Sport | Wioślarstwo |
---|---|
Organizator (e) | dyrektor ds. informatyki |
Edycje | 28 th |
Miejsca) | Tokio |
Przestarzały | od 23 do28 lipca 2021 |
Narody | 13 |
Uczestnicy | 26 |
Witryna (y) | Droga wodna lasu morskiego |
Zwycięzca | Rumunia |
---|---|
druga | Nowa Zelandia |
Trzeci | Holandia |
Nawigacja
Impreza dla kobiet od dwóch momentem z Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio odbyła się Morze Las wodnych od 23 do28 lipca 2021.
Pierwsze trzy w każdej serii kwalifikują się do półfinału A/B, pozostali rywalizują w repasażu.
Seria 1Ranga | Linia | Wioślarz | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Brooke Donoghue Hannah Osborne |
Nowa Zelandia | 6 min 53 s 52 | Q |
2 | 1 |
Genevra Stone Kristina Wagner |
Stany Zjednoczone | 6 min 55 s 65 | Q |
3 | 4 |
Hélène Lefebvre Élodie Ravera-Scaramozzino |
Francja | 6 min 57 s 83 | Q |
4 | 2 |
Shuangmei Shen Xiaoxin Liu |
Chiny | 7 min 3 s 78 | r |
5 | 5 |
Lenka Antosova Kristyna Fleissnerova |
Czechy | 7 min 5 s 56 | r |
Ranga | Linia | Wioślarz | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Nicoleta-Ancuţa Bodnar Simona Radish |
Rumunia | 6 min 49 s 79 | Q |
2 | 4 |
Jessica Sevick Gabrielle Smith |
Kanada | 6 min 57 s 69 | Q |
3 | 1 |
Chiara Ondoli Alessandra Patelli |
Włochy | 6 min 59 s 58 | Q |
4 | 2 |
Ekaterina Kuroczkina Ekaterina Pitirimova |
GŁAZ | 7 min 3 s 96 | r |
Ranga | Linia | Wioślarz | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 |
Roos de Jong Lisa Scheenaard |
Holandia | 6 min 49 s 90 | Q |
2 | 3 |
Donata Karaliene Milda Valciukaite |
Litwa | 6 min 50 s 38 | Q |
3 | 1 |
Amanda Bateman Tara Rigney |
Australia | 6 min 53 s 30 | Q |
4 | 2 |
Leonie Menzel Annekatrina Thiele |
Niemcy | 6 min 59 s 61 | r |
Pierwsze trzy kwalifikują się do półfinałów.
Ranga | Linia | Wioślarz | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 |
Ekaterina Kuroczkina Ekaterina Pitirimova |
GŁAZ | 7 min 13 s 77 | Q |
2 | 2 |
Leonie Menzel Annekatrina Thiele |
Niemcy | 7 min 14 s 92 | Q |
3 | 3 |
Lenka Antosova Kristyna Fleissnerova |
Czechy | 7 min 16 s 96 | Q |
4 | 1 |
Shuangmei Shen Xiaoxin Liu |
Chiny | 7 min 21 s 93 |
Trzy najlepsze z każdej serii awansują do finału.
Półfinał 1Ranga | Linia | Wioślarz | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Nicoleta-Ancuţa Bodnar Simona Radish |
Rumunia | 7 min 4 s 31 | Kontrola jakości |
2 | 5 |
Brooke Donoghue Hannah Osborne |
Nowa Zelandia | 7 min 9 s 05 | Kontrola jakości |
3 | 2 |
Donata Karaliene Milda Valciukaite |
Litwa | 7 min 11 s 29 | Kontrola jakości |
4 | 4 |
Chiara Ondoli Alessandra Patelli |
Włochy | 7 min 19 s 25 | QB |
5 | 6 |
Lenka Antosova Kristyna Fleissnerova |
Czechy | 7 min 24 s 22 | QB |
6 | 1 |
Ekaterina Kuroczkina Ekaterina Pitirimova |
GŁAZ | 7 min 24 s 37 | QB |
Ranga | Linia | Wioślarz | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Roos de Jong Lisa Scheenaard |
Holandia | 7 min 8 s 09 | Kontrola jakości |
2 | 2 |
Jessica Sevick Gabrielle Smith |
Kanada | 7 min 9 s 44 | Kontrola jakości |
3 | 4 |
Genevra Stone Kristina Wagner |
Stany Zjednoczone | 7 min 11 s 14 | Kontrola jakości |
4 | 1 |
Hélène Lefebvre Élodie Ravera-Scaramozzino |
Francja | 7 min 12 s 68 | QB |
5 | 5 |
Amanda Bateman Tara Rigney |
Australia | 7 min 15 s 25 | QB |
6 | 6 |
Leonie Menzel Annekatrina Thiele |
Niemcy | 7 min 20 s 44 | QB |
Ranga | Linia | Wioślarz | Kraj | Czas |
---|---|---|---|---|
4 |
Nicoleta-Ancuţa Bodnar Simona Radish |
Rumunia | 6 min 41 s 03 | |
5 |
Brooke Donoghue Hannah Osborne |
Nowa Zelandia | 6 min 44 s 82 | |
3 |
Roos de Jong Lisa Scheenaard |
Holandia | 6 min 45 s 73 | |
4 | 1 |
Donata Karaliene Milda Valciukaite |
Litwa | 6 min 47 s 44 |
5 | 6 |
Genevra Stone Kristina Wagner |
Stany Zjednoczone | 6 min 52 s 98 |
6 | 2 |
Jessica Sevick Gabrielle Smith |
Kanada | 6 min 53 s 19 |
Ranga | Linia | Wioślarz | Kraj | Czas |
---|---|---|---|---|
1 | 2 |
Amanda Bateman Tara Rigney |
Australia | 6 min 57 s 71 |
2 | 3 |
Hélène Lefebvre Élodie Ravera-Scaramozzino |
Francja | 6 min 58 s 52 |
3 | 4 |
Chiara Ondoli Alessandra Patelli |
Włochy | 6 min 58 s 88 |
4 | 5 |
Lenka Antosova Kristyna Fleissnerova |
Czechy | 6 min 59 s 19 |
5 | 1 |
Leonie Menzel Annekatrina Thiele |
Niemcy | 7 min 1 s 21 |
6 | 6 |
Ekaterina Kuroczkina Ekaterina Pitirimova |
GŁAZ | 7 min 1 s 83 |