Na bieżący sezon zobacz: Liga
Mistrzów 2017-2018
0

Ostatnia aktualizacja: 1 st maja 2018 r.

Clubul Sportiv Municipal Bukareszt rumuński klub piłki ręcznej kobiet założony w 2007 roku z siedzibą w Bukareszcie w Rumunii , grając w rumuńskim First Division i Liga Mistrzów EHF damski .

Historia

W 2015 roku CSM Bukareszt wygrał swoje pierwsze mistrzostwa Rumunii . W 2016 roku klub po raz pierwszy wziął udział w Lidze Mistrzów i dokonał wyczynu wygrania rozgrywek eliminując w finale węgierski klub Győr (25-25 po dogrywce, zwycięstwo w rzutach karnych), w szczególności dzięki 15. gole od swojej szwedzkiej środkowej połowy Isabelle Gulldén , która jest również najlepszym strzelcem turnieju.

Międzynarodowy

Krajowy

Obecna siła robocza

Skład na sezon 2020/21 to:

BramkarzePrawe skrzydłaLewe skrzydłaPivots Lewy tyłŚrodkowa połowaPrawe plecyPersonel

Główne transfery poza sezonem 2020

Przegląd sezon po sezonie

Pora roku Div. Klasa. V - N - D Puchar Rumunii Puchar Superpuchar Puchary Europy Trener
2016 - 2017 1 Liga Narodowa 1 ul 21 - 0 - 1 Zwycięzca Zwycięzca 1 Liga Mistrzów: trzecia Jakob Vestergaard Aurelian Roșca Per Johansson

Wykupu w 2017 r - +2.018 1 Liga Narodowa 1 ul W trakcie Zwycięzca Zwycięzca 1 Liga Mistrzów: w toku Helle Thomsen Per Johansson

Legenda  : *: wersja robocza, od 1 do 3: poziom zawodów.