Dwójka mężczyzn na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020
Ten artykuł lub sekcja zawiera informacje o trwających zawodach sportowych.
Tekst może się zmieniać wraz z postępem wydarzenia, może być nieaktualny i może nie mieć perspektywy.
Nie wahaj się uczestniczyć, cytując swoje źródła .
Ta strona była ostatnio edytowana 25 lipca 2021 o 07:41.
Dwójka mężczyzn (M1x)
na Letnich Igrzyskach Olimpijskich
2020
Nawigacja
Rio 2016 Paryż 2024
Męski wyścig skiffów na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 w Tokio, które odbyły się na Sea Forest Waterway (w) 23 do30 lipca 2021.
Program
Harmonogramy są w czasie Tokio ( UTC + 09:00 ).
Program
Przestarzały
|
Czas
|
Wieża
|
---|
piątek 23 lipca 2021 |
08:30. |
Seria
|
sobota 24 lipca 2021 |
08:30. |
Wersja robocza
|
niedziela 25 lipca 2021 |
09:00. |
Półfinały E / F
|
poniedziałek 26 lipca 2021 |
09:00. |
Ćwierćfinały
|
wtorek 27 lipca 2021 |
08:30. |
Półfinały C / D
|
Środa 28 lipca 2021 |
08:30. |
Półfinały A / B
|
czwartek 29 lipca 2021 |
08:30. |
Finał F Finał E Finał D
|
piątek 30 lipca 2021 |
8:45 |
Finał C Finał B Finał A
|
Wyniki
Seria
Pierwsze trzy z każdej serii awansują do ćwierćfinału, pozostałe trafiają na repasaże.
Seria 1
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
4
|
Kjetil Borch
|
Norwegia
|
6:54:46
|
Q
|
2
|
1
|
Bendegúz Pétervári-Molnár
|
Węgry
|
7:04:42
|
Q
|
3
|
2
|
Lucas Verthein
|
Brazylia
|
7:05:00
|
Q
|
4
|
6
|
Jan Feissner
|
Czechy
|
7:16:56
|
r
|
5
|
5
|
Abdulrahman Al-Fadhel
|
Kuwejt
|
8:49:03
|
r
|
6
|
3
|
Mohammed Al-Chafadżi
|
Irak
|
8:57:01
|
r
|
Seria 2
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
2
|
Stefanos Douskos
|
Grecja
|
6:59:49
|
Q
|
2
|
1
|
Parry Jordana
|
Nowa Zelandia
|
7:04:45
|
Q
|
3
|
6
|
lvaro Torres
|
Peru
|
7:07:92
|
Q
|
4
|
5
|
Quentina Antognelli
|
Monako
|
7:10:52
|
r
|
5
|
3
|
Ignacio Vasquez
|
Republika Dominikany
|
7:43:71
|
r
|
6
|
4
|
Rio rii
|
Vanuatu
|
8:01 98
|
r
|
Seria 3
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
3
|
Sverri Nielsen
|
Dania
|
7:02 88
|
Q
|
2
|
5
|
Gennaro Di Mauro
|
Włochy
|
7:06 87
|
Q
|
3
|
4
|
Władysław Jakowlew
|
Kazachstan
|
7:10:08
|
Q
|
4
|
2
|
Peter Purcell-Gilpin
|
Zimbabwe
|
7:10:65
|
r
|
5
|
1
|
Alhussein Ghambour
|
Libia
|
7:52:37
|
r
|
Seria 4
Seria 5
Seria 6
Wersja robocza
Pierwsze dwie łodzie z każdej serii repasażowej kwalifikują się do ćwierćfinału, pozostałe trafiają do półfinałów E i F.
Szkic 1
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
4
|
Quentina Antognelli
|
Monako
|
7:34:14
|
Q
|
2
|
1
|
Mohammed Al-Chafadżi
|
Irak
|
7:41:72
|
Q
|
3
|
3
|
Feliks Potoy
|
Nikaragua
|
7:44:52
|
QEF
|
4
|
5
|
Alhussein Ghambour
|
Libia
|
7:57 88
|
QEF
|
5
|
2
|
Franck N'Dri
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
|
8:03:25
|
QEF
|
Szkic 2
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
2
|
Jan Feissner
|
Czechy
|
7:29:90
|
Q
|
2
|
3
|
Dara alizadeh
|
Bermudy
|
7:35:90
|
Q
|
3
|
4
|
Ignacio Vasquez
|
Republika Dominikany
|
7:42:83
|
QEF
|
4
|
1
|
Privel Hinkati
|
Łagodny
|
7:55:93
|
QEF
|
Szkic 3
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
3
|
Peter Purcell-Gilpin
|
Zimbabwe
|
7:35:16
|
Q
|
2
|
2
|
Husein Alireza
|
Arabia Saudyjska
|
8:06:78
|
Q
|
3
|
1
|
Rio rii
|
Vanuatu
|
8:17:00
|
QEF
|
4
|
5
|
Abdulrahman Al-Fadhel
|
Kuwejt
|
9:04:73
|
QEF
|
|
4
|
Finn Florijn
|
Holandia
|
|
DNS
|
Ćwierćfinały
Pierwsze trzy łodzie z każdej serii kwalifikują się do półfinałów A/B, pozostałe trafiają do półfinałów C/D.
