Puchar Mistrzów 2014 Logo Trofeum Mistrzów 2014 Generał
Miejsca) Stadion robotniczy , Pekin , Chiny

Posiadacz tytułu Paris Saint-Germain (3)
Zwycięzca Paris Saint-Germain (4)
Finalista EA Guingamp

Nawigacja

W 2014 Superpuchar Francji w piłce nożnej jest 38 th  edycja Trophy Mistrzów i odbywa się w Chinach w sobotę2 sierpnia 2014, na Stadionie Robotniczym w Pekinie . To szósta z rzędu edycja rozgrywana poza Francją i pierwsza w Azji .

Zasady meczu są następujące: czas trwania meczu to 90 minut, następnie w przypadku remisu przeprowadzana jest seria rzutów karnych w celu ustalenia pomiędzy drużynami. Każda drużyna może dokonać trzech zmian.

Jeżeli za transport i zakwaterowanie drużyn oraz delegację Professional Football League odpowiada kraj będący gospodarzem, wpływy ze stadionu są mu natomiast przekazywane.

Arkusz meczowy

2 sierpnia 2014 Paris Saint-Germain FC 2 - 0 EA Guingamp Stadion robotniczy , Pekin
14:00 ( UTC + 2 )
Ibrahimović Bramka zdobyta po 8 minutach8 th Bramka zdobyta po 20 minutach 20 th ( pióra. ) ( 2 - 0 ) Widzów: 39 752
Sędzia: Clément Turpin
Raport
Zestaw lewe ramię.png Body kit psg1415h.png Zestaw prawe ramię.png Kit shorts.png Zestaw socks.png PARIS SG Zestaw guingamp 1415a lewego ramienia.png Body kit guingamp1415a.png Zestaw prowadnicy prawego ramienia 1415a.png Kit shorts.png Zestaw socks.png Guingamp