Sport | Wijący się |
---|---|
Organizatorzy | Światowa Federacja Curlingu |
Redagowanie | 2 nd edition |
Miejsca) | Kazań ( Rosja ) |
Przestarzały | od 14 do 22 października 2016 r |
Uczestnicy | 37 narodów |
Zwycięzca | Rosja |
---|---|
Finalista | Szwecja |
Trzeci | Szkocja |
Curling Mistrzostwa świata w 2016 mieszany (oficjalna nazwa: Świat Mixed Curling Championship ) jest 2 th mistrzostwa Wspólny świat curling .
Odbywają się w Rosji w Kazaniu w Pałacu Sportu od 14 do 1422 października 2016 r.
Z 37 uczestniczącymi krajami, Andora , Chorwacja , Korea Południowa i Holandia biorą udział po raz pierwszy w tym wydarzeniu, podczas gdy Chiny , Izrael i Litwa nie uczestniczą tym razem.
Zespoły składają się w następujący sposób:
Norwegia | Włochy | Szkocja | Japonia |
---|---|---|---|
Czwarte: Christer Wilbe (Skip) |
Czwarte: Fabio Sola (wice) |
Po czwarte: Cameron Bryce (Skip) |
Po czwarte: Mayumi Okutsu ( pominięcie ) |
Nowa Zelandia | Białoruś | Rumunia | |
Po czwarte: Brett Sargon (Skip) |
Po czwarte: Dimitry Barkan (Skip) |
Czwarty: Allen Coliban (wice) |
Szwecja | Węgry | Finlandia | Słowacja |
---|---|---|---|
Po czwarte: Kristian Lindström (Skip) |
Po czwarte: Zsolt Kiss (Skip) |
Po czwarte: Jere Sullanmaa |
Po czwarte: David Misun (Skip) |
Irlandia | Anglia | Brazylia | |
Po czwarte: Bill Gray (Skip) |
Po czwarte: Greg Dunn (Skip) |
Po czwarte: Raphael Monticello (Skip) |
Rosja | Dania | Polska | Czechy |
---|---|---|---|
Po czwarte: Alexander Krushelnitskiy (Skip) |
Po czwarte: Joel Ostrowski (Skip) |
Czwarte: Andrzej Augustyniak (Skip) |
Po czwarte: Jakub Bares (Skip) |
Hiszpania | Australia | Kazachstan | |
Po czwarte: Irantzu Garcia (Skip) |
Po czwarte: Hugh Millikin (Skip) |
Po czwarte: Viktor Kim (Skip) |
Kanada | Stany Zjednoczone | Francja | Łotwa |
---|---|---|---|
Po czwarte: Mick Lizmore (Skip) |
Po czwarte: Fred Maxie (Skip) |
Po czwarte: Stephane Vergnaud (Skip) |
Po czwarte: Ansis Regza (Skip) |
Austria | Belgia | Korea Południowa | Andora |
Czwarte: Andreas Unterberger (Skip) |
Po czwarte: Loes Willems (Skip) |
Po czwarte: Lee Kibok (Skip) |
Czwarte: Josep Garcia (Skip) |
Niemcy | szwajcarski | indyk | Estonia |
---|---|---|---|
Czwarte: Andreas Kapp (Skip) |
Po czwarte: Martin Rios (Skip) |
Po czwarte: Alican Karatas (Skip) |
Po czwarte: Kaarel Holm (Skip) |
Walia | Słowenia | Holandia | Chorwacja |
Po czwarte: Andrew Tanner (Skip) |
Po czwarte: Jure Culic (Skip) |
Czwarte: Danny Van Den Berg (Skip) |
Po czwarte: Mislav Martinic (Skip) |
Legenda | |
---|---|
Drużyny wybrane do play-offów | |
Drużyny wybrane do rozstrzygnięcia remisu | |
V | Zwycięstwo |
re | Pokonać |
|
|
|
|
|
Przedstawione czasy odpowiadają moskiewskim przedziałom czasowym ( UTC + 3 )
Sesja 3 - 12:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Japonia (Okutsu) | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 |
Białoruś (Barkan) | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Sesja 4 - 16:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szkocja (Bryse) | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 3 | X | X | 8 |
Włochy (Pimpini) | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | 3 |
Sesja 4 - 16:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rumunia (Traila) | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Norwegia (Wilbe) | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 7 |
Sesja 5 - 20:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nowa Zelandia (Sargon) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | X | 3 |
Japonia (Okutsu) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | X | 9 |
Sesja 6 - 8:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Włochy (Pimpini) | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | X | 6 |
Rumunia (Traila) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | X | 2 |
Sesja 7 - 12:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Norwegia (Wilbe) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 0 |
Nowa Zelandia (Sargon) | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | X | X | 8 |
Sesja 8 - 16:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Białoruś (Barkan) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | X | 3 |
Włochy (Pimpini) | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | X | 8 |
Sesja 9 - 20:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szkocja (Bryse) | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | X | X | 8 |
Norwegia (Wilbe) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | X | 1 |
Sesja 10 - 08:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nowa Zelandia (Sargon) | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | X | X | 9 |
Rumunia (Traila) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | 1 |
Sesja 12 - 16:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Włochy (Pimpini) | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 |
Nowa Zelandia (Sargon) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Sesja 12 - 16:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Japonia (Okutsu) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | X | 4 |
Szkocja (Bryse) | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | X | 7 |
Sesja 12 - 16:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Białoruś (Barkan) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 0 |
Norwegia (Wilbe) | 1 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | X | X | 14 |
Sesja 14 - 08:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Białoruś (Barkan) | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Nowa Zelandia (Sargon) | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 |
Sesja 14 - 08:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Włochy (Pimpini) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 |
Japonia (Okutsu) | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Sesja 16 - 16:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rumunia (Traila) | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | X | 4 |