Ćwierćfinał 1
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
4
|
Kjetil Borch
|
Norwegia
|
7:10 97
|
QAB
|
2
|
3
|
Stefanos Ntouskos
|
Grecja
|
7:12 77
|
QAB
|
3
|
2
|
Gennaro Alberto di Mauro
|
Włochy
|
7:26:25
|
QAB
|
4
|
1
|
Quentina Antognelli
|
Monako
|
7:29:99
|
QCD
|
5
|
5
|
Abdelkhalek Elbana
|
Egipt
|
7:32:86
|
QCD
|
6
|
6
|
Husein Alireza
|
Arabia Saudyjska
|
8:35:05
|
QCD
|
Ćwierćfinał 2
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
4
|
Sverri Nielsen
|
Dania
|
7:10:52
|
QAB
|
2
|
3
|
Trevor Jones
|
Kanada
|
7:17:65
|
QAB
|
3
|
5
|
Aleksander Wiazowkin
|
GŁAZ
|
7:20:04
|
QAB
|
4
|
2
|
Onat Kazaklı
|
indyk
|
7:32:86
|
QCD
|
5
|
1
|
Dara alizadeh
|
Bermudy
|
7:35:73
|
QCD
|
6
|
6
|
Peter Purcell-Gilpin
|
Zimbabwe
|
7:37:97
|
QCD
|
Ćwierćfinał 3
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
3
|
Damir Martin
|
Chorwacja
|
7:17:71
|
QAB
|
2
|
2
|
Bendeguz Petervari-Molnar
|
Węgry
|
7:24:63
|
QAB
|
3
|
4
|
Ryuta arakawa
|
Japonia
|
7:26:04
|
QAB
|
4
|
5
|
Alvaro Torres Masias
|
Peru
|
7:31:85
|
QCD
|
5
|
6
|
Jan Feissner
|
Czechy
|
7:37:01
|
QCD
|
6
|
1
|
Władysław Jakowlew
|
Kazachstan
|
7:39:47
|
QCD
|
Ćwierćfinał 4
Półfinały
Półfinały A / B
Pierwsze trzy łodzie z każdej serii kwalifikują się do finału A, pozostałe do finału B.
Półfinał 1
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
|
|
?????
|
|
Kontrola jakości
|
2
|
|
|
?????
|
|
Kontrola jakości
|
3
|
|
|
?????
|
|
Kontrola jakości
|
4
|
|
|
?????
|
|
QB
|
5
|
|
|
?????
|
|
QB
|
6
|
|
|
?????
|
|
QB
|
Półfinał 2
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
|
|
?????
|
|
Kontrola jakości
|
2
|
|
|
?????
|
|
Kontrola jakości
|
3
|
|
|
?????
|
|
Kontrola jakości
|
4
|
|
|
?????
|
|
QB
|
5
|
|
|
?????
|
|
QB
|
6
|
|
|
?????
|
|
QB
|
Półfinały C / D
Pierwsze trzy łodzie z każdej serii kwalifikują się do finału C, pozostałe do finału D.
Półfinał 1
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
|
|
?????
|
|
Kontrola jakości
|
2
|
|
|
?????
|
|
Kontrola jakości
|
3
|
|
|
?????
|
|
Kontrola jakości
|
4
|
|
|
?????
|
|
QD
|
5
|
|
|
?????
|
|
QD
|
6
|
|
|
?????
|
|
QD
|
Półfinał 2
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
|
|
?????
|
|
Kontrola jakości
|
2
|
|
|
?????
|
|
Kontrola jakości
|
3
|
|
|
?????
|
|
Kontrola jakości
|
4
|
|
|
?????
|
|
QD
|
5
|
|
|
?????
|
|
QD
|
6
|
|
|
?????
|
|
QD
|
Półfinały E / F
Ostatni jacht z każdej serii kwalifikuje się do finału F, pozostałe do finału E.
Półfinał 1
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
3
|
Feliks Potoy
|
Nikaragua
|
7:45:02
|
QE
|
2
|
1
|
Privel Hinkati
|
Łagodny
|
7:49:46
|
QE
|
3
|
2
|
Riilio Rii
|
Vanuatu
|
8:19:99
|
QF
|
Półfinał 2
Ranga
|
Korytarz
|
Wioślarz
|
Kraj
|
Czas
|
Uwagi
|
---|
1
|
3
|
Ignacio Vasquez Jorge
|
Republika Dominikany
|
7:42:80
|
QE
|
2
|
1
|
Franck N'Dri
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
|
7:55:12
|
QE
|
3
|
2
|
Alhussein Ghambour
|
Libia
|
7:55:98
|
QE
|
4
|
4
|
Abdulrahman Alfadhel
|
Kuwejt
|
8:56 83
|
QF
|
Egzaminy końcowe
Uwagi i referencje
-
" Wioślarstwo - Kalendarz i wyniki olimpijskie " , na olympics.com (dostęp 23 lipca 2021 )
Linki zewnętrzne