Miejsca) Państwa członkowskie CONCACAF
Status uczestników Profesjonaliści

Nagrody
Zwycięzca Club America

Giants Puchar CONCACAF to starożytna konkurencja z piłki nożnej zorganizowany przez CONCACAF i przynosząc klubów razem z Ameryki Północnej do Ameryki Środkowej i Karaibów , która odbyła się w 2001 roku .

Puchar gromadzi kluby CONCACAF z największą frekwencją w mistrzostwach kraju. Wygrał klubu Mexico „s Club America . Finaliści mieli zakwalifikować się do Pucharu Klubowego CONCACAF, zawodów ośmiu drużyn CONCACAF Champions Cup i Giants Cup, które rywalizują każdego stycznia, a zwycięzca kwalifikuje się do Klubowego Pucharu Świata CONCACAF . Pomysł ten został porzucony, a finaliści Club América i DC United zostali przeniesieni na Puchar Mistrzów CONCACAF 2002.

Uczestniczące kluby

Strefa Ameryki Północnej

Strefa Ameryki Środkowej

Obszar Karaibów

Przebieg zawodów

Runda wstępna

4 marca 2001 Transvaal 1 - 1 Arnett Gardens Stadion André Kamperveen , Paramaribo
15:00
Kijansi Gol zdobyty po 31 minutach31 tys Neil Gol zdobyty po 63 minutach63 tys Arbitraż: Urvin Faneijte
7 marca 2001 Komunikacja 4 - 0 Motagua Estadio Mateo Flores , Gwatemala
20:00
Torres Gol zdobyty po 15 minutach15 e Gol zdobyty po 31 minutach 31 e Gol zdobyty po 39 minutach 39 e
Machón Gol zdobyty po 44 minutach44 e
Arbitraż: Olger Mejía
7 marca 2001 Aguila 1 - 3 Komunalny Estadio Juan Francisco Barraza , San Miguel
15:00
Sampaio Gol zdobyty po 72 minutach72 e Acevedo Gol zdobyty po 11 minutach11 th Gol zdobyty po 69 minutach 69 th
Arbitraż: Marcio Carranza
11 marca 2001 Arnett Gardens 5 - 1 Transvaal Kompleks sportowy Tony Spaulding , Kingston
15:00
Shedden Gol zdobyty po 15 minutach15 th Gol zdobyty po 77 minutach 77 th
Neil Gol zdobyty po 60 minutach60 th
Smith Bramka zdobyta po 88 minutach88 th
Chin-Sue Bramka zdobyta po 90 minutach90 th
Reingoud Bramka zdobyta po 32 minutach32 nd Arbitraż: Mervin Lee
14 marca 2001 Motagua 1 - 1 Komunikacja Estadio Tiburcio Carías Andino , Tegucigalpa
19:30
Caraballo Gol zdobyty po 42 minutach42 nd Machon Gol zdobyty po 15 minutach15 tys Arbitraż: Neftalí Recinos
14 marca 2001 Komunalny 1 - 1 Aguila Estadio Mateo Flores , Gwatemala
20:00
Martins Bramka zdobyta po 79 minutach79 tys Ponciano Bramka zdobyta po 74 minutach74 tys Arbitraż: Vivian Rodríguez