Sport | Łucznictwo |
---|---|
Organizator (e) | dyrektor ds. informatyki |
Redagowanie | 8 th |
Miejsca) | Tokio |
Przestarzały | od 23 do30 lipca 2021 |
Narody | 40 |
Uczestnicy | 64 |
Witryna (y) | Park Yumenoshima |
Posiadacz tytułu | Ku Bon-chan |
---|
Nawigacja
Indywidualna konkurencja mężczyzn w łucznictwie w lecie 2020 Igrzyska Olimpijskie w Tokio odbywają się od 23 do30 lipca 2021.
Ranga | Łucznik | Kraj | 10 | x | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kim je-deok | Korea Południowa | 43 | 15 | 688 | |
2 | Brady Elison | Stany Zjednoczone | 41 | 14 | 682 | |
3 | Och Jin-Hyek | Korea Południowa | 39 | 18 | 681 | |
4 | Kim woo-jin | Korea Południowa | 37 | 23 | 680 | |
5 | Hiroki Muto | Japonia | 37 | 12 | 678 | PB |
6 | Steve Wijler | Holandia | 37 | 9 | 675 | SB |
7 | Wei Shaoxuan | Chiny | 35 | 6 | 674 | SB |
8 | Sjef van den Berg | Holandia | 30 | 15 | 670 | |
9 | Denis gankin | Kazachstan | 34 | 10 | 669 | |
10 | Mete Gazoz | indyk | 32 | 9 | 669 | |
11 | Li Jialun | Chiny | 31 | 9 | 669 | SB |
12 | Tang Chih-chun | Chińskie Tajpej | 31 | 8 | 668 | SB |
13 | Wang dapeng | Chiny | 28 | 10 | 668 | SB |
14 | Gijs Broeksma | Holandia | 29 | 11 | 667 | PB |
15 | Riau Ega Agatha Salsabila | Indonezja | 29 | 8 | 666 | SB |
16 | Crispin Duenas | Kanada | 27 | 7 | 665 | |
17 | Pan Ruman Shana | Bangladesz | 28 | 10 | 662 | SB |
18 | Andres Aguilar | Chile | 27 | 12 | 662 | PB |
19 | Luis Álvarez | Meksyk | 25 | 13 | 662 | |
20 | Khairul Anuar Mohamad | Malezja | 28 | 12 | 661 | |
21 | Wei Chun-heng | Chińskie Tajpej | 26 | 8 | 661 | SB |
22 | Yuki kawata | Japonia | 26 | 6 | 661 | |
23 | Mikołaja D'Amoura | Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych | 30 | 12 | 660 | |
24 | Mauro Nespoli | Włochy | 28 | 10 | 658 | |
25 | Patrick Huston | Brytania | 28 | 9 | 658 | |
26 | Alviyanto Prastyadi | Indonezja | 26 | 9 | 658 | |
27 | Ilfat Abdullin | Kazachstan | 27 | 9 | 657 | SB |
28 | Oleksii Hunbin | Ukraina | 27 | 8 | 656 | |
29 | Jack Williams | Stany Zjednoczone | 26 | 10 | 656 | |
30 | Deng Yu-cheng | Chińskie Tajpej | 26 | 9 | 656 | SB |
31 | Pravin Jadhav | Indie | 22 | 5 | 656 | |
32 | Arif Dwi Pangestu | Indonezja | 26 | 10 | 655 | |
33 | Florian Kahllund | Niemcy | 23 | 6 | 654 | |
34 | Galsan Bazarzhapov | GŁAZ | 24 | 8 | 653 | |
35 | Atanu Das | Indie | 24 | 7 | 653 | |
36 | Pierre Plihon | Francja | 23 | 7 | 653 | |
37 | Tarundeep Rai | Indie | 26 | 6 | 652 | |
38 | James Woodgate | Brytania | 21 | 11 | 652 | |
39 | Warta Taylora | Australia | 23 | 8 | 651 | |
40 | Marek Winicjusz D'Almeida | Brazylia | 21 | 9 | 651 | SB |
41 | Žiga Ravnikara | Słowenia | 21 | 8 | 651 | |
42 | Ryan tyack | Australia | 25 | 8 | 650 | |
43 | Jarno De Smedt | Belgia | 23 | 7 | 650 | |
44 | Daniel Castro | Hiszpania | 21 | 6 | 650 | |
45 | Antti Vikström | Finlandia | 26 | 6 | 649 | |
46 | Takaharu Furukawa | Japonia | 23 | 5 | 649 | |
47 | Jakub Wukie | Stany Zjednoczone | 22 | 5 | 649 | |
48 | Tom hall | Brytania | 18 | 7 | 649 | |
49 | Dan Olaru | Moldova | 25 | 6 | 648 | |
50 | David Barnes | Australia | 21 | 11 | 648 | |
51 | Thomas Chirault | Francja | 21 | 7 | 648 | |
52 | Sanzhar Mussayev | Kazachstan | 22 | 12 | 647 | |
53 | Nguyễn Hoàng Phi Vũ | Wietnam | 20 | 5 | 647 | SB |
54 | Otgonbold Baatarkhuyag | Mongolia | 22 | 6 | 646 | |
55 | Jeff Henckels | Luksemburg | 21 | 7 | 646 | |
56 | Youssof Tolba | Egipt | 28 | 9 | 645 | |
57 | Jean-Charles Valladont | Francja | 21 | 8 | 640 | |
58 | Daniel Pineda | Kolumbia | 22 | 7 | 639 | |
59 | Sławomir Napłoszek | Polska | 19 | 6 | 637 | |
60 | Itaja Shanny | Izrael | 19 | 8 | 635 | |
61 | Mátyás László Balogh | Węgry | 15 | 5 | 632 | |
62 | Mohamed hammed | Tunezja | 16 | 4 | 631 | PB |
63 | Milad Vaziri | Iran | 18 | 4 | 629 | |
64 | Areneo Dawid | Malawi | 13 | 2 | 582 |
Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
3 th Place | ||||||||||||||||||
32 e końcowy | 16 e końcowy | 8 e końcowy | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Kim J. ( KOR ) | 6 | 30 | 27 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
64 | A. Dawid ( MAW ) | 0 | 24 | 25 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Kim J. ( KOR ) | 3 | 30 | 27 | 27 | 26 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||
33 | F. Kahllund ( GER ) | 7 | 28 | 27 | 28 | 27 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||
33 | F. Kahllund ( GER ) | 6 | 28 | 26 | 28 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | AD Pangestu ( INA ) | 2 | 24 | 28 | 24 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | F. Kahllund ( GER ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | C. Dueny ( CAN ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | R. Shana ( BAN ) | 7 | 28 | 27 | 27 | 25 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||
48 | T. Hall ( GB ) | 3 | 28 | 25 | 26 | 27 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
