Piątek, 14 marca na Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich 2014 to siódmy i trzeci ostatni dzień zawodów.
Czas UTC + 4 ( Soczi ) | |
niebieski | Ceremonia |
neutralny | Test |
złoto | Finał |
Pomarańczowy | Mały finał |
różowy | Przełożone |
Szary | Anulowany |
Mężczyźni | |
Damski | |
Mieszany | |
Para | |
Podany czas to czas w Soczi, dla czasu francuskiego należy odjąć 3 godziny.
Harmonogram |
Specjalizacja dyscyplinowa |
Faza | Wyniki | Bibliografia | ||
09:30 |
Narciarstwo alpejskie Snowboard cross para standing |
Finał |
Evan Strong Michael Shea Keith Gabel |
|||
09:30 |
Narciarstwo alpejskie Snowboard cross para standing |
Finał |
Bibian Mentel-Spee Cécile Hernandez-Cervellon Amy Purdy |
|||
10:00 |
Biathlon 15 km w pozycji siedzącej |
Finał |
Roman Petushkov Grigorij Murygin Aleksandr Davidovich |
|||
10:20 |
Biathlon 12,5 km siedzący |
Finał |
Svetlana Konovalova Anja Wiklina Olena Yurkovska |
|||
12:30 |
Biathlon 12,5 km na stojąco |
Finał |
Oleksandra Kononova Alena Kaufman Natalia Bratiuk |
|||
13:00 | Hokej na sankach |
Runda rankingowa (miejsca 7-8) |
2-0 | |||
13:58 |
Biathlon 15 km na stojąco |
Finał |
Grygorii Vovchynskyi Nils-Erik Ulset Kirill Mikhaylov |
|||
14:00 |
Narty zjazdowe Super-G dla niedowidzących kombinowanych Super |
Finał |
Aleksandra Frantceva Jade Etherington Danelle Umstead |
|||
14:15 |
Narciarstwo alpejskie na stojąco Super-G Super kombinacja |
Finał |
Marie Bochet Andrea Rothfuss Stephanie Jallen |
|||
14:40 |
Narty zjazdowe Super-G z siedziska Super Combined |
Finał |
Anna Schaffelhuber Anna-Lena Forster nieprzypisana |
|||
14:55 |
Narty zjazdowe Super-G dla niedowidzących kombinowanych Super |
Finał |
Valerii Redkozubov Mark Bathum Gabriel Juan Gorce Yepes |
|||
15:20 |
Narciarstwo alpejskie na stojąco Super-G Super kombinacja |
Finał |
Alexey Bugaev Matthias Lanzinger Toby Kane |
|||
15:20 |
Biathlon 12,5 km niedowidzący |
Finał |
Iuliia Budaleeva Mikhalina Lysova Oksana Shyshkova |
|||
15:25 |
Biathlon 15 km niedowidzący |
Finał |
Nikolay Polukhin Anatolii Kovalevskyi Vitaliy Lukyanenko Stanislav Chokhalev |
|||
16:00 |
Narty zjazdowe Super-G z siedziska Super Combined |
Finał |
Josh Dueck Heath Calhoun Roman Rabl |
|||
20:00 | Hokej na sankach |
Runda rankingowa (miejsca 5-6) |
3-0 |
Ranga | Naród | Złoto | Srebro | Brązowy | Całkowity |
---|---|---|---|---|---|
1 | Rosja | 7 | 3 | 4 | 14 |
2 | Ukraina | 2 | 1 | 3 | 6 |
3 | Stany Zjednoczone | 1 | 3 | 4 | 8 |
4 | Niemcy | 1 | 3 | 0 | 4 |
5 | Francja | 1 | 1 | 0 | 2 |
= 6 | Holandia | 1 | 0 | 0 | 1 |
= 6 | Kanada | 1 | 0 | 0 | 1 |
8 | Austria | 0 | 1 | 1 | 2 |
= 9 | Norwegia | 0 | 1 | 0 | 1 |
= 9 | Brytania | 0 | 1 | 0 | 1 |
= 11 | Hiszpania | 0 | 0 | 1 | 1 |
= 11 | Australia | 0 | 0 | 1 | 1 |
Całkowity | 12 | 12 | 12 | 36 |