Bułgaria na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1976 | |||||||||||
Kod CIO | BUL | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Komisja | Bułgarski Komitet Olimpijski | ||||||||||
Lokalizacja | Innsbruck | ||||||||||
Sportowcy | 29 mężczyzn w 4 dyscyplinach sportowych | ||||||||||
|
|||||||||||
Bułgaria na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich | |||||||||||
| |||||||||||
Bułgarski zespół Olympic udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1976 w Innsbruck , Austria . Była reprezentowana przez 29 sportowców w 4 dyscyplinach sportowych.
Nie zdobyła żadnych medali.
Sportowiec | Test | Wyścig 1 | Wyścig 2 | Całkowity | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Zaszeregowanie | Czas | Zaszeregowanie | Czas | Zaszeregowanie | ||
Georgi Kochov | Zejście | 1:55:82 | 50 | ||||
Ivan Penev | 1:55:86 | 48 | |||||
Vladimir Drazhev | Gigantyczny slalom | 1:55:73 | 50 | DNF | - | DNF | - |
Georgi Kochov | 1:54 86 | 47 | DNF | - | DNF | - | |
Ivan Penev | 1:51:59 | 35 | 1:52:51 | 30 | 3 min 44 s 10 | 31 | |
Petar Popangelov | 1 min 50 s 68 | 32 | 1:48:36 | 23 | 3:39:04 | 26 | |
Georgi Kochov | Slalom | DNF | - | - | - | DNF | - |
Sashko Dikov | nie dotyczy | ? | DNF | - | DNF | - | |
Ivan Penev | 1:07:94 | 35 | 1:10:25 | 24 | 2:18:19 | 28 |
Test | Sportowiec | Czas | Kary | Skorygowany czas 1 | Zaszeregowanie |
---|---|---|---|---|---|
20 km | Iliya Todorov | 1 godz. 20 min 57 s 60 | 7 | 1 godz. 27 min 57 s 60 | 43 |
Khristo Madzharov | 1 godz. 18 min 02 s 62 | 7 | 1 godz. 25 min 02 s 62 | 32 |
1 Jedna minuta dodana za strzał w zewnętrzną krąg, dwie minuty za każdy chybiony cel.
Test | Sportowiec | Wyścigi | |
---|---|---|---|
Czas | Zaszeregowanie | ||
15 km | Khristo Barzanov | 50:08:09 | 60 |
Petar Pankov | 48:08:46 | 41 | |
Lyubomir Toskov | 47:04 87 | 26 | |
Ivan Lebanov | 47:02:41 | 24 | |
30 km | Khristo Barzanov | 1 godz. 41 min 05 s 91 | 53 |
Petar Pankov | 1 godz. 39 min 27 s 77 | 49 | |
Lyubomir Toskov | 1 godz. 39 min 10 s 94 | 48 | |
50 km | Petar Pankov | 2 godz. 57 min 07 s 93 | 40 |
Lyubomir Toskov | 2 godz. 55 min 11 s 11 | 39 |
Sportowcy | Wyścigi | |
---|---|---|
Czas | Zaszeregowanie | |
Lyubomir Toskov Ivan Lebanov Christo Barzanov Petar Pankov |
2 godz. 19 min 45 s 66 | 14 |
Zwycięzcy (pogrubioną czcionką) uzyskują dostęp do dwóch wież e i walczą o monetę. Pozostałe drużyny grają o miejsca od 7 do 12.
Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
Czechosłowacja | 14–1 | Bułgaria |
Zaszeregowanie | Kraj | Pld | W | L | T | GF | GA | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Rumunia | 5 | 4 | 1 | 0 | 23 | 15 | 8 |
8 | Austria | 5 | 3 | 2 | 0 | 18 | 14 | 6 |
9 | Japonia | 5 | 3 | 2 | 0 | 20 | 18 | 6 |
10 | Jugosławia | 5 | 3 | 2 | 0 | 22 | 19 | 6 |
11 | szwajcarski | 5 | 2 | 3 | 0 | 24 | 22 | 4 |
12 | Bułgaria | 5 | 0 | 5 | 0 | 19 | 38 | 0 |
Uczestnicy |
---|
Petar Radev Atanas Iliev Ivan Markovski Nikolay Petrov Dimo Krastinov Dimitri Lazarov Ivan Penelov Georgi Iliev Ivaylo Kalev Lyubomir Lyubomirov Iliya Bachvarov Bozhidar Minchev Milcho Nenov Ivan Atanasov Kiril Gerasimov Marin Bachvarov Malin Atanasay Nikolay |