 | Jun Yamashita | Japonia | 20,62 | |
32 | 7 | 6 | Upadek Mouhamadou | Francja | 20,63 | |
33 | 4 | 3 | Bernardo Baloyes | Kolumbia | 20,64 | |
34 | 6 | 8 | Steven Müller | Niemcy | 20,69 | |
35 | 7 | 4 | Guy Maganga Gorra | Gabon | 20,74 | |
36 | 1 | 5 | Paulo André de Oliveira | Brazylia | 20,75 | |
37 | 5 | 7 | Abdelaziz Mohamed | Katar | 20,75 | SB |
38 | 3 | 2 | Yang Chun-Han | Chińskie Tajpej | 20.80 | |
39 | 3 | 5 | Noureddine Hadid | Liban | 20,84 | NR |
40 | 6 | 5 | Sibusiso Matsenjwa | Suazi | 20,85 | |
41 | 4 | 8 | Emmanuel Eseme | Kamerun | 20,87 | |
42 | 3 | 9 | Antonio Infantino | Włochy | 20,89 | |
43 | 1 | 8 | Rodney Rowe | Stany Zjednoczone | 20,92 | |
44 | 5 | 9 | Emmanuel Arowolo | Nigeria | 07.21 | |
45 | 1 | 3 | Fodé Sissoko | Mali | 21.30 | |
46 | 4 | 5 | Kenneth bednarek | Stany Zjednoczone | 21,50 | |
47 | 2 | 6 | José Andrés Salazar | Salvador | 21,64 | |
48 | 2 | 9 | Muhd Noor Firdaus Ar-Rasyid | Brunei | 21,99 | |
49 | 6 | 2 | Ahmed Al-Yaari | Jemen | 22,37 | NR |
50 | 3 | 3 | Gregory Bradai | Polinezja Francuska | 22,79 | SB |
1 | 4 | Terrance Jones | Bahamy | DQ | 163,3 (a) | |
5 | 2 | Jeffrey Vanan | Surinam | |||
7 | 5 | Alonso Edward | Panama | DNS |
Rekord AR Kontynentalny ( rekord obszaru ) • Mistrzostwa CR Record ( rekord mistrzostw ) • DNF Nie ukończył ( nie ukończył ) • DNS Nie wystartował ( nie wystartował ) • DQ DQ ( dyskwalifikacja ) • Rekord spotkania MR ( rekord zawodów ) • Rekord krajowy NR ( rekord kraju ) • OR Rekord olimpijski ( rekord olimpijski ) • Rekord życiowy PB ( rekord życiowy ) • Najlepsze wyniki osobiste SB w sezonie ( najlepszy w sezonie ) • Najwyższy rekord świata w WL ( światowy lider ) • Rekord świata WJR Junior ( rekord świata juniorów ) • WR world record ( rekord świata )