Szkocja (Bryse) | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | X | 8 |
Sesja 18 - 08:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Japonia (Okutsu) | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | X | X | 9 |
Rumunia (Traila) | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | X | X | 2 |
Sesja 18 08:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szkocja (Bryse) | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9 |
Białoruś (Barkan) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 |
Sesja 20 - 16:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Norwegia (Wilbe) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Japonia (Okutsu) | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 |
Sesja 22 - 08:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Norwegia (Wilbe) | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Włochy (Pimpini) | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7 |
Sesja 22 - 08:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rumunia (Traila) | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Białoruś (Barkan) | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 |
Sesja 22 - 08:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nowa Zelandia (Sargon) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 2 |
Szkocja (Bryse) | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | X | 7 |
Sesja 2 - 8:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brazylia (Monticello) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | X | 1 |
Anglia (Dunn) | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 2 | X | X | 12 |
Sesja 2 - 8:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szwecja (Lindström) | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | X | 9 |
Irlandia (szary) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | X | 2 |
Sesja 4 - 16:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anglia (Dunn) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | X | 3 |
Słowacja (Misun) | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | X | 8 |
Sesja 5 - 20:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Węgry (Kiss) | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 7 |
Finlandia (Sepperi) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Sesja 6 - 8:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anglia (Dunn) | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 8 |
Irlandia (szary) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Sesja 7 - 12:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Słowacja (Misun) | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | X | 3 |
Węgry (Kiss) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | X | 7 |
Sesja 8 - 16:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finlandia (Sepperi) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Szwecja (Lindström) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 |
Sesja 8 - 16:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Irlandia (szary) | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | X | 13 |
Brazylia (Monticello) | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | X | 4 |
Sesja 10 - 08:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anglia (Dunn) | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6 |
Finlandia (Sepperi) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Sesja 10 - 08:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brazylia (Monticello) | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | X | 4 |
Słowacja (Misun) | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | X | 6 |
Sesja 12 - 16:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szwecja (Lindström) | 1 | 3 | 1 | 1 | 4 | 0 | X | X | 10 |
Brazylia (Monticello) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | X | X | 2 |
Sesja 13 - 20:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Irlandia (szary) | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | X | 2 |
Węgry (Kiss) | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | X | X | 9 |
Sesja 15 - 12:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szwecja (Lindström) | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | X | 7 |
Anglia (Dunn) | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | X | 5 |
Sesja 16 - 16:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Słowacja (Misun) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Finlandia (Sepperi) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Sesja 17 - 20:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brazylia (Monticello) | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Węgry (Kiss) | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 7 |
Sesja 19 - 12:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finlandia (Pepperi) | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | X | 6 |
Irlandia (szary) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 2 |
Sesja 19 - 12:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Słowacja (Misum) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | X | X | 4 |
Szwecja (Lindström) | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | X | X | 8 |
Sesja 19 - 12:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Węgry (Kiss) | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | X | 7 |
Anglia (Dunn) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 2 |
Sesja 21 - 20:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finlandia (Sepperi) | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Brazylia (Monticello) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Sesja 22 - 08:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Irlandia (szary) | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 |