17 | R. Shana ( BAN ) | 4 | 26 | 25 | 27 | 27 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||
16 | C. Dueny ( CAN ) | 6 | 25 | 28 | 29 | 26 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||
49 | D. Olaru ( MDA ) | 0 | 26 | 27 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | C. Dueny ( CAN ) | 6 | 27 | 28 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | D. Gankin ( KAZ ) | 6 | 26 | 27 | 24 | 25 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
56 | Y. Tolba ( EGY ) | 4 | 23 | 23 | 25 | 27 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||
9 | D. Gankin ( KAZ ) | 2 | 25 | 23 | 28 | 24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Pan Nespoli ( WŁOCHY ) | 6 | 28 | 25 | 27 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
41 | Ž. Ravnikar ( SLO ) | 0 | 26 | 26 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Pan Nespoli ( WŁOCHY ) | 6 | 27 | 29 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Pan Nespoli ( WŁOCHY ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | S. Huston i ( GB ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
40 | Pan D'Almeida ( BRA ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
57 | J.-C. Valladont ( FRA ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | S. Van Den Berga ( NED ) |
32 e końcowy | 16 e końcowy | 8 e końcowy | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | H. Muto ( Japonia ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
60 | I. Shanny ( ISR ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | T. Rai ( IND ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | O. Hunbin ( UKR ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Wei C. ( TPE ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
44 | D. Castro ( ESP ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
53 | Nguyễn HPV ( VIE ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Tang C. ( TPE ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Wang D. ( CHN ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
52 | S. Mussayev ( KAZ ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | A. Vikström ( KONIEC ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | K. Mohamad ( MAS ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | J. Williams ( USA ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | P. Plihon ( FRA ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
61 | ML Balogh ( WĘGRY ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Kim W. ( KOR ) |
32 e końcowy | 16 e końcowy | 8 e końcowy | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Och J. ( KOR ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
62 | Pan Hammed ( TUN ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | A. Das ( IND ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | Deng Y. ( TPE ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | L. Álvarez ( MEX ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
46 | T. Furukawa ( Japonia ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
51 | T. Chirault ( FRA ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | G. Broeksma ( NED ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Li J. ( CHN ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
54 | O. Baatarkhuyag ( MGL ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | J. De Smet ( BEL ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Y. Kawata ( Japonia ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | I. Abdullina ( KAZ ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | J. Woodgate ( GB ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
59 | S. Napłoszek ( POL ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | S. Wijler ( NED ) |
32 e końcowy | 16 e końcowy | 8 e końcowy | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Wei S. ( CHN ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
58 | D. Pineda ( COL ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | T. Worth ( AUS ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | A. Prastyadi ( INA ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | D'Amour ( ISV ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
42 | R. Tyack ( AUS ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
55 | J. Henckelsa ( LUX ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Pan Gazoz ( TUR ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | RE Agata ( INA ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
50 | D. Barnes ( AUS ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
47 | J. Wukie ( USA ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | A. Aguilar ( CHI ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | P. Jadhav ( IND ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | G. Bazarzhapov ( ROC ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
63 | M. Vaziri ( IRI ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | B. Ellisona ( USA ) |