Słowacja (Misun) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Sesja 22 - 08:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Węgry (Kiss) | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | X | X | 3 |
Szwecja (Lindström) | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | X | X | 8 |
Sesja 1 - 18:30
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rosja (Krushelnitskiy) | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | X | X | 8 |
Hiszpania (Garcia) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | 2 |
Sesja 2 - 8:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kazachstan (Kim) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 0 |
Polska (Augustyniak) | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | X | X | 10 |
Sesja 3 - 12:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czechy (Bares) | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | X | 5 |
Rosja (Krushelnitskiy) | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | X | 7 |
Sesja 4 - 16:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Polska (Augustyniak) | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 |
Dania (Ostrowski) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Sesja 4 - 16:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hiszpania (Garcia) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | X | 2 |
Australia (Millikin) | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | X | 7 |
Sesja 6 - 8:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dania (Ostrowski) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Australia (Millikin) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Sesja 8 - 16:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Australia (Millikin) | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Czechy (Bares) | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 |
Sesja 9 - 20:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rosja (Krushelnitskiy) | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | X | 9 |
Polska (Augustyniak) | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 4 |
Sesja 9 - 20:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hiszpania (Garcia) | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | X | X | 13 |
Kazachstan (Kim) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | 2 |
Sesja 11 - 12:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kazachstan (Kim) | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | X | 2 |
Dania (Ostrowski) | 6 | 0 | 0 | 4 | 5 | 1 | X | X | 16 |
Sesja 13 - 20:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Polska (Augustyniak) | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 3 |
Czechy (Bares) | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | X | 8 |
Sesja 13 - 20:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Australia (Millikin) | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | X | 9 |
Kazachstan (Kim) | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | 4 |
Sesja 14 - 08:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rosja (Krushelnitskiy) | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | X | X | 9 |
Dania (Ostrowski) | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | 3 |
Sesja 16 - 16:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kazachstan (Kim) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 1 |
Rosja (Krushelnitskiy) | 0 | 3 | 5 | 1 | 1 | 2 | X | X | 12 |
Sesja 17 - 20:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Polska (Augustyniak) | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 6 |
Australia (Millikin) | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 |
Sesja 18 - 08:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dania (Ostrowski) | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | X | 7 |
Hiszpania (Garcia) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | 2 |
Sesja 18 - 08:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czechy (Bares) | 4 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | X | 11 |
Kazachstan (Kim) | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | X | 5 |
Sesja 20 - 16:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czechy (Bares) | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | X | 6 |
Hiszpania (Garcia) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | X | 3 |
Sesja 21 - 20:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Australia (Millikin) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | X | 4 |
Rosja (Krushelnitskiy) | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | X | 6 |
Sesja 23 - 12:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hiszpania (Garcia) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Polska (Augustyniak) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Sesja 23 - 12:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dania (Ostrowski) | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 8 |
Czechy (Bares) | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 |
Sesja 1 - 18:30
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Francja (Vergnaud) | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | X | 8 |
Andora (Garcia) | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | X | 5 |
Sesja 1 - 18:30
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanada (Lizmore) | 0 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | X | X | 9 |
Stany Zjednoczone (Maxie) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | 2 |
Sesja 1 - 18:30
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łotwa (Regza) | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Austria (Unterberger) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Sesja 3 - 12:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Korea Południowa (Kibok) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 6 |
Stany Zjednoczone (Maxie) | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Sesja 5 - 20:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Belgia (Willems) | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Austria (Unterberger) | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | 8 |
Sesja 5 - 20:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łotwa (Regza) | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 5 | X | X | 11 |
Andora (Garcia) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | X | 1 |
Sesja 5 - 20:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanada (Lizmore) | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | X | X | 9 |
Francja (Vergnaud) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | 2 |
Sesja 7 - 12:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Austria (Unterberger) | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | X | 4 |
Stany Zjednoczone (Maxie) | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | X | 6 |
Sesja 8 - 16:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanada (Lizmore) | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | X | X | 7 |
Łotwa (Regza) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | X | X | 2 |
Sesja 9 - 20:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Korea Południowa (Kibok) | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | X | 8 |
Francja (Vergnaud) | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 3 |
Sesja 9 - 20:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Belgia (Willems) | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Andora (Garcia) | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 |
Sesja 11 - 12:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Francja (Vergnaud) | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 4 |
Łotwa (Regza) | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | X | 9 |
Sesja 11 - 12:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Korea Południowa (Kobok) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 0 |
Austria (Unterberger) | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 0 | X | X | 10 |
Sesja 12 - 16:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andora (Garcia) | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | X | 2 |
Kanada (Lizmore) | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | X | X | 7 |
Sesja 13 - 20:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stany Zjednoczone (Maxie) | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | X | 10 |
Belgia (Willems) | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | X | 5 |
Sesja 15 - 12:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Austria (Unterberger) | 3 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | X | X | 10 |
Francja (Vergnaud) | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | X | X | 5 |
Sesja 15 - 12:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andora (Garcia) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | X | 1 |
Stany Zjednoczone (Maxie) | 2 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1 | X | X | 11 |
Sesja 16 - 16:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Belgia (Willems) | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 2 |
Kanada (Lizmore) | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | X | 7 |
Sesja 17 - 20:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łotwa (Regza) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | 1 |
Korea Południowa (Kibok) | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | X | X | 8 |
Sesja 17 - 20:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stany Zjednoczone (Maxie) | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | X | X | 9 |
Francja (Vergnaud) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 1 |
Sesja 19 - 12:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Belgia (Willems) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | X | 2 |
Łotwa (Regza) | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 3 | X | X | 10 |
Sesja 19 - 12:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanada (Lizmore) | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 5 |
Korea Południowa (Kibok) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | X | 3 |
Sesja 21 - 20:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Austria (Unterberger) | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | X | 7 |
Andora (Garcia) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | 2 |
Sesja 21 - 20:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Korea Południowa (Kibok) | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | X | X | 8 |
Belgia (Willems) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | X | 2 |
Sesja 24 - 16:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stany Zjednoczone (Maxie) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 |
Łotwa (Regza) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Sesja 24 - 16:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andora (Garcia) | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 3 |
Korea Południowa (Kibok) | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | X | 9 |
Sesja 24 - 16:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Francja (Vergnaud) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | X | X | 8 |
Belgia (Willems) | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | X | X | 3 |
Sesja 24 - 16:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Austria (Unterberger) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | X | 4 |
Kanada (Lizmore) | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | X | 6 |
Sesja 1 - 18:30
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Estonia (Holm) | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | X | 7 |
Chorwacja (Martinic) | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 3 |
Sesja 2 - 8:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niemcy (Kapp) | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | X | 7 |
Walia (Tanner) | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | X | 3 |
Sesja 2 - 8:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szwajcaria (Rios) | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9 |
Holandia (Van Den Berg) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 |
Sesja 3 - 12:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chorwacja (Martinic) | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Słowenia (Culic) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 |
Sesja 3 - 12:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Estonia (Holm) | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | X | 5 |
Turcja (Karatas) | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | X | 10 |
Sesja 6 - 8:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Holandia (Van Den Berg) | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 |
Estonia (Holm) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 |
Sesja 6 - 8:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Słowenia (Culic) | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Turcja (Karatas) | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Sesja 7 - 12:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niemcy (Kapp) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 |
Szwajcaria (Rios) | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Sesja 7 - 12:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chorwacja (Martinic) | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Walia (Tanner) | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 |
Sesja 10 - 08:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turcja (Karatas) | 1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | X | X | 9 |
Chorwacja (Martinic) | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | X | X | 3 |
Sesja 10 - 08:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Holandia (Van Den Berg) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | X | X | 2 |
Niemcy (Kapp) | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 | 0 | X | X | 13 |
Sesja 11 - 12:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Walia (Tanner) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 2 |
Szwajcaria (Rios) | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | X | 8 |
Sesja 11 - 12:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Słowenia (Culic) | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Estonia (Holm) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 |
Sesja 13 - 20:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Estonia (Holm) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | X | 3 |
Szwajcaria (Rios) | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | X | 6 |
Sesja 14 - 08:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Słowenia (Culic) | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | X | 8 |
Holandia (Van Den Berg) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 2 |
Sesja 14 - 08:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Walia (Tanner) | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 4 |
Turcja (Karatas) | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 4 | X | 11 |
Sesja 15 - 12:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niemcy (Kapp) | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | X | X | 9 |
Estonia (Holm) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 1 |
Sesja 15 - 12:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szwajcaria (Rios) | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 1 | X | X | 10 |
Chorwacja (Martinic) | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | X | 2 |
Sesja 16 - 16:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turcja (Karatas) | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | X | X | 8 |
Holandia (Van Den Berg) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | X | X | 3 |
Sesja 17 - 20:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chorwacja (Martinic) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 1 |
Niemcy (Kapp) | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | X | 8 |
Sesja 18 - 08:00
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Słowenia (Culic) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 1 |
Walia (Tanner) | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | X | X | 8 |
Sesja 20 - 16:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Holandia (Van Den Berg) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | 3 |
Walia (Tanner) | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | X | 8 |
Sesja 20 - 16:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szwajcaria (Rios) | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | X | X | 8 |
Turcja (Karatas) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 1 |
Sesja 21 - 20:00
Zespoły - ścieżka E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niemcy (Kapp) | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | 7 |
Słowenia (Culic) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | X | 4 |
Sesja 23 - 12:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szwajcaria (Rios) | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Słowenia (Culic) | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Sesja 23 - 12:00
Zespoły - ścieżka B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turcja (Karatas) | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Niemcy (Kapp) | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 6 |
Sesja 23 - 12:00
Zespoły - ścieżka C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Walia (Tanner) | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | X | 6 |
Estonia (Holm) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 3 |
Sesja 24 - 16:00
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chorwacja (Martinic) - | 1 | 0 | 5 | 1 | 3 | 0 | X | X | 10 |
Holandia (Van Den Berg) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | X | X | 2 |
czwartek 20 października, 20:00.
Zespoły - ścieżka A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anglia (Dunn) | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Finlandia (Sepperi) | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 |
Zespoły - ścieżka D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czechy (Bares) | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5 | X | X | 10 |
Dania (Ostrowski) | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | X | 3 |
1/8 th ostateczna | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | |||||||||||||||
1 | Szwecja | 8 | ||||||||||||||||
16 | Nowa Zelandia | 6 | ||||||||||||||||
Szwecja | 7 | |||||||||||||||||
Japonia | 6 | |||||||||||||||||
8 | Japonia | 5 | ||||||||||||||||
9 | Węgry | 2 | ||||||||||||||||
Szwecja | 8 | |||||||||||||||||
Szkocja | 2 | |||||||||||||||||
5 | Szkocja | 4 | ||||||||||||||||
12 | Stany Zjednoczone | 1 | ||||||||||||||||
Szkocja | 6 | |||||||||||||||||
Kanada | 5 | |||||||||||||||||
13 | Czechy | 2 | ||||||||||||||||
4 | Kanada | 6 | ||||||||||||||||
Szwecja | 4 | |||||||||||||||||
Rosja | 5 | |||||||||||||||||
3 | Rosja | 9 | ||||||||||||||||
14 | Włochy | 1 | ||||||||||||||||
Rosja | 4 | |||||||||||||||||
szwajcarski | 3 | |||||||||||||||||
6 | szwajcarski | 7 | ||||||||||||||||
11 | Finlandia | 1 | ||||||||||||||||
Rosja | 5 | |||||||||||||||||
Korea Południowa | 2 | |||||||||||||||||
7 | Polska | 4 | ||||||||||||||||
10 | Korea Południowa | 7 | ||||||||||||||||
Korea Południowa | 6 | |||||||||||||||||
Niemcy | 3 | |||||||||||||||||
15 | indyk | 1 | ||||||||||||||||
2 | Niemcy | 10 |
Brązowy medal | |||
Szkocja | 8 | ||
Korea Południowa | 4 |
piątek 21 października, 09:30
Drużyny - PisteA | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanada (Lizmore) | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | X | 6 |
Czechy (Bares) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | X | 2 |
Drużyny - PisteB | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Węgry (Kiss) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | X | 2 |
Japonia (Okutsu) | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | X | 5 |
Drużyny - PisteC | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nowa Zelandia (Sargon) | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 |
Szwecja (Lindström) | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 8 |
Drużyny - PisteD | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szkocja (Bryse) | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | 4 |
Stany Zjednoczone (Maxie) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 1 |
piątek 21 października, 13:30.
Drużyny - PisteA | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turcja (Karatas) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | X | 1 |
Niemcy (Kapp) | 0 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | X | X | 10 |
Drużyny - PisteB | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Polska (Augstyniak) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Korea Południowa (Kibok) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 7 |
Drużyny - PisteC | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szwajcaria (Rios) | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | X | X | 7 |
Finlandia (Sepperi) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | X | 1 |
Drużyny - PisteD | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Włochy (Pimpini) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | 1 |
Rosja (Krushelnitskiy) | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | X | X | 9 |
piątek 21 października, 19:00.
Drużyny - PisteA | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Japonia (Okutsu) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 |
Szwecja (Lindström) | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 |
Drużyny - PisteB | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rosja (Krushelnitskiy) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Szwajcaria (Rios) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Drużyny - PisteC | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szkocja (Bryse) | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 |
Kanada (Lizmore) | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Drużyny - PisteD | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niemcy (Kapp) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 3 |
Korea Południowa (Kibok) | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | X | 6 |
sobota 22 października, 09:00.
Drużyny - PisteA | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rosja (Krushelnitskiy) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | X | 5 |
Korea Południowa (Kibok) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 2 |
Drużyny - PisteB | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szkocja (Bryse) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | 2 |
Szwecja (Lindström) | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | X | 8 |
sobota 22 października, 14:00
Drużyny - PisteD | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szkocja (Bryse) | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 8 |
Korea Południowa (Kibok) | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
sobota 22 października, 14:00
Drużyny - PisteC | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rosja (Krushelnitskiy) | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 |
Szwecja (Lindström) | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 |